Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Joanna Kurowska WIEDZIAŁA O ZDRADZIE Pawła Królikowskiego! "Nikomu nie powiedziałam. Ciszej nad tą TRUMNĄ"

Podziel się:

Joanna Kurowska przyznaje, że wiedziała o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego, ale przez lata milczała na ten temat. Niespotykana dyskrecja jak na show-biznesowe warunki?

Joanna Kurowska WIEDZIAŁA O ZDRADZIE Pawła Królikowskiego! "Nikomu nie powiedziałam. Ciszej nad tą TRUMNĄ"
Joanna Kurowska WIEDZIAŁA O ZDRADZIE Pawła Królikowskiego! (AKPA)

Rodzina Królikowskich przyciąga uwagę mediów głównie za sprawą wybryków Antka Królikowskiego. Od kilku dni głośno jest jednak o jego ojcu, nieżyjącym już Pawle Królikowskim, który - jak się okazało - miał nieślubnego syna.

Informacja wyszła na światło dzienne przy okazji ujawnienia szczegółów sprawy spadkowej. W dokumentach z postępowania spadkowego, obok dzieci i żony Pawła, znalazł się bowiem młody mężczyzna. Szybko ustalono jego stopień pokrewieństwa ze zmarłym aktorem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Antek Królikowski komentuje kontrowersje wokół swojej rodziny

Informator tabloidu, który nagłośnił sprawę, zdradził, że do romansu miało dojść przed laty we Wrocławiu, jednak ostatecznie Królikowski nie porzucił rodziny dla kochanki, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mu zdradę. Aktorka w rozmowie z nami potwierdziła te doniesienia, zapewniając, ze "Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny".

Rodzinna tajemnica po latach wyszła na jaw

Okazuje się, że o sprawie wiedziało więcej osób, niż można by przypuszczać. Jedną z nich jest Joanna Kurowska, która zna się z Królikowskimi od lat i przyjaźni się z Małgorzatą. Aktorka poruszyła ten temat na czwartkowej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu.

Wiedziałam o tym i - jak państwo widzicie - nikomu nic nie powiedziałam. Bo to nie jest rzecz, z którą należy lecieć do mediów, opowiadać, plotkować. Myślę, że sobie, że powinniśmy sobie dać spokój z tym i dać spokój Małgośce Królikowskiej, która jest fantastyczną matką, babcią, przyjaciółką, cudowną osobą. I uważam, że... ciszej nad tą trumną - zaapelowała w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post. 

Kurowska co prawda nigdy nie poznała Maćka, ale zapewnia, że Królikowski miał z nim bardzo dobre relacje.

Wiem, że Paweł się bardzo opiekował, mieli wspaniały kontakt. Bo tak się zdarza. Bardzo, bardzo byli związani, więc myślę sobie, że to nie nam zajmować stanowisko i o tym mówić - stwierdziła.

Taka dyskretna przyjaciółka to skarb?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl