Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Joanna Krupa i jej siostra rozdają pluszaki ukraińskim dzieciom w Przemyślu (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Joanna Krupa i jej siostra, Marta Andretti, choć na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, przyleciały do Polski, by osobiście wesprzeć najmłodszych uchodźców z Ukrainy. Wcześniej w Przemyślu pomagał mąż celebrytki, Douglas Nunes.

Joanna Krupa i jej siostra rozdają pluszaki ukraińskim dzieciom w Przemyślu (ZDJĘCIA)
Joanna Krupa i Marta Krupa rozdają pluszaki ukraińskim dzieciom (East News)

W pomoc Ukrainie w mniejszym bądź większym stopniu angażuje się chyba każdy, kto ma w sobie choć odrobinę empatii. Obok tego, co dotyka naszych sąsiadów, nie przechodzą obojętnie także znane twarze. Gwiazdy i celebryci ochoczo wspierają zbiórki, a niekiedy sami biorą czynny udział, np. pomagając bezpośrednio na granicy.

W połowie marca pisaliśmy o tym, że do Przemyśla, gdzie zatrzymuje się najwięcej uciekających przed wojną mieszkańców Ukrainy, przyleciał aż ze Stanów Zjednoczonych mąż Joanny Krupy. Douglas Nunes relacjonował wówczas wizytę w ojczyźnie żony na Instagramie.

Zobacz także: Joanna Krupa o skutkach #MeToo w Hollywood: "Teraz bardziej jest szacunek dla kobiet. Faceci uważają na castingach"

Zaangażowani w sprawę rodzice dwuletniej Ashy-Leigh stworzyli akcję MIŚYOU. Inicjatywa polega na tym, że ukraińskim dzieciom przybywającym do Polski wręczane są pluszaki.

W piątek Joasia i jej siostra Marta postanowiły przylecieć do kraju i samodzielnie obdarować małych uchodźców z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Przemyślu, która przyjęła aż setkę ukraińskich dzieci.

Wizyta sióstr, które na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, została uchwycona na zdjęciach fotoreporterów. Widać na nich, że Joanna i Marta poświęciły maluchom nieco czasu, bawiąc się z nimi na dywanie. Krupa nie omieszkała też zrelacjonować spotkania za pośrednictwem Instastories.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie