Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Zmarnowana Jessica Mercedes prawi o efektach "afery metkowej": "Schudłam z nerwów 6 KILOGRAMÓW!"

202
Podziel się

Blogerka przyznała, że ostatnie wydarzenia miały ogromny wpływ na jej zdrowie i kondycję. Współczujecie?

Zmarnowana Jessica Mercedes prawi o efektach "afery metkowej": "Schudłam z nerwów 6 KILOGRAMÓW!"
Jessica Mercedes mocno odczuła skutki "afery metkowej" (Instagram.com, ONS.pl)
bDJYLBlx

Jessica Mercedes bez wątpienia ma za sobą kilka wyjątkowo ciężkich tygodni. Wszystko oczywiście za sprawą niesławnej "afery metkowej", której influencerka została główną bohaterką. Po wybuchu potężnego skandalu blogerka postanowiła ratować wizerunek swojej marki, jednak nikt chyba nie ma wątpliwości, że będzie to wyjątkowo trudne zadanie.

Jessica Mercedes na własnej skórze przekonała się, że raz utracone zaufanie fanów ciężko jest odzyskać. Jakiekolwiek wzmianki o jej marce kończą się ostrą wymianą zdań wśród komentujących, jednak influencerka uznała, że będzie próbowała teraz odbudować swoją dawną renomę. Pewne jest jedno - o Veclaim dowiedziało się w ostatnich tygodniach setki tysięcy osób.

bDJYLBlz

Nie jest tajemnicą, że dla odnoszącej jeszcze do niedawna ogromne sukcesy blogerki taki cios okazał się bardzo obciążający psychicznie. Jessica nie ukrywała, że jest załamana kontrowersjami wokół jej marki i mocno to odchorowała. Celebrytka wspominała o tym wielokrotnie podczas nagrań zamieszczanych na Instagramie.

Teraz dowiadujemy się z kolei, jak bardzo jej organizm ucierpiał na ostatnich wydarzeniach. Blogerka wyznała w serii Instastories, że stres związany z aferą był tak duży, że w bardzo krótkim czasie (i tak już szczupła) Jessica schudła... 6 kilogramów.

Słuchajcie, schudłam z nerwów 6 kilogramów, brzuchol mi wisi. Tadziu [trener personalny - przyp.red.] powiedział, że zrobi mi kaloryfer, ale nie wiem, czy to możliwe, bo kaloryfera nigdy nie było - wyznała na swoim Instastories Jessica.

bDJYLBlF

Współczujecie?

bDJYLBlG
bDJYLBma
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
Kmi
8 miesięcy temu
przecież ona bezpośrednio przed wybuchem tego skandalu starała się schudnąć na "diecie Adele", do tego po kwarantannie była juz naprawdę wielka co zreszta wszyscy tu komentowali. takie swietnie, ze schudła.
Inga
8 miesięcy temu
Moje odchudzanie nie idzie tak łatwo. Nawet sobie kupiłam catering dietetyczny warszawski dzień, żeby trochę schudnąć i już widzę efekty.
Romeo Fiat
8 miesięcy temu
Następna "dziunia bizness women'ka", która oszukiwała swoich klientów. Teraz zrobi bloga o odchudzaniu. Należy piętnować takie zachowania!
bDJYLBmb
kupiec dpjec
8 miesięcy temu
Konstytucja w PL nie zabrania sprzedawania podkoszulek z nadrukiem a kto chce to kupuje amen
tymko
8 miesięcy temu
Jak na Niemkę to całkiem ładna. Mnie by pasiła...
tadam
8 miesięcy temu
niech sie mowic moze w koncu nauczy ?
Jaaaa
8 miesięcy temu
Przestańcie wreszcie o niej pisać dla mnie to już skończona osoba Zajmij się czymś innym bo tobą to raczej sąd powinien się zająć
Nickaa
8 miesięcy temu
Fajna jest, lubię jom. A wy?
Xxx
8 miesięcy temu
Tak to się kończy,kłamstwo zawsze wyjdzie. Nie współczuję.
nzjs
8 miesięcy temu
ofiarami są ludzie, którzy kupili szmatę za 200 zł a nie ty. Zejdź ze sceny bo się pograzasz
Dobra rada
8 miesięcy temu
Znowu w całej aferze to z siebie robi ofiarę i jeszcze ociepla wizerunek szczeniakiem. Niech ktoś zadzwoni po specjalistów od wizerunku, bo to żenujące co ona wyprawia
Brajan BMW
8 miesięcy temu
Nie współczuję.
MR EM
8 miesięcy temu
TAKA CENA ZA OSZUKIWANIE LUDZI !
bDJYLBlT
MR EM
8 miesięcy temu
POWINNA PONIEŚĆ KONSEKWENCJE PRAWNE !! I WTEDY NIECH CHUDNIE...
...
Następna strona
bDJYLBmv