Trwa ładowanie...
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Jeff Bezos i Leonardo DiCaprio umacniają swą przyjaźń na wspólnych wakacjach. Aktor UKRYŁ twarz przed hiszpańskimi turystami

104
Podziel się:
104
Podziel się:

Świeżo upieczony mąż i jeden z najpopularniejszych gwiazdorów światowego kina od blisko tygodnia rozkoszują się błogim relaksem na Morzu Śródziemnym. Tym razem Jeff Bezos i Leonardo DiCaprio zabrali swe wybranki serca na zwiedzanie hiszpańskiej Formentery. Aktor zdecydowanie nie chciał bratać się z bywalcami wyspy.

1
 / 5
Jeff Bezos i Leonardo DiCaprio umacniają swą przyjaźń na wspólnych wakacjach
Jeff Bezos i Leonardo DiCaprio bawią się razem na wakacjach
Jeff Bezos i Leonardo DiCaprio bawią się razem na wakacjach (FORUM)
0
0

Każdy posiadacz pokaźnej liczby zer na koncie może cieszyć się odcinaniem kuponów od swych oszałamiających sukcesów i spełniać wszystkie swoje pragnienia, nawet te wykraczające poza możliwości ludzkiej wyobraźni. Coś, co dla nas prawdopodobnie już na zawsze pozostanie wyłącznie w sferze marzeń, dla stałych bywalców zestawień najbogatszych jest to chleb powszedni. Jeff Bezos zdecydowanie należy do koneserów życia. Tym bardziej dziwi więc fakt egzekwowania od szwagra kosztów procesu sądowego zakończonego wygraną multimiliardera. Mowa tutaj o śmiesznych jak na jego rezultaty finansowe 190 tysiącach dolarów.

Prezes i dyrektor generalny przedsiębiorstwa Amazon zdaje się jednak zupełnie nie przejmować problematyczną dla brata Lauren Sanchez spłatą długu. Podczas kolejnego już rejsu po wodach Morza Śródziemnego nic nie jest w stanie zmącić jego spokoju. Właśnie nastąpił dalszy ciąg wakacyjnych przygód Bezosa w towarzystwie jego gościa weselnego.

Jeff Bezos i Leonardo DiCaprio kontynuują wojaże na wyspach Hiszpanii

Paparazzi dzielnie towarzyszą obrzydliwie bogatym panom. Co prawda szacowany majątek "boskiego Leo", opiewający na ponad 300 milionów dolarów, nie przekracza nawet 1% budżetu jego starszego kompana, lecz i tak każdy z nas chciałby uszczknąć coś z tej zawrotnej kwoty. Panom najwidoczniej znudził się ciągły rejs, bowiem zeszli na ląd w celu eksplorowania malowniczej Formentery.

Jeff Bezos i Lauren Sanchez postanowili przedłużyć swój miesiąc miodowy. 55-latka tradycyjnie już wystawiła dekolt na słońce, przyciągając spojrzenia swą soczyście czerwoną gorsetową bluzką. Tymczasem jej mąż, który prawdopodobnie zapomniał o zapakowaniu do walizki maszynki do golenia, skompletował granatową koszulkę, proste białe spodnie i brązowe sandały. Małżonkowie posyłali promienne uśmiechy, w pełni delektując się sierpniowym słońcem.

Leonardo DiCaprio i towarzysząca mu Vittoria Ceretti postanowili pójść własnymi ścieżkami. Gwiazdor Hollywood wykazywał większe zainteresowanie zawartością telefonu niż miejscowymi atrakcjami, a zwłaszcza swą ukochaną. Aktor, który tym razem oszczędził widoku odsłoniętego torsu, zakrył usta i nos, starając się przemknąć kompletnie niezauważonym. Widniejąca na jego twarzy maseczka z pewnością nie ułatwiła mu tego zadania. Jak widać na załączonych obrazkach, był jedynym turystą starającym się uchronić skórę twarzy przed jej przyciemnieniem.

2
 / 5
Urlopowicze pełną gębą

Biznesmen pozdrowił wszystkich patrzących z podziwem na jego luksusową łódź.

3
 / 5
Romantyczna przechadzka
4
 / 5
W gąszczu turystów
5
 / 5
"Zamaskowany" aktor
KOMENTARZE
(104)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Dndn
7 miesięcy temu
Nie wiem o co chodzi z tym DiCaprio. Mega smutny, ponury człowiek , jakby się wiecznie ukrywał .
Chii c.
7 miesięcy temu
A co ten Leo w tej masce wiecznie? Wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci a on ta maskę covidową widzę se już do twarzy przykleił. Zaraz mu skóra się zniszczh
Antares504
7 miesięcy temu
Jeff Bezos - w lutym na pewnej zagranicznej stronie czytałem, że finansuje on innowacyjne laboratorium prowadzące badania aby stał się nieśmiertelny. Ja jestem biedny, ale tacy jak Bezos, Elon Musk, to chyba mają problem z tym, że trumny nie posiadają kieszeni, w których można schować portfel wypchany kartami płatniczymi, to musi być dla nich przerażające tym bardziej, że mimo miliardów na koncie bankowym umrą tak jak ten, który nie ma nic jak ja. Prawda jest tutaj ciekawa... o ile życie jest niesprawiedliwe, tak śmierć mimo, że z chęcią byśmy jej uniknęli jest ostateczną sprawiedliwością.
Agnieszka P.
7 miesięcy temu
Besos jest milion razy bardziej męski niż ten czesiek Leo
Antares504
7 miesięcy temu
No właśnie, Leonardo DiCaprio znowu w masce. Chyba dlatego aby kobiety nie mdlały na jego widok. Ale prawda jest taka, że podczas swojego prime owszem, był ładny, ale jak dziecko na takiej samej zasadzie jak 12-letnia dziewczynka jest ładna i estetycznie wygląda. Jego fenomen wynika wyłącznie ze zdolności aktorskich.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Taka prawda
7 miesięcy temu
Bo taki ekologiczny a rozbija się samolotami i odpoczywa na jachtach które niszczą morze. Hipokryta.
Ewa
7 miesięcy temu
Leoś idzie w zła stronę
Birks
7 miesięcy temu
to ciekawe, ze Di Caprio zawsze sie tak zaslania, czapka, maska, okulary.. Zwykle celebrytom wystarczaja okulary😉
gość
7 miesięcy temu
Patrząc na zachowania Leo względem kobiet to te ich imprezy zapewne są na poziomie Jeffreya...
Cóż
7 miesięcy temu
Bo wstyd.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (104)
aaaaa
7 miesięcy temu
buffafa ha przy takiej kasie a sutki źle przyszyte u żony Bezo
Calineczka
7 miesięcy temu
Ona wygląda jakby się ubrała w ciuchlandzie. Naprawdę tak trudno zatrudnić jej stylistę?
tyk
7 miesięcy temu
Bezos typowy starszy Pan po 60+ ,typowa Grazyna 60+ by na niego nie zwrocila uwagi,
999999999999
7 miesięcy temu
Zdjęcie nr 3 , chyba wielu paniom ulżyło 🙂
kate
7 miesięcy temu
Ja obstawiam że ma HiV, a dziewczyna jest tylko przykrywką
Takaprawda
7 miesięcy temu
Wujcio-dziadzio Leo już :)
Gosc
7 miesięcy temu
W worek i wysłać ich tylko gdzie bo kosmosu szkoda.??
Gosc
7 miesięcy temu
Maja zdrowie do tych rozrywek??
Łeeee👎
7 miesięcy temu
Przyleciał aż do Hiszpanii, żeby na jachcie popływać!
Prześladowany...
7 miesięcy temu
Fałszywa skromność
Xxxx
7 miesięcy temu
Mania prześladowcza
Paradoks
7 miesięcy temu
To ciekawe że można jednocześnie działać humanitarnie i procekologicznie oraz przyjaźnić się z kimś kto wyzyskuje ludzi i rozbijać się na jachtach
iza
7 miesięcy temu
co on tam wdycha z tej maski grubej? ześwirowany i odrealniony
Karla
7 miesięcy temu
Zastanawiacie się po co mu maseczka?? Może nie chce by go rozpoznano? Obrońca klimatu, taki eko a brata się z kolesiem znanym z wyzysku pracowników, zaśmiecania planety syfem z jego giga firmy.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

52-letnia Kate Moss ŚWIECI STRINGAMI na pokazie Gucci. Petarda? (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca na pokazach największych światowych marek. Ostatnio prezentowała na wybiegu jeden z najnowszych projektów Gucci podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Obok kreacji z głębokim wycięciem na plecach trudno przejść obojętnie.
9.

Maffashion w KOZAKACH I BIKINI pręży się nad basenem na Teneryfie (ZDJĘCIA)

Maffashion zostawiła za sobą zmienną, polską pogodę i wybyła na słoneczną Teneryfę. Tym razem to jednak nie są wakacje...
8.

Luka i Andziaks pławią się w luksusie w Dubaju i DRWIĄ z komentarzy, że ich 2-MIESIĘCZNY syn "nie zdążył przyzwyczaić się do domu"

Na profilach Andziaks i Luki powoli zaczynają pojawiać się zdjęcia z wyjazdu do Dubaju, na który wybrali się z córeczką Charli i niespełna dwumiesięcznym synkiem. Obecność najmłodszej pociechy wywołała spore emocje wśród internautów.
7.

Jacek Kopczyński w słoneczną pogodę zaparkował elektrykiem na zakazie, wybierając wygodę (ZDJĘCIA)

Jacek Kopczyński dołączył do niechlubnego grona gwiazd, które wygodę stawiają ponad przepisy drogowe. Gwiazdor "M jak miłość" zaparkował swojego elektryka na zakazie, a następnie ruszył w miasto. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach stołecznych paparazzi.
6.

Paulina Pszech z "Top Model" wszczepiła sobie implanty w pośladki i wymodelowała rysy twarzy. Dziś jest nie do poznania (ZDJĘCIA)

Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji "Top Model", przeszła niezwykłą metamorfozę na przestrzeni lat. Choć w programie wzbudzała kontrowersje, jej obecna działalność i zmiany w wyglądzie przyciągają uwagę tysięcy fanów na Instagramie.
5.

Wytworna Penélope Cruz błyszczy na ściance w pierzastym futerku (ZDJĘCIA)

Penélope Cruz pojawiła się na światowej premierze filmu "Panna młoda!", która odbyła się w Londynie. Piękna Hiszpanka oczarowała w połyskującej sukni z dekoltem. Robi wrażenie?
4.

Ukochana Wojtka Goli FRUWA na ściance i wymachuje BARDZO DROGĄ torebką... (ZDJĘCIA)

Z góry uprzedzamy o solidnej dawce słodyczy z rana. Wojciech Gola i jego młodsza o 16 lat wybranka serca pojawili się na uroczystej premierze teledysku Modelek. Nie dla nich było jednak nudne, statyczne pozowanie fotoreporterom. Barczysty celebryta wziął ukochaną na ręce, patrząc jej głęboko w oczy.
3.

Tak Laluna wyglądała przed operacjami plastycznymi (STARE ZDJĘCIA)

Katarzyna Alexander, znana szerzej pod pseudonimem Laluna Unique jest jedną z największych miłośniczek operacji plastycznych w polskim show-biznesie. Celebrytka regularnie trafia pod nóż. Zobaczcie tylko, jak kiedyś wyglądała.
2.

Małgorzata Tomaszewska pokazała wnętrze swojego mieszkania. Fajnie się urządziła? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Tomaszewska zaprosiła kamery do swojego mieszkania i pokazała jego fragment. Prezenterka urządziła swoje gniazdko w stonowanych barwach, a w salonie nie zabrakło miejsca, gdzie cała rodzina może wspólnie jeść. Fajnie ma?
1.

Agnieszka Kaczorowska ZAPARKOWAŁA NA CHODNIKU swoje BMW po czym, zabrała córkę do bawialni (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska wybrała się z córką do sali zabaw. Tego dnia 34-latka zostawiła swoje luksusowe BMW na chodniku. Wszystko udało się udokumentować paparazzi.