Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Jerzy Stuhr wydał OŚWIADCZENIE!

175
Podziel się:

Ostatni wywiad Jerzego Stuhra odbił się w mediach szerokim echem. Aktor postanowił wytłumaczyć się ze swoich słów i przesłał redakcji jednego z serwisów oficjalne oświadczenie.

Jerzy Stuhr wydał OŚWIADCZENIE!
Jerzy Stuhr wydał oświadczenie (AKPA)

Od kilku dni w mediach ponownie głośno jest o Jerzym Stuhrze. Wszystko za sprawą wywiadu, którego aktor udzielił ostatnio Plejadzie. Przypomnijmy, w rozmowie z serwisem odniósł się do wydarzeń z października ubiegłego roku, kiedy to wsiadł za kółko, mając 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Gwiazdor zahaczył wówczas o motocyklistę i próbował uciec z miejsca zdarzenia, za co odpowiedział już przed sądem. Wspominając feralną noc w rozmowie z Plejadą, Stuhr zasugerował, iż obecnie nie ma sobie nic do zarzucenia.

Czuję się niewinny, skończyło się na kolizji. Tak naprawdę nic nie zrobiłem, wiec wewnętrznie jestem kompletnie czysty - powiedział w wywiadzie z Plejadą.

Jerzy Stuhr wydał oświadczenie. Tak wytłumaczył się z głośnego wywiadu

Słowa Jerzego Stuhra odbiły się w mediach szerokim echem i ściągnęły na niego falę krytyki. Po kilku dniach Stuhr postanowił odnieść się do medialnego zamieszania wokół wywiadu udzielonego Plejadzie. 76-latek przesłał redakcji serwisu specjalne oświadczenie, w którym sprostował własne słowa na temat spowodowanego wypadku.

W opublikowanym przez Plejadę oświadczeniu Stuhr zapewnił, że wcale nie czuje się niewinny, a jedynie udało mu się pogodzić z popełnionym przez siebie błędem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Holland o Jerzym Stuhrze: "To mój przyjaciel, nie przestanę z nim rozmawiać"

(...) W związku z opublikowaniem wywiadu z moim udziałem chciałem sprostować moją wypowiedź. Mówiąc o tym, że "wewnętrznie jestem kompletnie czysty", miałem na myśli fakt, że wewnętrznie udało mi się pogodzić z tą sytuacją i błędem, który popełniłem w październiku 2022 r. W dalszym ciągu uważam, że to była najgorsza decyzja w moim życiu o prowadzeniu samochodu. Wziąłem na siebie za to odpowiedzialność. Serdecznie przepraszam za moją nieprecyzyjną wypowiedź (...) - przekazał Plejadzie Stuhr.

Wspomniany w oświadczeniu wywiad nie był jedynym, którego w ostatnim czasie udzielił Jerzy Stuhr. Aktor poruszył również temat spowodowanego wypadku w rozmowie z serwisem Gazeta.pl, który również wywołał niemałe oburzenie. W rozmowie gwiazdor nazwał bowiem całą sprawę "błahostką", czym naraził się wielu znanym publicystom.

Przypomnijmy, Jerzy Stuhr odpowiedział już za jazdę pod wpływem alkoholu. Sąd w pierwszej instancji ukarał aktora grzywną w wysokości 200 stawek dziennych w kwocie 60 złotych, dodatkowo nałożono na niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres trzech lat i obowiązek wpłacenia 6 tysięcy złotych na fundusz postpenitencjarny. Aktor odwołał się od wyroku, sąd ostatecznie zdecydował jednak utrzymać w mocy zasądzoną dla niego karę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(175)
Cóż
7 miesięcy temu
Oni wszyscy są niewinni, nie wiedzieli, zagapili się, zapomnieli..za to do pouczania Polaków są pierwsi.
Żenada
7 miesięcy temu
Lol, bujać to my a nie nas
Breaking news
7 miesięcy temu
To są właśnie elyty tego kraju, narzucające społeczeństwu jak mają myśleć i co mają robić. Dzisiaj właśnie w Areszcie Śledczym w Szczecinie obrońca wolnych sądów i demokracji w majtkach chciał wynieść gryps od swojego klienta. Tłumaczył się, że wszyscy adwokaci tak robią 🙃 Jest to przestępstwo.
Zaq
7 miesięcy temu
A błahostka jak nazwał cała sprawę i kilka innych stwierdzeń które świadczą o tym że w wywiadzie powiedział jak naprawdę odbiera całą sytuację? Teraz synuś powiedział że Ciemnemu ludowi który ludzi kultury nie rozumie trzeba powiedzieć że jednak żałuję. Hipokryzja i traktowanie ludzi jak ciemna masę.
Robson
7 miesięcy temu
I ten człowiek kiedyś pouczał Polaków i mówił że wstydzi się za granuca mówić po polsku. Pfuj!
Najnowsze komentarze (175)
wybraniec
6 miesięcy temu
przemówił w Polskim języku? wow! chyba nabiał mu się przegrzewa!
pytanko?
6 miesięcy temu
wewnętrznie czysty a zewnętrznie?
Prześmiewca
7 miesięcy temu
Czy ten facet zagranicą już mówi głośno po polsku czy nadal wstydliwie rozmawiają z synem po polsku pianissimo?.
Niech Pierwsz...
7 miesięcy temu
Chodziło mu o to, że w sensie etycznym pogodził się sam z sobą. Nikogo nie zabił ani nie zrobił krzywdy. A za swój czyn dostał zarówno karę w sensie prawnym jak i publicznym. Ma do końca życia sam siebie nienawidzić za to co zrobił ? Do osób piszących komentarze - ciekawe czy wy jesteście tacy czyści jak łza i nigdy nie zrobiliście nic złego ? Nie ważne czy was złapali czy nie. On zapłacił wysoką cenę za swoją głupotę.
Biolog
7 miesięcy temu
Jak miał procenty to nie powinien do auta wchodzić i tu już był problem a nie na skrzyżowaniu
Alabama
7 miesięcy temu
Bujać to my panowie szlachta
...
7 miesięcy temu
krasko i sztur powinni program prowadzić o pouczaniu polaków
Urszula
7 miesięcy temu
Nie on wreszcie zniknie. Nie cierpię kłamczuchów, nie cierpie takich typów . Niech wreszcie przestanie mówić po Polsku (mówił, ze się wstydzi). Wyjedź gdzies i nie pokazuj się wiecej w moim kraju.
...
7 miesięcy temu
Panie Jerzy, w niektórych przypadkach milczenie jest jak złoto i diamenty. Pijesz nie jedziesz. Przed wszystkim nie pouczasz
Gość
7 miesięcy temu
Najwyraźniej w wywiadzie powiedział to co naprawdę myśli o tej sytuacji, a wszystkie Jego „oświadczenia” to już robota kryzysowego PR teamu. Żeby nie było strat wizerunkowych i finansowych. A On nadal będzie się wywyższał w wywiadach i robił z siebie ofiarę. Strach pomyśleć co wygaduje prywatnie…
Obiektywnie
7 miesięcy temu
Najbardziej irytujące jest w tym wszystkim to, że osoba winna odwołuje się od wyroku.Brak honoru i zwykłej ludzkiej przyzwoitości .Nikt z nas krystaliczny nie jest,każdemu zdarzają się drobne potknięcia, ale trzeba umieć się przyznać i przeprosić.Pan Jerzy , Najsztub czy Hołowczyc z uporem maniaka próbują przerzucić winę na warunki atmosferyczne, asfalt,przechodnia,innego kierowcę .Wstyd Panowie!!! Kiedyś mężczyźni mieli tzw honor,teraz szerzy się cwaniactwo
Kot w butach
7 miesięcy temu
Szkoda że ma tylko 6 tysia emerytury to nie może zabulić za blokowanie komentarzy
Vbnm
7 miesięcy temu
Co oni by zrobili bez PRowców. 😂
Gienka
7 miesięcy temu
Nahonka bo yo przeciwnik pisu,chcą go zniszczyc
...
Następna strona