Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Jessica Mercedes płacze ze szczęścia, bo urządziła łazienkę: "Kończy się 2-LETNI HORROR"

448
Podziel się:

Po prawie dwóch latach "udręki" blogerka w końcu będzie mogła zamieszać w nowym lokum.

Jessica Mercedes płacze ze szczęścia, bo urządziła łazienkę: "Kończy się 2-LETNI HORROR"
(Instagram.com)
bEDaGXKd

Jessica Mercedes jest jedną z najbardziej wpływowych (oraz najbogatszych) blogerek modowych w kraju. Oprócz działalności w social mediach Jess prowadzi również własną markę odzieżową Veclaim oraz firmuje swoim nazwiskiem linie kostiumów kąpielowych Moiess Swim. Kilka lat temu gwiazda postanowiła rozsądnie zainwestować zarobione przez siebie pieniądze i kupiła dwupiętrowe mieszkanie.

Jessica od początku nie ukrywała przed fanami swojej ogromnej ekscytacji nadchodzącym remontem i nieustannie chwaliła się na Instagramie kolejnymi wnętrzarskimi inspiracjami. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli - gwiazda miała bowiem poważne problemy z zatrudnioną przez siebie ekipą remontową. Ich praca zdawała się kompletnie nie ruszać z miejsca, a gdy pewnego dnia Jess bez uprzedzenia wybrała się na budowę okazało się również, że zniszczyli warte majątek kafelki oraz luksusową marmurową wannę.

bEDaGXKf

Wszystko wskazuje jednak na to, że budowlany kryzys został już dawno zażegnany, a blogerka już wkrótce będzie mogła rozpocząć przeprowadzkę do nowego lokum. Niedawno na swoim Insta Story Jess zamieściła serię nagrań, w których pochwaliła się fanom już wykończoną łazienką. Chociaż w pozostałych częściach mieszkania wciąż trwa jeszcze malowanie, gwiazda wyznała, że są to już ostatnie prace wykończeniowe.

"Ostatnie malowanie przed przeprowadzką" - napisała pod jednym ze zdjęć, a następnie dodała: "Już prawie koniec, nie mogę się doczekać aż się wprowadzimy"

bEDaGXKl

Jessica wyznała również fanom, że podczas dodawania nagrań z mieszkania trudno jej było powstrzymać łzy. Trwający przeszło dwa lata remont był dla niej bowiem prawdziwym koszmarem.

"Prawie płaczę ze szczęścia, jak dodaję te stories w korku. Wreszcie się skończy ten 2-letni horror" - zdradziła w jednym z wpisów.

Okazało się jednak, że Mercedes zmuszona była upomnieć członków ekipy budowlanej, aby nieco przyspieszyli swoje prace. Jak przyznała blogerka, nie obyło się bez niecenzuralnych słów.

"Wczoraj zadzwoniłam do robotników bo kończy mi się umowa na mieszkanie i mówię: "Jak najszybciej montujcie to, i tak krzyczałam, mówię: Kurrr.... Armatura leży tu osiem miesięcy, jaki problem ją zamontować!". I co? I przeklęłam i patrzcie, zamontowane wszystko"

bEDaGXKm

Zobaczcie, jak prezentuje się mieszkanie Jessiki Mercedes. Ma dobry gust?

bEDaGXKn
bEDaGXKo
bEDaGXKG
KOMENTARZE
(448)
Rosa
2 lata temu
Jak w sklepie mięsnym za PRLu
Mocie
2 lata temu
Rany.... Jaka nieprzyjemna lazienka. Tragiczna
EKB
2 lata temu
Strasznie smutna ta łazienka taka szpitalna jak dla mnie :(
bEDaGXKH
nick
2 lata temu
Rany ! Jakie ludzie mają problemy w życiu. No naprawdę... ręce opadają
omg
2 lata temu
Widać, że zatrudniła amatorów. Płytki położone tak, że w kącie prysznica został malutki kilkucentymetrowy pasek. Tak się nie kładzie. Jak się nie mieści cała płytka, to rozlicza się całą ścianę tak, żeby na obu jej końcach położyć płytki przycięte na taką samą szerokość. Unika się wtedy takiego mikropaska, ściana jest wypłytkowana symetrycznie. Inwestor nie musi tego wiedzieć, ale płytkarze i nadzorujący ich pracę architekt (nie wierzę, że go nie było) powinni. Generalnie efekt wizualny - fuszerka.
Najnowsze komentarze (448)
Justyna
12 miesięcy temu
Jeszcze ta dziura między wanną a szafka, skoro na zamówienie marmur mogli odciąć 10 cm więcej...gdzie był architekt???????
Kik
2 lata temu
Pamiętacie horror „psychoza”.... Tak mi się jakoś skojarzyło 🤣
...
2 lata temu
A mi tam się podoba bardzo ładna kolorystyka i wszystko w takim starym stylu
Mada
2 lata temu
I ta docinka płytek pod prysznicem.....dramat
Bunia
2 lata temu
Mimo że marmury i na bogato za materialy to mi się nie podoba.
Jareeek
2 lata temu
Rzeźnik???
Jur
2 lata temu
Hmm wygląda jak toaleta w szalecie miejskim
Robo
2 lata temu
Jessica zmień fachowca. Weź Dorotę Szelągowska 👍
bEDaGXKz
Brrr
2 lata temu
Beznadzieja. Te płytki, to złoto, nie pasuje. Niby na bogato, ale tandeta jak dla mnie. Jak z horroru.
lol
2 lata temu
oblesna lazienka
rrrr
2 lata temu
co za partacze robili te łazienkę??- kto tnie kafelki w styku ścian ?? Wyglada to strasznie!!!!
Wercioncia
2 lata temu
Ej w Paryżu w metrze są ładniejsze kafelki :D:D:D
Kinga
2 lata temu
Łazienka miała być w stylu lat 20 30 tych naszego stulecia ale coś tu nie poszło brak tej łazience tej elegancji co łazienki z tamtych czasów. Tu jest jakoś zimno i wszystko takie nie w proporcjach. W tamtych czasach było wszystko ręczna rzemieślnicza robota i miało to klasę i urok a to jest taka podróbka tamtych lat i jak to z podróbkami wygląda tandetnie. Ale sam zamysł był dobry tylko efekt marny. Ale może jak ją całkiem skończy urządzi to będzie inny efekt. Modowo w trendach ale zabrakło dobrego architekta który by to ogarnął sama nie dała rady bo to trudny trend i nie łatwo go odwzorować.
Maja
2 lata temu
Jezu, ależ niefortunna ta łazienka. Wiem, o jaki efekt / kierunek dizajnu jej chodziło, ale niestety poszczególne elementy nie układają się w fajną, eklektyczną całość. Kombo pt. mozaika podłogowa wyglądająca na przybrudzoną + nudne, tradycyjne szafki + marmur, w przypadku wanny cięty w formie ascetycznej bryły + basenowe płytki na ścianie z czarnymi elementami wprowadzającymi jeszcze większy zamęt + armatura w kolorze tandetnego złota = koszmarek wnętrzarski.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaGXLs
bEDaGXLt
bEDaGXLu
bEDaGXLv
bEDaGXLw
bEDaGXLb