Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Joanna Przetakiewicz nadal liczy na Małgorzatę Trzaskowską: "Mam nadzieję, że zajmie się kobietami"

241
Podziel się

Projektanta w rozmowie z Pudelkiem nie ukrywa też rozczarowania wynikiem wyborów prezydenckich. "Obudziła się w nas pewna świadomość i potrzeba zmiany".

Joanna Przetakiewicz nadal liczy na Małgorzatę Trzaskowską: "Mam nadzieję, że zajmie się kobietami"
(pudelek)
bEgupgbV

We wtorek ogłoszono oficjalne wyniki wyborów prezydenckich, w których Andrzej Duda uzyskał 51,03% głosów poparcia. Rafał Trzaskowski mógł liczyć na 48,97% głosów. Szef PKW poinformował oficjalnie, że na urząd prezydenta RP został wybrany Andrzej Duda. Rozczarowania wynikami wyborów nie kryje Joanna Przetakiewicz, której uwagę skupiła Małgorzata Trzaskowska.

bEgupgbX

W rozmowie z Pudelkiem projektantka zachwyciła się walką żony Rafała Trzaskowskiego o prawa kobiet. Choć jej faworytka nie została pierwszą damą, celebrytka liczy na to, że podejmie ona wyzwanie, jakim jest walka o prawa kobiet w Polsce. Przetakiewicz dodała, że choć Polska jest podzielonym krajem, co odzwierciedlił wynik wyborów, ma nadzieję, że w Polakach obudziła się świadomość i potrzeba zmiany.

Połowa Polski jest niezadowolona z wyniku, co jest oczywiste. Mam wielką nadzieję, że Małgosia Trzaskowska, która powiedziała, że zajmie się kobietami, bo to jest według niej najważniejszy dziś problem społeczny, tak uczyni. Mam też wielką nadzieję, że obudziła się w nas pewna świadomość i potrzeba zmiany na lepsze - mówi nam projektantka.

Też macie taką nadzieję?

bEgupgcd
bEgupgcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(241)
Felicia
11 miesięcy temu
Przetakiewicz ty sie zajmij tym co umiesz najlepiej - "eskortowaniem" bogatych facetow...
Taaa
11 miesięcy temu
"Uwielbiam" naszych celebrytów i ich oderwanie od rzeczywistości...
Lol
11 miesięcy temu
Panie bogate ,albo resortowe dzieci,albo robiące karierę przez łózko nie będą mówić ludziom pracy co mają robić
bEgupgcz
Zonk
11 miesięcy temu
Pani Joanna jest jak zwykle nie w porę i jak zwykle oderwana od rzeczywistości. Przywykła do tego że zajmowano się nią jako kobietą. Przywykła do tego że zajmowali się nią mężczyźni. Mężczyźni którzy sponsorowali jej wystawny tryb życia, jej biznesy, jej podróże, jej urodę. Teraz z braku innych perspektyw, już nie mówię zawodowych, ale życiowych Pani Przetakiewicz uczepiła się Ery Nowych Kobiet i by wyciągnąć dotacje unijne musi się teraz bratać z przeciętnymi Kartonami. Wciska im kit o Sztuce kochania Wisłockiej upudrowany coachingiem by dodatkowo opchnąć La Tandetę. Wartość merytoryczna jej wykładów jest mizerna, jak jej cała wiedza z zakresu psychologii i zarządzania biznesem. Jej sieć klinik dentystycznych to jeden gabinecik na rogu Jana Pawła i Grzybowskiej założony przez siostrę jej męża do którego została dopisana przy rozwodzie by mieć ubezpieczenie. Jej dwie restauracje upadły bo zaskoczyło ją że poza wyborem wystroju praca restauratora to też codzienne pilnowanie zaopatrzenia, pensji, czystości, dbanie o gości. La Mania cienko przędzie bez Kulczyka i Butrym, a La Mania Home to niewypał. Po czapkach Made on Bangladesh i sweterkach Made in Peru i Made in China trudno jej będzie obronić resztki La Reputacji, szczególnie jako marki "szyjącej w 100%" w Polsce. Jej talk show nie doczekał się emisji nawet pilotowego odcinka. Wiele nieścisłości pojawia się też w sprawie jej wykształcenia, bo ponoć jest radcą prawnym ale chwaląc się wszystkim Pani Przetakiewicz nie chwali się dyplomem? W jednym z wywiadów chwaliła się nawet nagrodami rektorskimi także dziwne jej że mając ponoć dyplom ukrywa go dla siebie... Jest wpisana do rejestru ale czy to mogły jej kupić pieniądze Kulczyka? Pieniądze które chyba się już dawno skończyły bo z apartamentu na Żoliborzu musiała się wynieść, z apartamentu w Belgravii ma ostatnio zdjęcia tylko przed drzwiami, pokończyły się jej bogate przyjaźnie, na Mykonos już też nie poleci. A teraz oczekuje że Trzaskowska zajmie się kobietami... Tak samo jak ona zajęła się Grażyną i Dominiką Kulczyk? Albo Liliana Prym, byłą projektantką La Manii z którą rozstała się niezbyt elegancko? Albo z kobietami z ENK które zostały wypchnięte przez nią? Albo z Kasią Wołejno której odbiła Rinke?
Kobieta
11 miesięcy temu
Mam prace , którą lubię , jeżdżę samochodem, wierze w kogo chce , mąż pomaga przy dzieciach ile może , czytam to na co mam ochotę , oglądam tez , w czym jest problem Pani Przetakiewicz ??? Nie rozumiem tego , jestem szczęśliwą, wolną kobietą mieszkającą w Polsce ...❤️
Najnowsze komentarze (241)
Taaa
11 miesięcy temu
Nie polowa tylko 34% licz połowę z 68%
mingel
11 miesięcy temu
myślałam , że projektantka oceni styl czaskoskiej a nie skupi się na polityce ale cóż -nic dobrego nie mogła o stylu powiedzieć - kolejna ekspertka od spraw o których nie ma pojęcia
Aga
11 miesięcy temu
Zajmie się kobietami? Tzn aborcja i czarnymi marszami. Żenada
1,2,3
11 miesięcy temu
Celebryci - chodzące zaprzeczenie odczuć Polaków i otaczającej rzeczywistości
Babcia Frania
11 miesięcy temu
Nie życzę sobie aby ktoś walczyl o mnie,sio sama potrafię zadbać o moje wnuki i o siebue.Nie pozwalam na żadne zmiany w moim życiu.Mam wszystko poukładane i niech żadna" czaskoska"" ,rubikony młynarzowe nie poprawiają mi życia.Niepodoba się to na Arktykę tam jest dużo roboty.
Nelcia
11 miesięcy temu
ale żenada! Joanna będzie wyzwalać kobiety a tu nie ma czego wyzwalać. Wszystko oparło sie brak zrozumienia słowa "wyzwolona" i jak się okazuje nie każda kobieta chce aby tak ja nazwyano. "Frytka" z bigbrata też naywała siebie "wyzwoloną". bo lepiej brzmi niż .....tka! Problem w tym że Joanna nie ma kręgosłupa moralnego i wtedy jest własnie "wyzwolona" a druga ma i nie chce słyszeć o tym przymiotniku...
Jeto
11 miesięcy temu
Kto? ktoś ją pytał o zdanie? czy tak se papla bo musi????
antyPO
11 miesięcy temu
Bogu należy dziękować, że pan A. Duda wygrał te wybory. A tak mamy Polskę która będzie Polską.
bEgupgcr
ddd
11 miesięcy temu
Hehehehe to co to teraz wygrani mają słuchać przegranych.Jak mi przykro ze juz nie mozna robić wałków na vacie ojej jak mi przykro.
Swiadoma
11 miesięcy temu
Zadna z tych pan nie jest dla mnie autorytetem i nie zycze sobie zeby zajmowala sie badz organizowala mi zycie. Prosze pozwolic mi dokonywac wlasnych wyborow i zyc zgodnie z moimi zasadami. Zyje wlasnym zyciem, nikomu nie narzucam swojego zdania i niech kazdy tez sie tego trzyma.
Aaaa
11 miesięcy temu
Jestem spełnioną kobietą mieszkająca w Polsce (jeden mąż, dziecko, praca, dom z ogrodem pod miastem, podróże..) po co się jakaś Trzaskowska ma mną zajmować? Sama świetnie potrafię zadbać o siebie w swoim kraju i nic nigdy mnie nie "piekło"
jolka
11 miesięcy temu
Pani Przetakiewicz a może niech pani zajmie się kobietami, na pokazywaniu się to tu ,to tam,na lansowaniu się, kiepska z pani ekspertka nam nie zaimponuje.Do dzieła kobieto.Nas niw interesuje jak i z kim mieszkasz czyny,czyny się liczą.
gosia
11 miesięcy temu
Pani Trzaskowska miała swoje 5 minut jak to wykorzystała to każdy może różnie ocenić , ale będąc żoną prezydenta stolicy nie było słychać o jej działalności społecznej a ma takie możliwości .
xx33
11 miesięcy temu
Nie pierwsza i nie ostatnia, która będzie zmieniać. Czy będzie naprawiać to co mąż zepsuje. Połowa ludzi się z nim nie zgadza, więc nie są tu tylko problemy pań. Dobre zmiany są potrzebne, ale w niej jest agresja a nie pojednanie.
...
Następna strona
bEgupgcT