Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Jarosław Kret WYTOCZYŁ PROCES Beacie Tadli? Spierają się podobno o mieszkanie za prawie MILION ZŁOTYCH...

54
Podziel się:

Jarosław Kret i Beata Tadla podobno znów się widują, jednak tym razem w sądzie i w obecności prawników. Przedmiotem sporu jest ponoć warte 900 tysięcy złotych mieszkanie, jednak obie strony konfliktu nabrały wody w usta. "Nie będę rozmawiać o pierdołach" - bagatelizuje dziennikarka.

Jarosław Kret WYTOCZYŁ PROCES Beacie Tadli? Spierają się podobno o mieszkanie za prawie MILION ZŁOTYCH...
Jarosław Kret wytoczył sprawę Beatę Tadli? O mieszkanie... (AKPA, East News)

Lata temu Jarosław Kret i Beata Tadla sprawiali wrażenie zgranej pary, a media obiegły nawet plotki o ich domniemanych zaręczynach. Wszystko jednak prysło niczym bańka mydlana jeszcze przed końcem 2018 roku, gdy para rozstała się tuż przed udziałem w "Tańcu z gwiazdami". Ostatecznie dziennikarka wróciła do domu z Kryształową Kulą, a ośmieszony Kret odpadł w drugim odcinku.

Na temat rozstania Beaty TadliJarosława Kreta do dziś krąży wiele pogłosek. Nie jest jasne, co dokładnie ich poróżniło, ale pogodynek postanowił wyznać na prezentacji ramówki Polsatu, że ich związek to już przeszłość. Dziennikarka miała się o tym dowiedzieć od jednego z reporterów i podobno zareagowała niezwykle emocjonalnie. "Taniec z gwiazdami" był za to męką zarówno dla nich, jak i dla reszty ekipy.

Zwaśnieni byli kochankowie do dziś nie mają ze sobą kontaktu i układają sobie życie z nowymi partnerami. Wygląda na to, że coś jednak wciąż ich łączy, o czym donosi "Dobry tydzień". Chodzi mianowicie o luksusowy segment w warszawskim Wawrze za 900 tysięcy złotych, w który podobno obydwoje włożyli spore pieniądze. Niestety, rozstanie raczej nie sprzyja wspólnym zobowiązaniom.

Kret podobno przez trzy lata spłacał co miesiąc lwią część kredytu i regularnie dokładał się do kosztów wykończenia domu. Sęk w tym, że nieruchomość według aktu notarialnego należy do Beaty. Wiele wskazuje na to, że dziennikarka nadal mieszka w ich niegdyś wspólnym lokum - donosi tygodnik.

Zobacz także: Beata Tadla o rozstaniu z Kretem: Do dziś mnie nie przeprosił

Ze słów informatora tabloidu wynika więc, jakoby to Kret spłacał zaciągnięte zadłużenie. Co ciekawe, w marcu 2018 roku w "Super Expressie" pojawił się głos przeciwny, a o sprawie wypowiadało się inne źródło, przedstawione czytelnikom jako "przyjaciel" pogodynka. Wtedy mówiło się, że to Jarek miga się od obowiązków, a Beata musi zarobić na ich kredyt.

Przez ostatnie miesiące Jarek znikał bez słowa wielokrotnie. Nie odzywał się, nie interesował Beatą, domem. Zostawiał ją ze wszystkimi obowiązkami, rachunkami, całą codziennością. Na jej głowie już od dawna jest kredyt na dom - cytowano wtedy słowa innego źródła.

Jak więc było naprawdę? Tego nie wiemy, ale "Dobry tydzień" ustalił, że byli kochankowie ponoć spotkali się z tego powodu w sądzie. Kilka miesięcy temu Kret miał wytoczyć Tadli proces, gdyż chce rzekomo odzyskać pieniądze, które zainwestował w segment. Nie ujawniono jednak, czy i jaki wyrok miałby zapaść w tej sprawie. Sam zainteresowany nie zdecydował się zabrać głosu, ale nie zaprzeczył, że spór z Beatą faktycznie przeniósł do sądu.

Nie mam ochoty tego komentować. O swoim życiu prywatnym nie będę mówił i nie wiem, co piszą na mój temat - twierdzi w rozmowie z Pomponikiem.

Tadla miała z kolei stwierdzić w komentarzu dla tego samego portalu, że zbyt absorbuje ją temat wojny na Ukrainie, toteż "jest w zupełnie innych emocjach i nie będzie rozmawiać o pierdołach".

Myślicie, że to sąd rozwiąże ich problem z "pierdołami"?

Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
Ksksjak
2 lata temu
Czy tylko ja musze za kazdym razem przeładowywać strone pudła 2 razy? Co to? Nowy sposob na podbijanie wyświetleń?
Tośka
2 lata temu
Jeżeli J.Kret ma udokumentowane wydatki to z prawnego punktu widzenia będzie zmuszona oddać i to z odsetkami co zainwestował Jarek
Becia
2 lata temu
Nowy chłop - perła biznesu spłaci raty 🤣🤣🤣
Teddy
2 lata temu
I słusznie skoro nie ma honoru by się rozliczyć
Kamcia
2 lata temu
Czyli ona z tym nowym chłopem mieszka w po części Kreta domu i uważa że wszystko jest ok?
Najnowsze komentarze (54)
Asia
2 lata temu
Trzeba pomóc Ukraińcom, to nie ulega wątpliwości - ale Europa i nasi sąsiedzi, jak Niemcy czy Francja, powinni się włączyć w tę pomoc, przyjmowanie uchodźców do siebie i zapewnianie im pracy bytu itd. Kiedy parę lat temu podczas kryzysu migracyjnego do Europy napływali uchodźcy głównie ekonomiczni z innych części świata , Polskę wręcz przymuszano do przyjmowania uchodźców i Merkelowa i UE chciała nas karać za nieprzyjmowanie tych ludzi. Teraz niech też tym biednym Ukraińcom pomogą oni naprawdę potrzebują wsparcia, jeden mały kraj może nie ogarnąćtego wszystkiego .
Dziennikarstw...
2 lata temu
Przecież to było widać jak bidulka jest "otoczona" odpowiednią opieką jury. To świństwo pisać ,że Pan Kret się ośmieszył bo odpadł w drugim odcinku. Nie on pierwszy.
ZżyciA
2 lata temu
ZAWSZE KOBIETY SA POKRZYWDZONE A OKAZUJE SIĘ ŻE Z KAŻDEGO ZWIĄZKU WYCHODZĄ BARDZIEJ BOGATE TO DZIWNE
Ludzie się ni...
2 lata temu
Chyba już miała epizod z przywłaszczeniem
dddddddd
2 lata temu
Po 5 latach wychodzi ~500 za noc, jak rozumiem uważa że nie było warto.
Hela
2 lata temu
Ludzie no ale mam nadzieje, ze podarujecie teraz 2 Procenty swej pensji, emerytury na pomoc dla przyszlych czlonkow Unii Europejskiej? To im sie po prostu nalezy, prawda?
Kama
2 lata temu
A ja lubię Ukraińców i chętnie im pomagam.Dla mnie mogą pozostać bo u nas nie ma komu pracować przez te 500+
Rycho
2 lata temu
Kretvsntysexb
Haha
2 lata temu
Ona zarobiła na to mieszkanie... Du... Sypiać z kimś takim to musiało być dla niej straszne
Xxx
2 lata temu
Ach ta miłość. Przychodzi i odchodzi.
ABC
2 lata temu
Jeśli jako facet czujesz się beznadziejnie, to pomyśl, że jest facet pracujący w zawodzie Pogodynek.
Lol
2 lata temu
Tadla chciala wyjsc za Kreta a Kret w prawo
Kretowisko
2 lata temu
Moim zdaniem oboje warci siebie, niech sąd zadecyduje, kto komu ma zplacic i tyle. Lepiej to zrobić sądownie, niż jedna strona miałby na druga jakiś bandziorów nasylac
Następny
2 lata temu
Następny, tuż po Rzeźniku i Króliku, kandydat do elitarnego klubu pod nazwą „Kwiat Rycerstwa Polskiego” 🤦🏻‍♀️