Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Zdegustowane Jessica Mercedes i Julia Wieniawa UBOLEWAJĄ nad wynikami wyborów prezydenckich: "JA MAM ŁZY" (FOTO)

454
Podziel się

Influencerki oglądały transmisję z wieczoru wyborczego w grupie znajomych i wyraźnie nie dopisywał im dobry humor... Zaskoczeni?

Zdegustowane Jessica Mercedes i Julia Wieniawa UBOLEWAJĄ nad wynikami wyborów prezydenckich: "JA MAM ŁZY" (FOTO)
Jessica Mercedes i Julia Wieniawa rozpaczają nad wynikiem wyborów (Instagram.com)
bDhaCGRh

Wybory prezydenckie w Polsce budziły w tym roku gigantyczne emocje. W niedzielę 12 lipca Polacy po raz kolejny tłumnie ruszyli do urn, aby oddać głos na jednego z dwóch kandydatów pozostałych na placu boju - Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. Według sondaży, głosowanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem obywateli, a w komisjach stawiło się niemal 69% uprawnionych.

Obfitująca w emocje była też sama kampania, która przybrała niezwykle brutalny charakter. Jeszcze kilkanaście dni temu Andrzej Duda z dumą krzyczał do zebranych na jednym z wieców, że "LGBT to nie ludzie, tylko ideologia", w czym wtórowali mu Jacek Żalek i Przemysław Czarnek. Równie gorąco było w sztabie Rafała Trzaskowskiego, który stale musiał odpierać zarzuty obozu rządzącego i TVP.

bDhaCGRj

W kampanię obu kandydatów zaangażowało się także wiele celebrytów i influencerów, którzy zachęcali obserwujących do wzięcia udziału w wyborach. Tak było też w przypadku Jessiki Mercedes i Julii Wieniawy, które oglądały późniejsze sondażowe wyniki wyborów w gronie przyjaciół. Relację ze wspólnie spędzonego czasu Jessica udostępniła na swoim Instastories.

Okazuje się, że Jess i Julka były wyjątkowo rozczarowane pierwszymi wynikami wyborów. W pewnym momencie na nagraniach widzimy, jak Wieniawa kładzie koleżance głowę na ramieniu i ze smutkiem spogląda na telewizor. Emocji nie mogła ukryć także Jessica, która przyznała, że ma łzy w oczach.

Ja mam łzy słuchajcie - powiedziała influencerka, robiąc zbliżenie na pełną smutku minę.

bDhaCGRp

Przypomnijmy, że wyścig o fotel prezydenta był w tym roku wyjątkowo wyrównany. Po raz pierwszy badanie exit poll nie było w stanie jednoznacznie wskazać zwycięzcy, a nieoficjalne wyniki poznaliśmy dopiero o 8 rano kolejnego dnia. Według poniedziałkowego komunikatu PKW, prezydentem na kolejną kadencję zostanie Andrzej Duda.

Rozumiecie emocje Jessiki i Julki?

bDhaCGRq
bDhaCGRr
bDhaCGRK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(454)
brawo !!!
4 miesiące temu
Gratulacje dla DUDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tam
4 miesiące temu
się cieszę ;)
Hahaha
4 miesiące temu
🤣😂🤣
bDhaCGRL
Mmm
4 miesiące temu
Dżesika i Wieniawa- takie autorytety, że szok i 😂
Marza
4 miesiące temu
Duda to konsekwentny polityk który ceni sobie tradycję, wartości, rodzinę, to prawdziwy mąż stanu. Nie trzeba pajaca z siebie robić jak się kandyduje na najwyższy urząd w państwie. Ten drugi to chyba startował do kabaretu, kłamał gorzej niż dziecko, problemy z pamięcią... Po co komu taki prezydent???? Brawo Panie Duda
Najnowsze komentarze (454)
Dzidzia
4 miesiące temu
Brawo I gratulacje Panie Prezydencie
Denko
4 miesiące temu
Ale autorytet Marcedes okradła ludzi powinni zabronić jej wypowiadania się publicznie. Zwłaszcza o takich sprawach oszustce mówimy nie!
Gość
4 miesiące temu
Nie rozumiem tych wszystkich gorzkich żali jakie wylewają celebryci... Boli ich to,że zwykły Iksiński ma szansę na godniejsze życie? Na to żeby nie musiał liczyć czy wystarczy mu od 1 do 1... Mieszkaniec wsi czy mniejszego miasta nie dostaje ciężkich pieniędzy za wrzucenie zdjęcia na Instagram. Patrzą na świat przez kolorowe okulary i nie zdają sobie sprawy z tego jak jest poza ich Mtrixem. Tak dużo mówi się o równości szacunku a skoro zaraz później padają słowa,że wybrali Prezydenta ludzie starzy i niewykształceni to to jest szacunek? To jest ta równość gdzie bogaty ma być bogaty a biedniejszy nie ma szans na poprawę warunków życia? Poszli za tym, który głośniej krzyczał a nie oferował nic. Starsze osoby głosowali na Polskę jaką znają, o jaką walczyli w czasie wojny. Szanujmy się i tolerujmy bo każdy ma własne poglądy niezależne od tego jakie ma Prezydent i tego się nie zmieni. Młodzi ludzie chcieli zmiany w kraju dla siebie i w przyszłości dla swoich dzieci. Ok. Ale niech to będzie dobra zmiana, która wniesie coś dla Polski. Czasy oligarchii magnackiej już dawno się skończyły. Elity wiecznie nie mogą się wzbogacać kosztem mniej zamożnych. Mówiąc, że ktoś jest starszy czy niewykształcony trzeba pomyśleć,że wychowywał się w innych czasach gdzie dostęp do nauki może nie był tak łatwy, może brakowało funduszy. Nie wiesz jak ktoś żył, nie oceniaj. To,że ty wybierasz inaczej niż taka osoba nie czyni cię to lepszym. Zmiany w kraju są potrzebne bo świat się ciągle rozwija tylko te zmiany muszą coś nieść dla wszystkich a nie dla wybranych i myślę,że z czasem pojawią się propozycje zmian w każdej dziedzinie życia i dla każdej grupy wiekowej. I zastanówmy się czy pod hasłem równość kryje się tylko LGBT.
natka
4 miesiące temu
Brawo Duda :)
Marta
4 miesiące temu
Celebryci i influenserki są inspiracją dla wielu swoich fanów obserwatorów. To co one są zaprezentowały, a jest jeszcze wielu takich osób jak one to jest mowa nienawiści, nawoływanie do nienawiści, hejt. Powinny nie mówić o swoich poglądach politycznych takie osoby, bo to jeszcze bardziej podkręca nienawiść i złość wśród ludzi. Tak bardzo walczą z mową nienawiści, a niestety wychodzi im to na odwrót. Nawet pisząc ten komentarz wyświetliło mi się STOP HEJT! a przepraszam czy ich to nie dotyczy ? to nie jest wolność słowa co one zrobiły. Obserwowałam dużo aktorów, celebrytów, ale już tego nie robię, bo takie podłudzanie jest nie fajne. Powinny takie osoby być obojętne na tą sytuację i namawiać ludzi, że to że mamy inne poglądy, czy inne wartości to jesteśmy ludzmi i powinniśmy się SZANOWAĆ !!!
kat
4 miesiące temu
to sie wyprowadźcie np do niemiec jak nie macie szacunku dla głowy państwa to wypad
Hurrdurr
4 miesiące temu
Za młode i za głupie, żeby pamiętać co się działo za czasów panowania Platformiarzy. Nie szkodzi. Jedna z drugą kupią sobie drogą torebkę na pocieszenie, albo apartament w centrum Warszawy i nie będą się przejmować, że Polska jest rozrywana raz przez PO a raz przez PiS.
klulbeboli
4 miesiące temu
to kiedy wyjerzdzają i zrzekają się obywatelstwa??
bDhaCGRD
Paweł
4 miesiące temu
Nie znam tych osobistości, wyglądają jakby pracowały w boksie. Swoją opinię niech zatrzymajż dla siebie. Te wstrząsy od uderzeń w ich zawodzie dobrze nie działają na głowę i nos.
Robo
4 miesiące temu
NAJWIEKSZE POLSKIE GWIAZDY .....HA HE HA .
obywatel
4 miesiące temu
a, pięćset+ bierzecie?Jeśli tak, to cieszcie się,a nie płaczcie !!!!!
Hah
4 miesiące temu
Dlaczego najbardziej płaczą ci którym nic nie brakuje?
Babula
4 miesiące temu
Ta z mercedesa jeszcze na wolności?
Monika
4 miesiące temu
Ekscytująca wiadomość. Prawda jest jedna - brawa dla Andrzeja Dudy :)
...
Następna strona
bDhaCGSf