Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Żona Jarosława Jakimowicza dostała posadę w Narodowym Banku Polskim?

233
Podziel się

Jak podaje tygodnik "Polityka", Katarzyna Sykson-Jakimowicz miała zacząć pracę w NBP tuż po tym, jak Jarosław został gwiazdą programów publicystycznych TVP Info i "zaczął wychwalać obecną władzę".

Żona Jarosława Jakimowicza dostała posadę w Narodowym Banku Polskim?
Żona Jarosława Jakimowicz dostała pracę w NBP po znajomości? (AKPA)
bDSlVZTp

Jarosław Jakimowicz może teraz liczyć na wzmożone zainteresowanie mediów, jednak chyba nie takie, jakiego by sobie życzył. Odkąd Piotr Krysiak nagłośnił sprawę o "gwiazdorze publicystyki TVP Info", który rok temu miał dopuścić się gwałtu za kulisami wyborów Miss Generation, oczy całej Polski zwrócone są w stronę aktora. Choć w tekście nie pojawiło się jego nazwisko, Jakimowicz i tak pozwał dziennikarza o zniesławienie. W odpowiedzi Krysiak upublicznił rozmowę z kobietą, która miała paść ofiarą molestowania z rąk "gwiazdora TVP", czym wywołał kolejną burzę.

Na szczęście dla okrytego złą sławą aktora szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej stwierdził w oficjalnym oświadczeniu, że w przeszłości żaden z pracowników nie skarżył się na zachowanie prowadzącego program W kontrze, co - jego zdaniem - podważa teorię, jakoby to Jarosław miał dopuścić się gwałtu. Sympatia, którą pracodawcy darzą Jarka, przekłada się na spore zarobki: jak udało nam się ustalić, za miesiąc pracy w TVP Info 51-latek zgarnia co najmniej 18 tysięcy złotych.

bDSlVZTr
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

Wygląda na to, że z "awansu społecznego" Jakimowicza skorzystała również jego żona, Katarzyna Sykson-Jakimowicz. Jak podaje tygodnik Polityka, kobieta znalazła zatrudnienie w wydziale statystyczno-dewizowym Narodowego Banku Polskiego, ponoć tuż po tym, jak Jarosław został gwiazdą programów publicystycznych TVP Info i "zaczął wychwalać obecną władzę".

bDSlVZTx

Jej mąż jest osobą publiczną, prowadzi program w TVP Info, w którym komentuje bieżące wydarzenia. Zatrudnienie jego żony w banku narodowym zbiegło się w czasie z tym, jak zaczął wychwalać obecną władzę, więc wygląda to na pracę zdobytą po politycznej znajomości - cytuje anonimowego informatora Polityka.

Informacji o zatrudnieniu Katarzyny tych nie udało się potwierdzić w NBP, który zasłonił się Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Polityka utrzymuje jednak, że potwierdziła ten fakt w trzech niezależnych źródłach w Narodowym Banku Polskim.

Gdy dziennikarze WP poprosili Jakimowicza o komentarz, ten zdobył się na błyskotliwą ripostę.

Proszę się puknąć w głowę - odparł.

bDSlVZTy

Jednocześnie nie zdementował informacji, jakoby jego małżonka była zatrudniona w Narodowym Banku Polskim.

Pani mi bardzo ładną rzodkiewkę sprzedała wczoraj w sklepie, sama mi ją wybierała, a wybrała ją dlatego, że ja pracuję w TVP - skomentował ironicznie doniesienia Polityki. To wszystko co mam do powiedzenia.

Myślicie, że Politykę Jarosław też pozwie?

bDSlVZTz
bDSlVZTA
bDSlVZTS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(233)
Sarna
2 miesiące temu
obojętnie jaka partia będzie u koryta, każda cisgnie w swoja stronę , każda
Ggf
2 miesiące temu
Cóż za feminizm. NBP w pewnym sensie stoi nad każda władza coś jak był las nie ylo nas nie będzie nas będzie las i zapewniam (z autopsji) trzeba mieć potężne wykształcenie by zostać przyjętym tam do pracy.
Ala
2 miesiące temu
A żona Owsiaka nic nie robi a on placi jej 9000 / miesięcznie było w 2002 roku zgodnie z dokumentami to teraz pewnie z 30 tys
bDSlVZTT
gos
2 miesiące temu
Chyba komuś podpadł p. Jarosław, dawno nie widziałam takiej nagonki (nie bronię go ale niestety realia shobiz)
hmm
2 miesiące temu
no i co z tego?
Najnowsze komentarze (233)
Jaki Jaro
2 tyg. temu
Ano taki, który nosi koszulkę z własnym nazwiskiem. Co to, marka jakaś uznana w świecie? Że on coś wspiera, to musi na koszulkach o tym pisać? A w jaki sposób wspiera polską transplantologię? Grosza trochę sypnął, czy tylko szczerzy się do kamery i to całe jego wsparcie? Politowania godny koleś, który dostaje kasę za obszczekiwanie wrogów Dojnej Zmiany. A jaki szczęśliwy z tego powodu! No cóż, fucha życia się chyba trafiła, podrzędnemu aktorzynie. Niechaj więc ciągnie tą rolę, bo może to już jego ostatnia.
Sfahai
2 miesiące temu
Kuń
Nina
2 miesiące temu
Podstarzaly playboy
Camilla
2 miesiące temu
On za dużo gadał i teraz próbują go uciszyć. Tak samo było np. z MJ, za dużo mówił i zrobili z niego pedofila a potem zabili. Tak właśnie wygląda szołbiznes na całym siweife.
Ryby
2 miesiące temu
Żenujący gość o pokrętnym charakterze. Niegodny uwagi. Przyjdzie czas to zostanie rozliczony.
Cactus
2 miesiące temu
Wyjątkowym wykształceniem ten Pan jakoś nie imponuje natomiast poczuciem własnej wartości to już i owszem.
Nem
2 miesiące temu
Wspaniala zono z rogami, warto sie tak upokarzac? Ja mysle ze nie. Wspolpracuj z ofiara i jej filmami a jeszcze alimnety na siebie uzuskasz od tego cudownego meza.
Kolec
2 miesiące temu
Oceniał,wyzywał i wyśmiewał innych,więc niech nie dziwi fakt że jest oceniany. Poza tym gdy jedna kobieta oskarża to może nie być prawdą ale gdy już dwie i sam pisze autobiografię w której dumnie ujawnia swoje preferencje to już coś jest na rzeczy. Człowiek, który pisząc autobiografię zapewnia że wszystko co opisał jest szczerą prawdą po czym w niedługim czasie oznajmia,że to była fikcja nie może być wiarygodny. To chorągiewka bez kręgosłupa moralnego. Jak wiatr zawieje tak się ustawi. Teatrzyk z płaczem na antenie tvpis również był żałosny i mógł wzruszyć jedynie najbardziej naiwnych wyznawców tvpisiorni. Czekam na następne odważne panie które ujawnią zachowania tego bezpodstawnie zauroczonego sobą niewiarygodnego narcyza,megalomana,któremu się wydaje,że jest najmądrzejszy,najpiękniejszy i najcwańszy Jedyne co mu się udało dotychczas to kontrolowany wślizg w ,no wiecie w co i komu.
bDSlVZTL
Olo
2 miesiące temu
Wygląda jak Rozenek bez makijażu 🎸🦆💨
Olo
2 miesiące temu
On ma tyle na godzinę co kasjerka w sklepie za15 dni w covid nie no spoko każdy w sumie może być pajacem i w TVP PiS pracować
Joana
2 miesiące temu
T..p do kwadratu 😅😂🤣
Gorzkaprawda
2 miesiące temu
A kogo to obchodzi, portal dla nolifeow
Tom
2 miesiące temu
Ale wstyd, jakie " elity" taka władza.
Mysza
2 miesiące temu
Nagonka na Jakimowicza. Każdy gdzieś pracuję. Jego żona również . Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi. Nie wiem kim jest ta podobno molestowanie dziewczyna ale gdzie dowody że mówi prawdę? Poczekajcie z wyrokiem.
...
Następna strona
bDSlVZUn