Trwa ładowanie...
Neta
|

Joanna Przetakiewicz relacjonuje rodzinny wypad w góry. Towarzyszył jej syn z dziewczyną

134
Podziel się:
134
Podziel się:

Joanna Przetakiewicz minione dwa tygodnie spędziła w St. Moritz. Celebrytka wybrała się w góry wraz z mężem, synem i jego dziewczyną. Partnerka Filipa to modelka.

1
 / 12
Joanna Przetakiewicz relacjonuje rodzinny wypad w szwajcarskie góry
Przetakiewicz relacjonuje wypad w góry. Zabrała syna z dziewczyn
Przetakiewicz relacjonuje wypad w góry. Zabrała syna z dziewczyn (Instagram)
0
0

Joanna Przetakiewicz kocha luksus z wzajemnością, a swoją codzienność wypełnioną przepychem od kilku lat dzieli wraz z Rinke Rooyensem. W tym wszystkim małżonkowie starają się znaleźć chwile dla swoich dzieci z poprzednich małżeństw, które spędzają z nimi czas na różnego rodzaju aktywnościach.

Joanna Przetakiewicz na samo zakończenie zimy zdecydowała się na ostatnie górskie szaleństwo w tym sezonie. Wraz z mężem, synem i jego partnerką spakowali walizki i ruszyli na podbój Szwajcarii, gdzie spędzili minione dwa tygodnie.

Joanna Przetakiewicz wspomina rodzinny wypad do Szwajcarii

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, które wykonała podczas wypadu do St. Moritz. Wraz z bliskimi mieli okazję wypocząć w otoczeniu pięknych widoków na szwajcarskie góry. Oprócz tego skorzystali z możliwości, jakie dawały im lokalne stoki i spędzili sporo czasu w aktywny sposób.

Podczas górskiego wypadu rodzinie Przetakiewicz towarzyszyła dziewczyna jej syna. Filip już od jakiegoś czasu spotyka się z modelką, Marią Petrenko. Słodka z nich para?

Rodzinny czas. Bez pośpiechu. To były cudowne 2 tygodnie. Dziękuję i kocham. Bardzo - pisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

Zobacz, jak Joanna Przetakiewicz spędziła rodzinny czas w Szwajcarii.

2
 / 12
Rodzinny wypad
3
 / 12
Z mężem
4
 / 12
Zabrali psa
5
 / 12
Filip z dziewczyną
6
 / 12
Zakochani
7
 / 12
Syn Przetakiewicz
8
 / 12
Na nartach
9
 / 12
Relaks
10
 / 12
Rinke
11
 / 12
Urocze fotki
12
 / 12
Fajnie mają?
KOMENTARZE
(134)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Mag.
5 miesięcy temu
Dlaczego w celebryckie światku (prawie) nigdy nie jest to lekarka, prawniczka czy pani inżynier? Zawód modelka…ugh.
Mag.
5 miesięcy temu
Dlaczego mój komentarz został skasowany?
Momiś
5 miesięcy temu
Z willi Kulczyka korzystają?
POLA
5 miesięcy temu
Pobudka ! Nie żyje Val Kilmer
Joanna
5 miesięcy temu
Ona brzydko się starzeje jakąś przylysawa rinke i reszta spoko
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
xyz
5 miesięcy temu
Obie kobity mocno zrobione i podobne do siebie. Usta maja jakieś dziwne... Prawie wszystkie celebrytki wyglądają jak klony jednej lalki:(
O nie...
5 miesięcy temu
A logo tu komentowac ? Byla utrzymanke najwiekszego bylego pasera w Polsce ?
Ewa
5 miesięcy temu
!!!Oddawać czołgi! Oddawać całą pomoc humanitarna i militarną co do grosza tak jak oddajecie trumpowi w surowcach!! I zabierajcie swoich obywateli których mamy na utrzymaniu!!! Ambasador krainy w Polsce Wasyl Bodnar stwierdził na antenie RMF FM, że tylko kraje, które wyślą swoje wojska na krainę w ramach misji stabilizacyjnej, wezmą udział w procesie powojennej odbudowy krainy. Prowadzący program Tomasz Terlikowski zwrócił uwagę na to, że jak wynika z badań opinii publicznej, Polacy nie chcą wysłania żołnierzy na krainę. W tym momencie kraiński dyplomata uciekł się do szantażu. – Wojska francuskie wejdą do Dnipra czy do Lwowa, bo zostaną tam rozlokowane. Później za nimi pójdzie biznes i zacznie się udział w odbudowie krainy. A gdzie będzie polski biznes? – mówił Bodnar. Słowa ambasadora krainy oburzyły Leszka Millera. – Gdyby to była wypowiedź jakiegoś szeregowego polityka, kogoś kto nie ma odpowiedniego znaczenia, można by na to machnąć ręką. (...) Wygląda na to, że my, jako Polska, nie mamy szczęścia do kraińskich ambasadorów. Teraz mamy kolejnego pana, który zachowuje się w sposób impertynencki, powiem więcej, to jest bezczelność po prostu, co wyrabia pan ambasador, bo Polska jest krajem, który przekazał krainie ogromną pomoc, zarówno w pieniądzach, jak i sprzęcie – powiedział były premier w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News.
Buba
5 miesięcy temu
Dziewczyna Filipa to modelka... no przecież nie inaczej...
Ola
5 miesięcy temu
Tyko Grzegorz Braun 🇵🇱🧯 upomniał się o minutę ciszy w sprawie holokaustu Palestyńczyków dokonywanego na naszych oczach przez naród "rzydowski" Ludobójstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości zbrodnie wojenne. Za to został wykluczony z możliwości wypowiadania się w parlamencie europejskim do jesieni i ukarany karami finansowymi tak samo jak za brak maseczki jak za zgaszenie świeczek w miejscu nieodpowiednim do uprawiania religijnych kocopołów
NAJNOWSZE KOMENTARZE (134)
forever oborn...
2 miesiące temu
pięknie... :) porównam to do moich wideł załadowanych obornikiem w 1995r. na wsi u dziadka. też jak załadujesz dużo to wygląda to pięknie. Nie rozumiem promowania mojego ładunku na widłach...
Pozdrowienia
5 miesięcy temu
Wow 2 tyg. Q Szwajcarii na nartach?! Zapłacili majątek!
♥️♥️♥️
5 miesięcy temu
Dziękuję Ci bardzo Pudełku za możliwość obejrzenia zdjęć tych.Widok pani Przetakiewicz w górach zostanie ze mną do ostatnich moich dni.Dziekuje jeszcze raz Pudełku ,jestem wdzieczny i zobowiązany.
edek
5 miesięcy temu
osobiście wstydził bym się przyznać do takiej matki.. była kochanka i dama do towarzystwa milionera..
Jacek
5 miesięcy temu
ale modelką czego? dłoni? gazetek 'selgrosa'?
Gość
5 miesięcy temu
Syn z dziewczyną bardziej jak dziewczyna z synem.
Ryszard
5 miesięcy temu
dwa pytania do "gwiazdy". Kto jest tatusiem tego ładnego chłopca, czy błogosławiony kluczyk? Czemu na przystanku autobusowym pani gwiazda na nagiej focie reklamy wygląda lepiej niż na żywo?
estetka.
5 miesięcy temu
Na prawdę Rinke ma te zęby jak klawisze od fortepianu i to bez złośliwości ,ta młoda nic nadzwyczajnego, pies najlepszy.
Mona22
5 miesięcy temu
Usta tez zrobione jak tesciowa Ha Ha
gość
5 miesięcy temu
Pani Przetakiewicz już się zajęła IG Marii Petrenko. Zostały usunięte infantylne zdjęcia z rosyjskiej wsi a wrzucone tylko te z sesji zdjęciowych. To jest Rosjanka .
mirra
5 miesięcy temu
A w jakim celu ta relacja ?
Alosza
5 miesięcy temu
Ona nie umie jeżdzić na nartach. Tylko spaceruje.
Jula
5 miesięcy temu
Dlaczego ten sam post pojawił się drugi raz?
Gosc
5 miesięcy temu
Te nowe usta dodały jej lat
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.