Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Poruszona Justyna Steczkowska komentuje aferę z Zatoką Sztuki i zaprzecza, że kiedykolwiek ją wspierała: "Nie miałam o tym pojęcia"

68
Podziel się

Wokalistka na swoim Instagramie poleca książkę o aferze w sopockim klubie. Przy okazji dała do zrozumienia, że nigdy nie podpisała się pod akcją na rzecz Zatoki.

Poruszona Justyna Steczkowska komentuje aferę z Zatoką Sztuki i zaprzecza, że kiedykolwiek ją wspierała: "Nie miałam o tym pojęcia"
Justyna Steczkowska promuje książkę o Zatoce Sztuki i tłumaczy się ze swoich powiązań z sopockim lokalem (Instagram)
bEqvHvCd

Po tym jak w maju ukazał się film Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało, na nowo rozgorzała dyskusja na temat owianej złą sławą Zatoką Sztuki. Reżyser oprócz tego, że przypomniał sprawę samobójstwa 14-letniej Anaid, wymienił szereg znanych nazwisk, które w mniejszym czy większym stopniu miały być powiązane z sopockim klubem.

Zobacz także: Oświadczenie Michała Wiśniewskiego w sprawie Zatoki Sztuki
bEqvHvCf

Jeszcze kilka lat temu w nadmorskim lokalu widywane były osoby z pierwszych stron gazet. Spora część gwiazd i celebrytów w 2015 roku wsparła akcję mającą na celu ratowanie Zatoki Sztuki. Pod apelem podpisali się między innymi fotografujący się z plakietką "Tak dla Zatoki Sztuki" Marek Koterski, Nergal, Wiktor Zborowski, Magdalena Cielecka, Grażyna Wolszczak czy Justyna Steczkowska.

Jak się okazuje, ta ostatnia nie wsparła sopockiego lokalu z własnej woli... W niedzielę piosenkarka postanowiła zareklamować książkę Łowca nastolatek opartą na tym, co działo się w Zatoce, udostępniając za pośrednictwem instagramowego profilu nagranie, w którym zachęca do jej przeczytania.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak było naprawdę z Zatoką Sztuki, kto jest winny, a kto wylądował tam przypadkiem, to przeczytajcie tę książkę. Końcówka mocno Was zaskoczy... - pisze pod filmem artystka i kontynuuje, chwaląc autora książki:

bEqvHvCl

Brawo, Panie Mikołaju. Tak rzetelnie i uczciwie wykonana praca przywraca wiarę w prawdziwe i uczciwe dziennikarstwo - czytamy. Trzymam też kciuku za wszystkie te dziewczyny, które znalazły w sobie odwagę, żeby zeznawać i wszystkie te, które po koszmarze, który zafundował im bohater książki, znalazły w sobie dość siły, żeby się podnieść i ogarnąć swoje życie. Brawo dziewczyny!

W opublikowanym wideo możemy zaś usłyszeć nie tylko to, co Justyna zamieściła już w opisie, ale i to, jak odnosi się do powiązań, które rzekomo miała z niesławnym klubem.

Wiecie, że była olbrzymia afera związana z Zatoką Sztuki... Ja sama byłam osobą, która wylądowała na ich stronie z hasłem "Tak dla Zatoki Sztuki". Nie miałam o tym pojęcia. To było zdjęcie z plaży, z wakacji... - tłumaczy gwiazda, sugerując, że wcale nie wspierała akcji na rzeczy Zatoki.

Zamierzacie przeczytać polecaną przez Steczkowską lekturę?

bEqvHvCm
bEqvHvCn
bEqvHvCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Ehpolsko
11 miesięcy temu
Akurat to, że Pani Justyna nie była w to zamieszana jestem skłonna uwierzyć, bije od niej klasa no ale po tych niektórych „celebrytach” typu N.S, B.L nie zdziwiłabym się totalnie! Szokujące, że można wybić się na ludzkiej krzywdzie
Olka
11 miesięcy temu
Daj spokoj Justa, nie podejrzewalibyśmy cię nigdy o takie niecne uczynki.
Ola
11 miesięcy temu
Pani Justyno prosze przestac prowadzić w szpilkach, jeździć na czerwonym świetle i nie parkować na miejscach przeznaczonych dla inwalidow. Dziekuje.
bEqvHvCH
Psycholog
11 miesięcy temu
Problem społeczny: ojcowie coraz częściej próbują odbierać dzieci matkom pod fałszywymi pretekstami, nawet malutkie dzieci, a kobiety uciekające przed przemocą są oskarżane o utrudnianie kontaktów, jak kobieta nie ma pieniędzy i znajomości to jest na przegranej pozycji
Kirk
11 miesięcy temu
Jusia kiedyś może i była wokalistką.Teraz kolejny klon chirurgiczny,niczego nie tworzący tylko gwiazdorzący.Smutne
Najnowsze komentarze (68)
qano????
11 miesięcy temu
Tłumaczy się winny.... A prawda jest taka że pani Narcystyczna Justyna Steczkowska promuje tą książkę dla kasy i przekłamania prawdy. To są ich techniki. Iluminaci nie posiadają wstydu. Obudźmy Się!!!
Molo
11 miesięcy temu
Tłumacza się winni pamietam Justynie i jej występy w trojmiescie hehehe
Echo
11 miesięcy temu
Zróbcie coś z tym zamiast miesiącami pisać o tym.
Oooooo
11 miesięcy temu
A kto to jest Steczkowska???????
Eeeeee
11 miesięcy temu
Strasznie gwiazdorzy
Radek
11 miesięcy temu
Wygląda jak Kora
martyna
11 miesięcy temu
bo ty nie masz pojęcia o niczym .... no może lekko o wyciu
xxx
11 miesięcy temu
A ja mam takie odczucie, ze tu nie chodzi o biedne nastolatki tylko o reklame ksiazki
bEqvHvCz
Ggg
11 miesięcy temu
Siwiec, Lipińska główne zarobkujące na ZS
Laya
11 miesięcy temu
Pani Justyno bardzo dziękuję za tak ważny głos. O tym temacie ciągle planuje zmowa milczenia . Super Pani to przedstawiła, ja na pewno przeczytam!
Waw
11 miesięcy temu
Sędzia z sądu rodzinnego Mokotów, zamieszany... nadal rozprawy prowadzi. Za pieniążki w Polsce każdego się kupi.
Gosc
11 miesięcy temu
Jarus ha ha ha
kasia
11 miesięcy temu
Wszyscy tam chlali, ale wszyscy nic nie widzieli i nic nie wiedzieli. Biedacy, każdy znalazł się tam przypadkiem.
Megi91
11 miesięcy temu
Niech ktoś jej w końcu podpowie ze era tak cienkich brwi minęła 20 lat temu
...
Następna strona
bEqvHvDb