Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Jennifer Garner docenia przemianę Bena Afflecka: "Szanuje go dużo bardziej niż przez ostatnie kilka lat"

58
Podziel się:

Była żona aktora wciąż troszczy się o jego los i kibicuje mu w budowaniu nowego życia. Czy da mu kolejną szansę?

Jennifer Garner docenia przemianę Bena Afflecka: "Szanuje go dużo bardziej niż przez ostatnie kilka lat"
Jennifer Garner, Ben Affleck (Getty Images, ONS)

Jennifer Garner i Ben Affleck jeszcze kilka lat temu uchodzili za jedną z najpopularniejszych par Hollywood. W trakcie 12-lat małżeństwa doczekali się również trójki pociech: 14-letniej dziś Violet, 11-letniej Seraphiny oraz 7-letniego syna Samuela. Niestety alkoholizm Afflecka oraz jego liczne zdrady ostatecznie doprowadziły aktorów do rozwodu.

Kilka dni temu Ben Affleck udzielił szczerego wywiadu New York Times. Podczas rozmowy gwiazdor opowiedział o swojej wieloletniej walce z uzależnieniem oraz obecnych relacjach z byłą żoną. Aktor przyznał, że rozpad małżeństwa z Garner jest jego największym życiowym błędem. Jednocześnie zapewnił, że Jennifer wciąż jest dla niego ogromnym wsparciem i publicznie podziękował jej za okazaną troskę.

Nie jest tajemnicą, że ze względu na trójkę dzieci od czasu rozstania para stara się utrzymywać jak najlepsze relacje. Jak donosi Hollywood Life, Garner cieszy fakt, że jej były mąż chce zmienić swoje życie na lepsze i kibicuje jego staraniom.

Jen jest pod wielkim wrażeniem, że Ben stara się być lepszym człowiekiem. To pokazuje ich dzieciom, jaką naprawdę jest osobą - kimś, kto popełnił błędy, ale stara się wyciągnąć z nich wnioski i nie dopuścić do sytuacji jeszcze bardziej bolesnych dla niego i jego rodziny. Jego szczere podejście, sprawia, że ona czuje się lepiej. Jen bardzo zależy na Benie i życzy mu wszystkiego najlepszego. Naprawdę docenia to, że przyznał się do swoich problemów i wspomniał, że najbardziej żałuje rozstania z nią - zdradza informator portalu.

Okazuje się jednak, że chociaż Garner naprawdę doceniania przemianę byłego męża, wcale nie planuje dać mu kolejnej szansy.

To nie sprawi, że do siebie wrócą, ale z pewnością polepszy ich przyjaźń, nad którą starali się pracować ze względu na wspólne potomstwo. Patrzenie, jak on walczy z demonami, do czego próbowała go namówić przez tak długi czas, pokazuje, że jej słowa zostały usłyszane. Naprawdę szanuje go dużo bardziej niż przez ostatnie kilka lat. Oglądanie, jak Ben zmienia swoje życie na lepsze, jest dla Jen bardzo inspirujące - dodaje informator Hollywod Life.

Liczyliście na to, że Jennifer Garner i Ben Affleck jeszcze do siebie wrócą?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Nati
2 lata temu
Moja mama poświęciła 25 lat na ratowanie mojego ojca alkoholika...od 10 lat ma drugiego męża który troszczy się o nią jakby była największym skarbem na świecie a mój ojciec dalej pije z rozpaczy,że żona go zostawiła...szkoda czasami życia na takich ludzi...
Monika
2 lata temu
Zycie z alkoholikiem to koszmar.
Eska
2 lata temu
Piękna i mądra kobieta.
Gfd
2 lata temu
Na jej miejscu bym nie wrocila
Gosc
2 lata temu
Mądra kobieta to się odcina od zdradzającego i to z małolatami męża do tego pijaka a nie robi mu za służke. Nie ma nic gorszego niż współuzależnienie i dawanie się poniżać
Najnowsze komentarze (58)
E5uhf
2 lata temu
Czytam komentarze i jestem przerażona. Zamiast szukać usprawiedliwienia (on lub ona DDA, ojciec pił i bił to się przyzwyczaiłam albo najglupszy: pije, ale nie zdradza) ratujcie swoje życie i zwiewajcie od alkoholikow. To dorośli faceci, a nie wasze male dzieci. Zacznijcie wymagać, a nie bawić się w troskliwa ofiarę.
xxx
2 lata temu
baby to chvie
Sdd
2 lata temu
Szemplińska do niej podpbna
Camera
2 lata temu
O ile sobie dobrze przypominam Afflek był mężem Lopez
Wikt
2 lata temu
Zdradził ją z tyloma babami. Taaa wrocą do siebie...
gość
2 lata temu
To prawda. Mąż alkoholik to koszmar. Jest przemoc, niska samoocena. Jestem zupełnie inna, już nie patrzę z uśmiechem na przyszłość - zniszczona psychicznie. Wiecie czemu zostałam? Pocieszałam się faktem, że nigdy mnie nie zdradzi. Ze inne mają gorzej, a mój jest wpatrzony jak w obrazek. Wiem, żałosne. Ale przy mojej niskiej samocenie, mimo,że ponoć jestem bardzo atrakcyjna... Wytrwałam, walczyłam. Może jestem jedynym takim przypadkiem, ale mąż nie pije 2 lata. Najgorsze są głody - uderzy bez powodu. Kiedyś oddałam zbyt brutalnie, nikt mnie nie zrozumiał,bo się tym nie chwaliłam co było przyczyną. Powiedziałam, że raz jeszcze mnie uderzy to go zadzgam. Nic to nie dało. Teraz się boję, że mnie zabije jak oddam. Nie wiem co gorsze - pijany czy trzezwy. Alkoholik to najgorsze co może być. Najgorsze, że nikt by się po nim nie spodziewał co robi w domu. Najgorsza jestem ja w opinii wzystkich, bo się go ciągle czepiam. Odsunęłam się od znajomych. Jestem juz wyczerpana. Smutna. Ale daje radę. Gdybym mogła wszystkim kobietom dać radę...uciekać od takich co dnia bez piwa sobie nie wyobrażają. Widzicie. Zdrady bym nie wybaczyła nigdy, ale przemoc... ojciec mnie bił,przyzwyczaiłam się. To już inny mechanizm. Przyjrzyjcie się swoim znajomym,ktore się od was odsunęły - może mają ten sam problem ?Warto im pomóc. Zainteresować się.
show
2 lata temu
K. Nosowska: "Całe życie sądziłam, że zdrady nie wybaczę, no i proszę, wybaczyłam rozrywka.dziennik.pl › rozrywka.dziennik.pl › plotki Katarzyna Nosowska: byłam ofiarą przemocy. Wybaczyłam..Artystka zdradziła , że wybaczyła ukochanemu zdradę."..25 kwi 2019 - Katarzyna Nosowska o zdradzie męża. Paweł miał kochankę, był uzależniony od alkoholu.
Anty
2 lata temu
Alkoholik z malym ego
Gogo
2 lata temu
Powinien ja całować po stopach. Inna by go miała gdzieś.
mamma
2 lata temu
Kobieta z klasą! W dodatku wydaje się być mega sympatyczna. Followuje jej instagram i jest ciepłą, wesołą osobą. Dlaczego faceci tego nie doceniają?
nick2
2 lata temu
Jak byłam dzieckiem to chciałam żeby mama się rozwiodła, bo miałam dosyć życia w takich warunkach. Mama była katoliczką i nie chciała. Ale takie życie ją wykończyło. Nie żyje już od wielu lat. A ja mam do nich żal za takie dzieciństwo.
Ameba
2 lata temu
To nie komedia romantyczna. Mimo przemiany ja też bym chłopa nie przyjeła po tylu zdradach.
Carlota
2 lata temu
Bardzo fajna ta Garner. Taka normalna babeczka.
Gość
2 lata temu
Urodziła 3 dzieci niewiernemu pijakowi. Mogła być trochę mądrzejsza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie