Trwa ładowanie...
Szumeralda
|
aktualizacja

Julia Kamińska imprezuje Z UKOCHANYM pod osłoną nocy. Wpadł też Piotr Stramowski z partnerką (ZDJĘCIA)

211
Podziel się:
211
Podziel się:

Julia Kamińska spotkała niedawno na swojej drodze stołecznych paparazzi, którzy uwiecznili ją podczas imprezy z nowym partnerem. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Znaleźli też chwilę na pogawędkę z Piotrem Stramowskim i Natalią Krakowską.

1
 / 7
Julia Kamińska imprezuje Z UKOCHANYM pod osłoną nocy. Wpadł też Piotr Stramowski z partnerką (ZDJĘCIA)
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym (Pudelek Exclusive)
0
0

Julia Kamińska zyskała popularność, dzięki roli Urszuli Cieplak w  "BrzydUli". Dziś spełnia się także jako wokalistka i działa w mediach społecznościowych. Mimo to aktorka stara się chronić swoją prywatność.

Przez ponad dekadę była związana z Piotrem Jaskiem. Para rozstała się w 2022 roku, ale Julia dopiero po czasie zdecydowała się skomentować publicznie zakończenie relacji. Później tabloidy rozpisywały się o jej nowym partnerze, choć ten związek nie przetrwał próby czasu. Teraz aktorka ostrożnie dawkuje informacje o swoim życiu uczuciowym. W ubiegłym roku w rozmowie z reporterką Pudelka zdradziła, że jest szczęśliwa.

Niedawno Julia Kamińska spotkała na swojej drodze stołecznych paparazzi. Aktorka wybrała się z tajemniczym partnerem na imprezę, a fotoreporterzy zrobili im kilka zdjęć pod osłoną nocy. Wchodząc do lokalu i po jego opuszczeniu zakochani trzymali się za ręce, a wracając do domu, gwiazda wtulała się w towarzysza. Znaleźli też czas na zabawę ze znajomymi.

Wśród towarzyszących im osób znalazł się także Piotr Stramowski z partnerką, Natalią Krakowską. Pary ucięły sobie pogawędkę przy okazji wyjścia na papierosa, a ten widok nie umknął uwadze czujnych paparazzi. Przypomnijmy, że aktor i Julia Kamińska spotykają się ostatnio na planie serialu "Szpital św. Anny", w którym oboje grają.

Zobaczcie, jak się bawili.

2
 / 7
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym
3
 / 7
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym
4
 / 7
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym
5
 / 7
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym
6
 / 7
Julia Kamińska imprezuje z ukochanym
7
 / 7
Piotr Stramowski z ukochaną
KOMENTARZE
(211)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Elkę Ę.
5 miesięcy temu
Stramowski bez Kasi wyglada gorzej niz przecietnie...
Dariusz M.
5 miesięcy temu
Pan Stramowski - słaby aktor, a reszta bez komentarza
De gustibus.....
5 miesięcy temu
W porównaniu z panią Katarzyną Warnke z klasą, to nowa Stramowskiego beznadziejna.
Lukasz k.
5 miesięcy temu
Julia ładna dziewczyna ale jak ona się ubrała…
ddd
5 miesięcy temu
Co oni mają za płaszcze na sobie jak z lat 90tych Ten Kamińskiej wygląda w tym płaszczu jak bezdomny
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
anon
5 miesięcy temu
Piotr z Zosią Zborowską?
enx
5 miesięcy temu
Kiedyś była w związku ze starszawym niskim reżyserem P. Jaskiem
ken
5 miesięcy temu
Nowy ukochany Julii jest Włochem
Poeta
5 miesięcy temu
A u pana Piotra co słychać? A... następna proszę!
dziepoc
5 miesięcy temu
za zdjeciu 7 wyglądają jak agenci w pracy z filmu akcji o agentach, tak się skradają...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (211)
Imprezują?
5 miesięcy temu
A co obok Stramowskiego robi Britney po ostrym melanżu?
Gupifan
5 miesięcy temu
Widać są kimś bo skarpetków nie noszą i obcisłe spodnie założyli. Dobrze, że te panie się ubrały porządnie
ema
5 miesięcy temu
Przeciętna ta kobitka Stromowskieko, uroda nijaka, pasują do siebie
Lulu
5 miesięcy temu
Do domu dziecko bawić, a nie się po knajpach szlajać Stramowski
Adka
5 miesięcy temu
Fajni aktorzy. Wszystkiego dobrego dla wszystkich
Ja
5 miesięcy temu
Stramowski to jedna wielka pomylka i zenada.
Glupoty
5 miesięcy temu
Stramowski w każdym związku musi być na pierwszym planie bo ma depresje
Ala
5 miesięcy temu
Te pory 😂😂😂
Hela
5 miesięcy temu
Każdy pisze że stramowski odkąd nie jest z Kaśka nie ma stylu, gorzej się ubiera. Serio? To jest kwintesencja szczęśliwego związku? Wyglądać jak przebieraniec a nie tak jak się chce?
Ewa
5 miesięcy temu
Stramowski bardzo niekorzystnie po rozwodzie wygląda bez klasy. Jego kobieta również mało ciekawa.
Justa 88 ol
5 miesięcy temu
Patrzcie dziewczyny i się uczcie ! Stramowski lubił i nadal lubi imprezy, wychodzenia i luźny styl życia … Miał Kasie i wszystko się zgadzało dopóki nie pojawiło się dziecko i obowiązki … Kasia w domu z dzieckiem on sam tu i ówdzie aż Kasia zaczęła się czepiać … więc wymienił Kasie na młodszy model po to aby mieć wychodzenia i przy okazji dziecko … dziecko w domu z matką a on na imprezach a jak mu się zechce to dziecko do nich wpadnie … A na papierze prawowity ojciec …
Jeszcze norma...
5 miesięcy temu
A oni się ukrywali że ich przylapaliście?
Kora
5 miesięcy temu
Kaminska ladnie to rezegrala. Najpierw dala staremu scenarzyscie zeby narobic kontaktow i popchnac kariere .. jak przestal byc przydatny to juz po mlodym jezdzi..
hahaha
5 miesięcy temu
Czujecie tu oddech Oposdy, która chciala Stramowskiego odbic Natalii, ale sie nie udalo i teraz wyzywa sie na Julii, bo z nim gra?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Deynn i Majewski zapłacili KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH za pobyt w luksusowej willi na Malediwach. Powodzi się? (ZDJĘCIA)

Deynn i Daniel Majewski od niemal trzech tygodni relacjonują rajski wywczas na Malediwach. W miejscu, w którym się zatrzymali, mają do swojej dyspozycji m.in. basen i prywatny kawałek plaży. Luksusowo?
9.

Jan Lubomirski-Lanckoroński pokazał, jak wyglądał W MŁODOŚCI. Przystojniacha? (ZDJĘCIA)

Z okazji 48. urodzin Jan Lubomirski-Lanckoroński zaprosił obserwatorów na sentymentalną podróż. Polski "książę" zaprezentował serię archiwalnych zdjęć z czasów dzieciństwa i nastoletniości. Myślicie, że był łamaczem serc?
8.

Tak KIEDYŚ wyglądał Marcin Rogacewicz. Miał inne zęby i grał kobietę. Poznalibyście? (STARE ZDJĘCIA)

Marcin Rogacewicz za sprawą udziału w "TzG" u boku Agnieszki Kaczorowskiej zyskał ogromną popularność. Aktor, który zasłynął m.in. rolą kobiety w "Agentkach", przez lata przeszedł ogromną metamorfozę. Jesteście ciekawi, jak kiedyś wyglądał?
7.

Zendaya w BIAŁEJ SUKNI i z gigantyczną OBRĄCZKĄ (?) na palcu bryluje na premierze w Paryżu (ZDJĘCIA)

Zendaya i Robert Pattinson są w trakcie promocji swojego wspólnego filmu "The Drama". 29-latka w Paryżu znów podsyciła plotki o ślubie z Tomem Hollandem.
6.

Instagram vs. rzeczywistość. Madonna i jej WYRETUSZOWANE LICO płyną wenecką gondolą. Na miejscu byli paparazzi (ZDJĘCIA)

Madonna wraz z aktorką Julią Garner zostały zauważone płynąc po kanałach w weneckiej gondoli. Film z "wycieczki" wylądował na profilu piosenkarki i... można zauważyć, że poprawiła sobie na nim to i owo.
5.

Gwiazdy wdzięczą się na gali MocArtów: Giegżno w koronkowej mini, Grochowska z wielkim dekoltem... (ZDJĘCIA)

24 marca w Warszawie odbyła się gala MocArtów. Na czerwonym dywanie pojawiły się znane i lubiane twarze. Kto błysnął najjaśniej?
4.

Naturalna Katarzyna Cichopek pokazała wnętrza domu i poranne rytuały. Tak wygląda bez grama makijażu (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek pokazała się fanom bez makijażu i uchyliła drzwi do swojego domu. Gwiazda zaprezentowała obserwatorom swój idealny poranek, chwaląc się przy tym, jej prywatną przestrzenią.
3.

Edward Miszczak wyprawił huczne urodziny: CZUŁOŚCI z żoną, znani goście i rozmowy na dymku. Impreza trwała do 3 nad ranem (ZDJĘCIA)

Edward Miszczak świętował swoje 71. urodziny w towarzystwie gwiazd szklanego ekranu. Znany solenizant otrzymał mnóstwo prezentów oraz buziaki od żony. Dyrektor programowy Polsatu okazał się prawdziwym królem życia.
2.

Shia LaBeouf i jego największe SKANDALE: aresztowania, pobicia i przemoc w związkach (ZDJĘCIA)

Shia LaBeouf, niegdyś młodzieżowy idol Hollywood i gwiazda hitów takich jak "Transformers" czy "Niepokój", w ostatnich latach częściej trafia na nagłówki gazet z powodu kontrowersji niż filmowych sukcesów. Media regularnie relacjonują bójki, zatrzymania i nieprzewidywalne wybryki aktora.
1.

U Duy Lipy życie na bogato: wygina się w cekinowym bikini, wcina frykasy i urządza sobie przejażdżkę ze znajomymi. Petarda? (ZDJĘCIA)

Dua Lipa prowadzi wyjątkowo intensywne, ale też ciekawe życie. Na Instagramie pochwaliła się właśnie jego urywkami. Na jednym z kadrów wyeksponowała ciało w bikini.