Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Jarosław Jakimowicz w programie bez Magdaleny Ogórek. Jej miejsce zajęła inna dziennikarka

67
Podziel się:

Jarosław Jakimowicz w sobotnim programie "W kontrze" pojawił się u boku nowej prowadzącej. Chorą na COVID Magdalenę Ogórek zastąpiła jej koleżanka po fachu.

Jarosław Jakimowicz w programie bez Magdaleny Ogórek. Jej miejsce zajęła inna dziennikarka
Jarosław Jakimowicz bez Magdaleny Ogórek. Kto zastąpił dziennikarkę? (East News)

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek to duet, który zaskarbił sobie sympatię widzów TVP Info, jednocześnie dorobił się całkiem sporej grupy antyfanów. Para prowadzi serwis informacyjny "W kontrze". W ostatnim odcinku zabrakło jednak towarzyszki Młodego Wilka - Ogórek przechodzi bowiem zakażenie koronawirusem. W poście na Twitterze prezenterka zdradziła, że ciężko jej wstawać z łóżka, a wpisanie dedykacji to "mała wyprawa na Mont Blanc".

W związku z nieobecnością Magdaleny Ogórek Jarosław Jakimowicz musiał wystąpić w programie z inną dziennikarką. Okazała się nią Agnieszka Oszczyk, która na samym początku życzyła zdrowia koleżance.

Magdalena Ogórek kpi z Biedronia. Cięta riposta w programie

Proszę nie regulować odbiorników - zażartowała na początku. Dzisiaj w takim składzie - Agnieszka Oszczyk, Jarosław Jakimowicz. Magdalenę Ogórek serdecznie pozdrawiamy, niestety jest chora. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Po chwili głos zabrał Jarosław Jakimowicz, który powitał koleżankę w swoim stylu.

Ja się przestraszyłem przed chwilą. Myślę sobie tak: jestem bohaterem poradnika dla seniora, gdyż czasami słyszę w telewizorze, że seniorzy są powyżej 50-tki. Ja mam 52. Aga, czy to chciałaś mi tutaj zrobić? - dopytywał aktor.

Pierwsze pytanie, jakie mi dzisiaj zadałeś, to było, czy "jesteś zaszczepiona", a drugie: "ile masz lat? Sami przyznają państwo, że te pytania o poranku... - wtrąciła Agnieszka Oszczyk.

Kim jest Agnieszka Oszczyk? Dziennikarka zadebiutowała w telewizji już kilka lat temu. Kobieta pojawiła się w programie "Debiut", który polegał na wyłonieniu zwycięzcy, który później wystąpiłby w serialu "Samo życie". Obecnie Agnieszka prowadzi "Poradniki seniora".

Myślicie, że Magda oglądała ich wspólny występ?

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(67)
______!____!_...
6 miesięcy temu
_______ UWAGA !!!! _______ Czytajcie !!! _____________________ Siostra Artura Walczaka zanim założyła konto na portalu zrzutkowym zbierała kase za pośrednictwem tylko i wyłącznie obwieszczenia numeru konta na portalu społecznościowym !!!! Trwało to wiele dni !!! Do tego czasu na to konto zostało przelane kilkaset tysięcy złotych !!! (zbiórka utajona) rozumiecie ?? !!! zanim jeszcze ruszyła zrzutka !!!! 11 tysięcy które zostało zebrane za pomocą zrzutki to tylko mały dodatek do całości !!! Zawsze na początku zbiera sie najwięcej bo ludzie są w szoku i seryjnie wysyłają pieniądze, z czasem ten "szok" słabnie i przelewy ustają !!! Dlatego na konto wpadło jej setki tysięcy !!! Niech zwróci reszte pieniędzy !!! TO JEST KRADZIEŻ !!!! NIECH KTOŚ TO ZGŁOSI do prokuratury !!! bank ma przecież dowody w postaci przelewów !!! To jest do odzyskania !!! Jak nikt sie tym nie zajmie to siostra wyda to na ubrania, malediwy i pozerstwo na Instagramie !!! A tak można za to kogoś uratować !!! Walczak miał mieszkanie i auto, był bezdzietny i bez żony. Wszystko zagarnie siostra. Do tego SKRADZIONE kilkaset tysięcy z utajonej zbiórki !!! Te 11 tys też ma być zwrócone !!! Od tego jest zasiłek pogrzebowy !!! Nie dawaliśmy pieniędzy na pogrzeb !!! Czy mamy tu prawnika na pudelku ??? Taką pożyteczną akcją mógłby sie wypromować !!! Taki prawnik zostałby momentalnie GWIAZDĄ PUDELKA i dobrym duchem narodu !!! Lekarze WYRAŹNIE powiedzieli że ma 2% szans na przeżycie i zbieranie pieniędzy nie powinno mieć miejsca !!! Może ma ktoś znajomego prawnika któremu podrzuci ten pomysł ? Ta zbiórka to była perfidna, wyrachowana KRADZIEŻ !!! Lajkujcie to, to musi być widoczne !!! ! !!
Ewa
6 miesięcy temu
Ale one sobie kichę robią pokazując się z nim.
Gość
6 miesięcy temu
Tylko osoba o tak brzydkim wnętrzu jak Ogórek może pasować do Jakimowicza
Aga
6 miesięcy temu
Czy tylko mnie wiecznie obrzydzają te tluste siwo zotle wlosy Jakimowicza ?? Pytwm z ciekawości, czy tylko ja tak mam 🤮
Ula
6 miesięcy temu
Czas na wymianę Jakimowicza . Bezpowrotnie!
Najnowsze komentarze (67)
Hmmmm
6 miesięcy temu
Ciekawe czy ja tez zgwalci
Ewa
6 miesięcy temu
Najpiękniejszy z najpiękniejszych gwiazdor TVP! A jakie piękne ma włosy! Siwo- żółte! Olala...
Paweł
6 miesięcy temu
Że ona nie wstydziła się z nim prowadzić ten program?! Ale siara! A ten wyłaniały lowelas 😂 powinien ufarbować sobie kłaki! No to siwe. Nie to żółte! 😂
Mieszkańcy
6 miesięcy temu
Wreszcie dobra zmiana w TVP
Mmm
6 miesięcy temu
Nie wiem kim jest starszy Pan z kitką ale strasznie żenujący jest...
Karola
6 miesięcy temu
Że im się nie robi niedobrze na swój widok.
Stokrotka
6 miesięcy temu
Mam wielko nadzieję że Ogórek już nie wróci to telewizji.
Anna
6 miesięcy temu
Pa o Oszczyk bardzo fajna skromna dziennikarka. Może lepiej niech pani da sobie spokój z tym programem to nie dla pani. 😁Osoba spokojna. Ogórek wymienić bo już nie idzie na nią patrzeć, mysli sobie strasznie. I tylko czy widać ja w kamerze. 🤭
Nie
6 miesięcy temu
Oglądam tuby propagandowej ,
Agata
6 miesięcy temu
A on nie powinien być na kwarantannie?
Polska
6 miesięcy temu
Magda, oby covid-19 Cię nawrócił i ulokował w innej nie prawicowej stacji! A Jakimowicz niech linieje do końca w tvp, az do całkowitej demencji. Jesteś piękną kobietą, bądź tez myślącym, mądrym człowiekiem.
Judyta
6 miesięcy temu
Brawo dla Pani Ogórek za ciętą ripostę do Biedronia.
Katarzyna
6 miesięcy temu
Odsunąć tego faceta prowadzenie programu przez niego to żenada
Krytyk litera...
6 miesięcy temu
Dno dno i jeszcze raz dno
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie