Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Nic się nie stało". Sylwester Latkowski apeluje do Borysa Szyca i innych celebrytów w sprawie Zatoki Sztuki: "Chcę, żebyś powiedział opinii publicznej, CO ROBIŁEŚ"

233
Podziel się:

Reżyser szokującego dokumentu w debacie po emisji filmu z nazwiska wymienił grube ryby polskiego show biznesu, w tym Radosława Majdana, Kubę Wojewódzkiego i Jarosława Bieniuka. Zasugerował, że mieli oni styczność z działalnością pedofilskiej siatki działającej w sopockim klubie.

"Nic się nie stało". Sylwester Latkowski apeluje do Borysa Szyca i innych celebrytów w sprawie Zatoki Sztuki: "Chcę, żebyś powiedział opinii publicznej, CO ROBIŁEŚ"
Sylwester Latkowski zaapelował do niektórych celebrytów (fot. ONS)

W środowy wieczór TVP wyemitowało najnowszy dokument Sylwestra Latkowskiego, poświęcony pedofilskiej siatce, która operowała w sopockim klubie Zatoka Sztuki, chętnie odwiedzanym przez warszawską śmietankę towarzyską. Film skupił się przede wszystkim na historii 14-letniej Anaid, która w 2015 roku popełniła samobójstwo po tym, jak do zbliżenia miał zmusić ją Krystian W. pseudonim "Krystek"- bliski współpracownik współzałożyciela klubu, Marcina T,. pseudonim "Turek". Sam film rozczarował jednak pod kątem dostarczenia nowych dowodów w sprawie.

Na szczęście reżyser dokumentu miał jeszcze okazję wypowiedzieć się na antenie w debacie na żywo po emisji Nic się nie stało. W wyemitowanym na antenie telewizyjnej Jedynki programie Latkowski wystosował apel do wielu polskich gwiazd, w którym nakłaniał ich do przyznania się publicznie, czego byli świadkami podczas wizyt w Zatoce Sztuki.

Apel do Borysa Szyca. Może czas nie tłumaczyć się, że byłeś pijany, że nie pamiętasz. Chcę, żebyś powiedział opinii publicznej, co robiłeś. Jesteś dobrym aktorem. Czas wreszcie doprowadzić do sytuacji, żebyś powiedział prawdę.

Nazwisko Borysa Szyca nie było jednak jedynym, które reżyser miał odwagę wymienić.

Do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych pań, które mignęły, powiedzcie o tym, co się działo w "The Roof", w miejscu, gdzie jak ktoś się pokazał, to nie chciał wracać nigdy. Osoby, które mówiły o was, boją się was, boją się, że dotrzecie do nich. Jedyna szansa jest, że Prokuratura Generalna wznowi sprawę, że nie tylko kozioł ofiarny "Krystek" zamknie sprawę. Tych, których to dotyczy, nigdy nie dotknął wymiar sprawiedliwości. Byliście tak bezczelni, że kiedy dziennikarze i śledczy robili tę sprawę, wy walczyliście o Zatokę Sztuki. Wy doprowadziliście do tego. Ten film jest po to zrobiony, żeby prokuratura generalna ruszyła tę sprawę - mówił w transmisji na żywo wyraźnie poruszony Latkowski.

Krzysztof Zanussi wybrnął ze sprawy dworca centralnego. "Krystkowi" zdjęto areszt, mimo że są inne zarzuty w stosunku do niego stawiane, on za chwile wyjdzie na wolność. Jak to możliwe oskarżony o gwałt przyjaciel Borysa Szyca, Turczyński jest na wolności?! Człowiek, który obraca milionami, ma kaucję w wysokości 15 tysięcy.

Reżyser nie omieszkał też wspomnieć historii Jarosława Bieniuka, któremu, jak uważa, osoby powiązane z Zatoką Sztuki próbowały zniszczyć karierę.

Do Bieniuka, zobacz, co z tobą zrobiono, zdecyduj się powiedzieć, co widziałeś. Jest jakaś kasta ludzi, mediów, prezesi firm, którzy mają prawo do pedofilii. (...) Mam nadzieję, że celebryci przestaną ulegać hakom. Wiadome jest to, że "Krystek" i ludzie związani z Zatoką nagrywali te ekscesy. Oni trzymają ich w szachu, jedną z osób, które powinny przestać się bać, jest Bieniuk. Chcieli ciebie tak samo załatwić. Złam się - zaapelował do byłego piłkarza.

Tam jeździła "warszawka". Jedna ze znajomych była tam ze swoim mężczyzną, w tym "The Roof", gdzie to się naprawdę to działo. Jak pojawiła się ze swoim mężem, to następnego dnia on wycofał sponsoring, jego logo nigdy nie powstało w tym miejscu. Dotyczy to ludzi z pierwszych stron gazet, bogatych, majętnych, mających kasę po prostu. Mam nadzieję, że prokuratura nie zadowoli się płotką. Płotka już siedzi - mówił Latkowski.

Myślicie, że doczeka się odpowiedzi?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(233)
jarzynka
2 lata temu
brawo panowie Latkowski, Sekielscy, śp. pani Ewa Żarska i śp. poseł Wójcikowski, brawo pan Paweł Bednarz za waszą pracę, bo DZIECI NIE WOLNO KRZYWDZIĆ
Tony
2 lata temu
Macie całą prawdę wywaloną między gały. Co się stało z ludźmi dzisiaj??? Ślepo zapatrzeni w takie barachła. Prawda jest taka, że to co dziś zostało powiedziane to dopiero ustęp do głównej arii. Celebry i bronili zatokę bo mieli z tego fanty. Darmowe picie, noclegi, jedzenie. Wiedzieli co się dzieje. Teraz blokada bo tak najłatwiej. SZOK!
Justa
2 lata temu
Ale będzie grubo!! Jeśli to prawda to wypadałoby, aby ktoś w końcu zrobił z tym porządek... PS. Pomyśleć, że takie osoby są milionerami.... :(
Fhfh
2 lata temu
O masz Bianka w końcu stała się slawna
Hrhf
2 lata temu
Natalko co powiesz? Brałaś TO na klatę?
Najnowsze komentarze (233)
Ego
rok temu
Brawo dla p. Latkowskiego niech przemocy i wykorzystywaniu nieletnich. Dość takich celebrytów co nie powinno ich być.
Cesarzowa
2 lata temu
Plebs internetowy wszystko kupi. No i kupił temat pedofili.
Baca
2 lata temu
Te pedofile to temat zastępczy, internetowe trole debile.
Wieśniak
2 lata temu
Czego od razu do więzienia z nim? Wykastrować na żywca!
Kleks
2 lata temu
majdan ty pedofilu!
Baca
2 lata temu
A ty Latkowski co tam robiłeś? Może też o dzieciakach śniłeś?
Ojciec
2 lata temu
Do więzienia z pedofilem Majdanem i innymi Panie Ziobro pozamyjaj pan tych zboczencow
Ewa
2 lata temu
P.Latkowski peany Pan wygłasza na Kurskiego, że dal panu pieniadze przecież to nie Kurskiego kasa, tylko podatników obraża Pan ludzi nie mając dowodowm a na pytanie dziennikarki z Zetki poleca dokładnie obejrzenia swojego dzieła. Jakim pan jest autorytetem, człowiek poszukiwany listem gończym za rozboje.Aniolek się znalazl
Estella
2 lata temu
Ci celebryci wiedząc, że dziecko dziewczynka została zgwałcona i popełniła samobójstwo - popierali zatokę sztuki, jakimi oni są ludźmi, tylko zamieszani w pedofilie tak by postepowali, powinni być przez policję poddani badaniu na wykrywacz klamstw. Pedofile powinni być w więzieniu i dostawać wyroki dożywocia, żeby nigdy nie czynili zła dzieciom, żeby nigdy nie krzywdzili dzieci.
gafwage
2 lata temu
Mam nadzieję, że wszyscy którzy gwałcili te dziewczynki trafią za kratki na baaardzo długo. Brak słów ! Ale jako matka 15 dziewczynki zastanawia mnie jakim cudem te dziewczyny chodziły bezkarnie na całe noce a nawet na całe weekendy do klubów ? Piły alkoholi i wsiadały do samochodów obcych dużo starszych mężczyzn ? Dlaczego matka pozwalała dziecku wychodzić na całą noc z domu ? To były 14 letnie dziewczynki ? Gdzie byli rodzice w tym czasie? Gdyby moje dziecko przepadło na całą noc to pierwszą rzeczą byłby telefon na policje
mmm
2 lata temu
podziw dla Latkowskiego
dojna zmiana+
2 lata temu
Panie Michalak jak będzie klawisz cie pytał do jakiej celi chcesz iść to mów że do grypsujących.Wychowek będzie cię namawiał na frajernię ale się nie zgódż.
dojna zmiana+
2 lata temu
Michalak i pan przeszczep byliście tam.
240255
2 lata temu
Plejada POLSKICH PROSTAKOW KTORZY MYSLA ZE SA ARTYSTAMI.a kredyty i tak trzeba splacac.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie