Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

W "Uwadze" pokazano zdjęcia "gwiazdora TVP oskarżanego o gwałt" i przeprowadzono WYWIAD Z OFIARĄ. "Powiedział mi, że ma WPŁYWY W POLSCE"

414
Podziel się:

Czwartkowe wydanie programu "Uwaga" poświęcone było sprawie domniemanego gwałtu, do jakiego doszło za kulisami wyborów Miss Generation. Przeprowadzono wywiad z pokrzywdzoną kobietą.

W "Uwadze" pokazano zdjęcia "gwiazdora TVP oskarżanego o gwałt" i przeprowadzono WYWIAD Z OFIARĄ. "Powiedział mi, że ma WPŁYWY W POLSCE"
Program "Uwaga" z 04.02.2021 roku (Facebook)

Czwartkowe wydanie programu Uwaga poświęcono sprawie domniemanego gwałtu, do którego miało dojść za kulisami wyborów Miss Generation w lutym ubiegłego roku. Sprawę opisał jako pierwszy Piotr Krysiak, który niedługo potem doczekał się pozwu od Jarosława Jakimowicza, chociaż nie podał, kto był sprawcą przestępstwa.

W Uwadze pokazano zdjęcia i filmy, na których jest rzekomy sprawca gwałtu, "gwiazdor publicystyki TVP Info" opisywany przez Krysiaka. Materiały starannie zablurowano, chociaż znalazły się wśród nich nagrania z programu W kontrze TVP Info. Pisaliśmy o nich tutaj: Jarosław Jakimowicz PŁACZE w TVP Info: "Zniszczyliście jakąś część mojego życia"

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

O "gwiazdorze" mówiono per "Jarosław J.". Odtworzono też domniemany gwałt, posiłkując się relacją pokrzywdzonej. Ona sama nie zgodziła się na występ przed kamerą, ale jej relację w języku angielskim czytała inna kobieta, na co nałożono polską lektorkę.

Dlaczego on wciąż kłamie, przecież w głębi serca wie, że zrobił źle - padło z ekranu. Mam nagranie, które potwierdza, że doszło do seksu. (...) Powiedziałam mu, że tego nie chcę. [po wszystkim - przyp. red.] Powiedział, że mu się nie podobało, bo nie byłam dostatecznie dobra w łóżku.

Dorota Pawlak, autorka reportażu, zadzwoniła też do "pana Jarosława", który stwierdził jednak, że nie będzie się wypowiadał, a w sądzie "udowodni, że nie jest gwałcicielem". Reszta mnie nie interesuje - powiedział. Czekam na sądową rozprawę z wielką, wielką niecierpliwością. Jestem ciekawy, jak się będziecie zachowywać, gdy okaże się, że jestem niewinny.

W Uwadze opisano jeszcze szamotaninę na peronie, która rozegrała się już po tym, gdy domniemana ofiara opuściła hotel. Kobieta twierdzi, że została przewieziona do szpitala psychiatrycznego, gdzie zamknięto ją w pokoju z czterema kamerami, w którym potem nafaszerowano lekami. Wyemitowano także rozmowę z Agnieszką Kępką z Prokuratury Okręgowej w Lublinie, która odpowiada za prowadzone śledztwo.

J. powiedział mi, że ma wpływy w Polsce, że może rozwiązać każdy problem - wybrzmiało na koniec z relacji domniemanej ofiary.

Póki co Jarosław Jakimowicz nie skomentował reportażu programu Uwaga.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(414)
Aga
2 lata temu
Ja wiem, wszystko rozumiem. Można jednym fałszywym oskarżeniem zniszczyć komuś życie, nie można wierzyć "na słowo". Ale w tej sprawie jest tyle syfu, że naprawdę trudno podejrzewać tę biedną dziewczynę o to, że kłamie. Zgłosiła gwałt następnego dnia, wywieźli ją do psychiatryka, kazali usunąć ją ze znajomych innym uczestniczkom. A Jakim twierdził, że nie było go nigdy w Łukowie. Jakoś Wiśnia szybko się wytłumaczył i jest po sprawie. To jest klasyczny przykład zamiatania pod dywan i robienia z ofiary wariatki (pamiętacie Magdę Żuk?). A teraz jak jest gorąco Jaruś płacze na wizji i ciska pisemkami od prawnika w Social Mediach. Nie wygląda to dobrze. Zwykło się mówić, że tłumaczy się winny ...
Hahahaha
2 lata temu
LUDZIE! On brał udział w programie Big Brother, pamiętacie??? Daaawno temu. I tam odstawił taki cyrk, że uciekał przez dach np. a potem płakał, że to niby było wyreżyserowane. Potem miał „romans” z niejaką Jolą Rutowicz. A po kilku latach przyznał, że przecież to było ustawione wszystko. Ten jego sztuczny płacz w TV to GRA AKTORSKA. On może faktycznie płacze ale nie dlatego, że jest niewinny, a dlatego że się boi, że pójdzie siedzieć! Od czego się zaczęło? Od tekstu dziennikarza, w którym NIGDZIE nie było napisane, że mowa o Jarku J. I nagle in wyskakuje z oświadczeniami i tłumaczeniem. Wiadomo, wiedział co zrobił. A teraz się boi. Pójdzie siedzieć jak nic.
Natalia
2 lata temu
Myślę, że muszą mieć mocne dowody na Jakimowicza, że tak go oskarżają.
PiS
2 lata temu
Gdzie jest prokurator gdzie jest policja ze gwalciciel chodzi wolno po ulicach
Dyliusz
2 lata temu
On jest jakiś „ śliski”....
Najnowsze komentarze (414)
chyba nie był...
2 lata temu
był seks a Ona sobie przypomniała, że chyba jednak nie chciała, ukarać oboje a nie jednego napiętnować a drugą wybielać, oboje w dyby i na dziedziniec!
Romek
2 lata temu
Ona uwierzyła, że jest "piękną miss", a on, że jest "gwiazdą publicystyki"
Romek
2 lata temu
Jak uwierzyła i liczyła na jego "wpływy", to może nie był gwałt.
Job
2 lata temu
A ja myślę że to wszystko ściema
Aspis
2 lata temu
Obejrzałam film Sekielskich, wierze Krysiakowi, wszystko jest wiarygodnie potwierdzone. Jakimowicz powinien być osądzony w tej sprawie, mówi ze jest niewinny? To niech się wybroni w sądzie, przy świadkach.
Roni
2 lata temu
Brawo Jarek jesteś super
Lech
2 lata temu
Kariera w tvp się skończy, będzie siedział
Olo
2 lata temu
Za18000 zagram w każdej tv na żywo na grzebieniu oraz płacz gratis czekam na propozycje 🦆💨🎸
Olo
2 lata temu
Beksa łeeeeeer
Olo
2 lata temu
Łowca z sianem na głowie
mały Jasio
2 lata temu
A'propos jego wiarygodności proponuję lekturę jego Autobiografii której treści ostatnio się wypiera.
Olo
2 lata temu
Oprych
Olo
2 lata temu
***** ***
Olo
2 lata temu
Wal pamięciówki wieczorami to co zrobić pokusy 🦆💨
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie