Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Poruszona Justyna Steczkowska komentuje aferę z Zatoką Sztuki i zaprzecza, że kiedykolwiek ją wspierała: "Nie miałam o tym pojęcia"

71
Podziel się

Wokalistka na swoim Instagramie poleca książkę o aferze w sopockim klubie. Przy okazji dała do zrozumienia, że nigdy nie podpisała się pod akcją na rzecz Zatoki.

Poruszona Justyna Steczkowska komentuje aferę z Zatoką Sztuki i zaprzecza, że kiedykolwiek ją wspierała: "Nie miałam o tym pojęcia"
Justyna Steczkowska promuje książkę o Zatoce Sztuki i tłumaczy się ze swoich powiązań z sopockim lokalem (Instagram)
bCYhvehx

Po tym jak w maju ukazał się film Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało, na nowo rozgorzała dyskusja na temat owianej złą sławą Zatoką Sztuki. Reżyser oprócz tego, że przypomniał sprawę samobójstwa 14-letniej Anaid, wymienił szereg znanych nazwisk, które w mniejszym czy większym stopniu miały być powiązane z sopockim klubem.

Oświadczenie Michała Wiśniewskiego w sprawie Zatoki Sztuki

bCYhvehz

Jeszcze kilka lat temu w nadmorskim lokalu widywane były osoby z pierwszych stron gazet. Spora część gwiazd i celebrytów w 2015 roku wsparła akcję mającą na celu ratowanie Zatoki Sztuki. Pod apelem podpisali się między innymi fotografujący się z plakietką "Tak dla Zatoki Sztuki" Marek Koterski, Nergal, Wiktor Zborowski, Magdalena Cielecka, Grażyna Wolszczak czy Justyna Steczkowska.

Jak się okazuje, ta ostatnia nie wsparła sopockiego lokalu z własnej woli... W niedzielę piosenkarka postanowiła zareklamować książkę Łowca nastolatek opartą na tym, co działo się w Zatoce, udostępniając za pośrednictwem instagramowego profilu nagranie, w którym zachęca do jej przeczytania.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak było naprawdę z Zatoką Sztuki, kto jest winny, a kto wylądował tam przypadkiem, to przeczytajcie tę książkę. Końcówka mocno Was zaskoczy... - pisze pod filmem artystka i kontynuuje, chwaląc autora książki:

Brawo, Panie Mikołaju. Tak rzetelnie i uczciwie wykonana praca przywraca wiarę w prawdziwe i uczciwe dziennikarstwo - czytamy. Trzymam też kciuku za wszystkie te dziewczyny, które znalazły w sobie odwagę, żeby zeznawać i wszystkie te, które po koszmarze, który zafundował im bohater książki, znalazły w sobie dość siły, żeby się podnieść i ogarnąć swoje życie. Brawo dziewczyny!

bCYhvehF

W opublikowanym wideo możemy zaś usłyszeć nie tylko to, co Justyna zamieściła już w opisie, ale i to, jak odnosi się do powiązań, które rzekomo miała z niesławnym klubem.

Wiecie, że była olbrzymia afera związana z Zatoką Sztuki... Ja sama byłam osobą, która wylądowała na ich stronie z hasłem "Tak dla Zatoki Sztuki". Nie miałam o tym pojęcia. To było zdjęcie z plaży, z wakacji... - tłumaczy gwiazda, sugerując, że wcale nie wspierała akcji na rzeczy Zatoki.

Zamierzacie przeczytać polecaną przez Steczkowską lekturę?

bCYhvehG
bCYhvehH
bCYhveia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(71)
Ehpolsko
1 tyg. temu
Akurat to, że Pani Justyna nie była w to zamieszana jestem skłonna uwierzyć, bije od niej klasa no ale po tych niektórych „celebrytach” typu N.S, B.L nie zdziwiłabym się totalnie! Szokujące, że można wybić się na ludzkiej krzywdzie
Olka
1 tyg. temu
Daj spokoj Justa, nie podejrzewalibyśmy cię nigdy o takie niecne uczynki.
Ola
1 tyg. temu
Pani Justyno prosze przestac prowadzić w szpilkach, jeździć na czerwonym świetle i nie parkować na miejscach przeznaczonych dla inwalidow. Dziekuje.
bCYhveib
Psycholog
1 tyg. temu
Problem społeczny: ojcowie coraz częściej próbują odbierać dzieci matkom pod fałszywymi pretekstami, nawet malutkie dzieci, a kobiety uciekające przed przemocą są oskarżane o utrudnianie kontaktów, jak kobieta nie ma pieniędzy i znajomości to jest na przegranej pozycji
Kirk
1 tyg. temu
Jusia kiedyś może i była wokalistką.Teraz kolejny klon chirurgiczny,niczego nie tworzący tylko gwiazdorzący.Smutne
Najnowsze komentarze (71)
qano????
6 dni temu
Tłumaczy się winny.... A prawda jest taka że pani Narcystyczna Justyna Steczkowska promuje tą książkę dla kasy i przekłamania prawdy. To są ich techniki. Iluminaci nie posiadają wstydu. Obudźmy Się!!!
Molo
6 dni temu
Tłumacza się winni pamietam Justynie i jej występy w trojmiescie hehehe
Echo
6 dni temu
Zróbcie coś z tym zamiast miesiącami pisać o tym.
Oooooo
6 dni temu
A kto to jest Steczkowska???????
Eeeeee
7 dni temu
Strasznie gwiazdorzy
Radek
7 dni temu
Wygląda jak Kora
martyna
7 dni temu
bo ty nie masz pojęcia o niczym .... no może lekko o wyciu
xxx
7 dni temu
A ja mam takie odczucie, ze tu nie chodzi o biedne nastolatki tylko o reklame ksiazki
bCYhvehT
Ggg
7 dni temu
Siwiec, Lipińska główne zarobkujące na ZS
Laya
7 dni temu
Pani Justyno bardzo dziękuję za tak ważny głos. O tym temacie ciągle planuje zmowa milczenia . Super Pani to przedstawiła, ja na pewno przeczytam!
Waw
1 tyg. temu
Sędzia z sądu rodzinnego Mokotów, zamieszany... nadal rozprawy prowadzi. Za pieniążki w Polsce każdego się kupi.
Gosc
1 tyg. temu
Jarus ha ha ha
kasia
1 tyg. temu
Wszyscy tam chlali, ale wszyscy nic nie widzieli i nic nie wiedzieli. Biedacy, każdy znalazł się tam przypadkiem.
Megi91
1 tyg. temu
Niech ktoś jej w końcu podpowie ze era tak cienkich brwi minęła 20 lat temu
...
Następna strona
bCYhveiv