Pudelek dowiedział się ostatnio, że Magdalena Boczarska doznała poważnej kontuzji. Aktorka, ostro trenując do "Tańca z Gwiazdami", potłukła żebra. Podobno ukochana Banasiuka nie chciała, żeby ktokolwiek się o tym dowiedział, bo zależało jej na tym, by być traktowaną bez taryfy ulgowej.
WIDEONatsu komentuje swój nieudany występ w "TzG". Nie obyło się bez płaczu. Bała się, że odpadnie?
Magdalena Boczarska zachwyciła tańcem
Mimo wszystko w niedzielę 47-latka dała z siebie wszystko, ponownie zachwycając jury. Aktorka nie wspomniała na antenie o kontuzji i problemach z żebrami. Boczarska i Jeschke zatańczyli cha-chę do utworu Kayah "Testosteron". Ich występ rozgrzał widzów do czerwoności i zachwycił jury.
Znowu sukces. To było świetne. Piękne były nogi - powiedział Tomasz Wygoda.
Gratulacje. Jesteś absolutną fighterką. To, co mi się podoba, to to, że ta cha cha nie jest taka ortodoksyjna. Te podnoszenia, zawirowania, połączenie tej muzyki z tym tańcem, to mogę powiedzieć, że to jest bomba - wyznała Kasprzyk.
Boczarska nie wspomniała na antenie o kontuzji
Też was zachwycili?