Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Joanna Kurska pracowała z BYŁYM i obecnym mężem. Kim jest Tomasz Klimek? Media wyliczyły, ile miał zarobić w TVP

373
Podziel się:

Miłosne perypetie Joanny Kurskiej, podobnie zresztą jak jej byłego męża, przez wiele lat rozgrywały się wokół Telewizji Polskiej. Choć dziś Tomasz Klimek nie ma już nic wspólnego z mediami publicznymi, z pewnością nie może narzekać na swoją sytuację finansową.

Joanna Kurska pracowała z BYŁYM i obecnym mężem. Kim jest Tomasz Klimek? Media wyliczyły, ile miał zarobić w TVP
Joanna i Jacek Kurscy przez kilka lat trzęśli Telewizją Polską (AKPA, Piętka Mieszko)

Wraz z objęciem władzy w państwie przez Prawo i Sprawiedliwość, Joanna Kurska znajdowała się bardzo blisko wydarzeń rozgrywających się w kuluarach biurowca przy ul. Woronicza. Jej przyszły mąż rozdawał karty przez łącznie ponad 6 lat, decydując o kształcie telewizji publicznej, flagowych programach głównych anten oraz zespole zatrudnionych pracowników. Po odwołaniu Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa, karierę menedżerską w TVP rozpoczęła jego żona, przewodząc redakcji "Pytania na śniadanie".

Równocześnie w stacji zatrudniony był Tomasz Klimek, odpowiadający za teleturniej "Jaka to melodia?" oraz organizowane z pompą cykliczne koncerty. Nie wszyscy wiedzą, że przez wiele lat tworzył związek małżeński z obecną żoną swojego byłego pracodawcy. Para doczekała się dwóch nastoletnich już synów: Kacpra i Filipa. Ostatecznie udało im się unieważnić ślub kościelny, dzięki czemu przyszli państwo Kurscy 4 lata temu mogli wymienić się obrączkami przed ołtarzem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miesiąc "nowych Wiadomości". Polacy ocenili. "Skandal po prostu"

Tomasz Klimek był zatrudniony w TVP

Powiązania między osobami zatrudnionymi w TVP mogłyby wskazywać, że przez wiele lat instytucja pełniła rolę prężnie prosperującego rodzinnego przedsiębiorstwa. Były mąż Joanny Kurskiej w żaden sposób nie mógł skarżyć się na złe traktowanie ze strony swojego następcy u jej boku. Wręcz przeciwnie, regularnie otrzymywał pokaźne zastrzyki gotówki w postaci premii uzupełniających jego stałe dochody. Według danych opublikowanych przez portal bankier.pl, w latach 2018-2023 stan jego konta powiększył się o prawie 4 miiony złotych. W samym 2021 r. miał zainkasować ponad milion złotych. Największe dodatki otrzymywał za organizację bijącego rekordy popularności "Sylwestra Marzeń".

To właśnie końcoworoczna impreza odbiła mu się czkawką, kiedy zaproszona w charakterze gwiazdy zagranicznej Melanie C w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w koncercie. W mediach krążyły plotki świadczące o wielkiej wpadce Tomasza Klimka, który osobiście miał zabiegać o uczestnictwo byłej Spicetki w "Sylwestrze Marzeń". Rzecznik TVP uciął spekulacje, informując, że eksmałżonek Kurskiej 3 miesiące wcześniej został odsunięty od prac organizacyjnych nad zakopiańskim eventem.

W TVP jest ogromne zamieszanie z powodu odmowy Mel C, bo wizerunkowo to kłopot. Teraz jest szukanie winnego, kto jest za to odpowiedzialny. Trzeba go znaleźć. Problem w tym, że ci, którzy są za to odpowiedzialni, wpadli na pomysł, żeby zrzucić to na Klimka. Tylko ten pomysł był głupi, bo on przy tym koncercie nie pracuje. Nie mógł zapraszać Mel C - donosił w 2022 r. serwis Plotek, powołując się na tajemniczego informatora z kręgów Telewizji Polskiej.

Dotychczasowy pracownik Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy obecnie nie współpracuje już z nadawcą publicznym.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(373)
dno
4 miesiące temu
Jeśli chodzi o charakter, to ze świętym Kurskim dobrali się idealnie. Dziwię się tylko, jak ona mogła być w ciąży, bo kobiety po 60-tce już raczej są po menopauzie. Ciekawi mnie też, jak czują się dzieci Kurskiego, które dzięki tacie na medal po tylu latach dowiedziały się, że były dziećmi pozamałżeńskimi...
Anna
4 miesiące temu
Jacy to niedobrzy ludzie. Patrzy dię na nich z niesmakiem
mika
4 miesiące temu
i tak sobie patchworkowa rodzinka całkiem miło żyje z naszych podatków
😂😂😂
4 miesiące temu
Jak można być w związkach małżeńskich w których jest sporo dzieci i dla widzi mi się otrzymać kolejny ślub w kościele nawet w Łagiewnikach Niepojęte
AhGf
4 miesiące temu
Dlaczego ich ulubiency Kurzaj i jego kochanka nie zostali zwolnieni???
Najnowsze komentarze (373)
Gaja
3 miesiące temu
Jak można nazwać nadmierne wyciąganie pieniędzy ze skarbu państwa czyli naszych podatków......, Tak dorabiali się ............,
Babcia
4 miesiące temu
Normalnie Jacek i Agatka.
medium
4 miesiące temu
ILe ludzi przezNich plakalo i placze! Krzywda ludzka ,to straszna rzecz. Sakramentu malzenstwa nie mozna uniewaznic za pieniadze i znajomosci,znaczy,ze nie maja wiary, nie da sie na Nich patrzec.Nie wspomne o tych psudo-duchownych,to jacys od czarnego.... tak wlasnie upada Swiat !
Www
4 miesiące temu
Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny.
Trick
4 miesiące temu
Jak można nas tak doić.
Zosia
4 miesiące temu
Najgorsze w tym wszystkim jest stanowisko głowy kościoła ,hipokryzja to mało powiedziane.
Onr
4 miesiące temu
Jak powiedział Balcerek w Alternatywy4,obecna Kurska to jest zwykła Tufta
Jaa
4 miesiące temu
To wszystko jest obrzydliwe.
mod
4 miesiące temu
może pierwszy był lepszy niź ten o urodzie brukwi
umiem czytać
4 miesiące temu
Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Może być tylko unieważnienie związku
Europejka !!!
4 miesiące temu
który to jest ten klimek?????
pytania
4 miesiące temu
Ile kasy ich kosztował rozwód kościelny? I kto przyjął kasę? Może ktoś wie?
kryszek69
4 miesiące temu
Peselu nie oszukasz psze pani.
stara matka
4 miesiące temu
Jak widać rozwód kościelny można załatwić można tylko kwestia za ile .....skandal
...
Następna strona