Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kabaret Ani Mru-Mru KPI z milczenia pierwszej damy i Kingi Dudy!

195
Podziel się

Artyści estradowi postanowili zażartować sobie z faktu, że w tak ważnym dla Polek momencie najbliższe prezydentowi kobiety nabrały wody w usta.

Kabaret Ani Mru-Mru KPI z milczenia pierwszej damy i Kingi Dudy!
Ani Mru-Mru żartują z Agaty Kornhauser-Dudy i Kingi Dudy (fot. ONS)
bDZRLIqJ

W niezbyt długiej historii współczesnej polskiej demokracji utarł się pewien wzór, według którego pierwsza dama brała na siebie niejako rolę reprezentantki Polek i zwykła zabierać głos w sprawach dla nich ważnych. Tradycja ta została niestety raptownie przerwana przez Agatę Kornhauser-Dudę, która do tej pory dała się poznać jako "milcząca prezydentowa". Nawet odbywające się obecnie w całym kraju protesty walczące z okrutnym orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego nie były w stanie wyrwać jej z trwającego już szósty rok letargu.

Nie inaczej sprawy się mają w przypadku pierwszej córki - Kingi Dudy, która, co prawda wykazała się odrobiną cywilnej odwagi po reelekcji swojego ojca na urząd prezydenta, jednak wkrótce potem wzięła przykład z mamy i zaprzestała udzielać publicznych wypowiedzi.

bDZRLIqL
Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska o decyzji TK ws. aborcji. "Nie możemy liczyć na Agatę Dudę"

Poza licznym gronem oburzonych postawą pierwszej rodziny internautów głos w tej kwestii postanowili zabrać także artyści z popularnego kabaretu Ani Mru-Mru. W ostatnią sobotę jeden z założycieli trupy Marcin Wójcik podziękował za współpracę z TVP w publicznym oświadczeniu, oskarżając stację o "dzielenie Polaków, bezczelną propagandę i kłamstwa". Można więc śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o układy na Woronicza, kabareciarze nie mają już nic do stracenia.

bDZRLIqR

We wtorkowy poranek na oficjalnym fanpage'u kabaretu na Facebooku opublikowano mem obśmiewający brak zaangażowania Agaty Kornhauser-Dudy i jej córki. Widzimy na nim zdjęcie skupionych pań, nad których głowami widnieje napis "Kabaret Ani Mru-Mru". W ciągu zaledwie kilku godzin widnienia na stronie żart został już polubiony prawie 5 tysięcy razy.

Jak oceniacie dowcip kabareciarzy? Trafili w punkt?

bDZRLIqS
bDZRLIqT
bDZRLIrm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Zenka
7 miesięcy temu
Nie piszcie że Kinga "nabrała trochę cywilnej odwagi", bo to żadna odwaga nie była tylko chwyt PR. Całej tej rodzinie przydałaby się gruntowna operacja ortopedyczna, bo brak kręgosłupa to ciężkie schorzenie.
🦉🦉🦉🦉
7 miesięcy temu
Ona faktycznie ani mru mru i Kinga doradca społeczny prezydenta, zenujace. Matka i prawniczka nie bronią kobiet, przykre,straszne. Wyrok jest straszny. Najgorsza rzecz to przymus, brak wyboru. Współczuje młodym kobietom i matkom córek. Ja już po 40 tce, bez dzieci i w celibacie żyję, ale innych żal.
Yxz
7 miesięcy temu
Fantastyczne podsumowanie 👍 Tak chwalona córka prezydenta , a nic nie robi tylko posady zgarnia 😂
bDZRLIrn
Loka
7 miesięcy temu
Kwarantanna. (od 5 lat 🤣)
Iza
7 miesięcy temu
Kinga D zajmuje zbieraniem kup końskich w Krakowie przed ich apartamentem
Najnowsze komentarze (195)
Xxxx
7 miesięcy temu
Kabaret od siedmiu boleści....
Dar
7 miesięcy temu
Tak tragicznej rodzinki to dawno nie było w historii Polski. Adrianku, chłopcze w krótkich spodenkach...weź swoje panie i wyjedź z naszego kraju! Bardzo cię prosimy!
Aga
7 miesięcy temu
Szanowna pani Duda twierdzi ze nigdy by nie usunęła dziecka nawet chorego...najlepiej się gdyba z daleka.Chore dziecko,a dziecko bez szans na życie albo choćby odrobinę normalne życie to wielka różnica droga pani. Lepiej nie krzyczeć jak się ma jedynaczkę i 50 na karku...ale pani Kinga jeszcze macierzyństwo ma przed sobą-oby nie musiala dokonywać tak strasznych wyborów.
Gosia
7 miesięcy temu
Kabaret Ani Mru Mru spada na psy już nie ma pomysłu na nowe numery to czepia się Pani Agaty. Czas już zejść że sceny Panowie
qsxceedqa
7 miesięcy temu
Piękne podsumowanie! A jednocześnie przykre. Ale spokojnie, jesteśmy na początku rewolucji. Kinga młoda dziewczyna... wstyd, oj wstyd. To oświadczenie, to tylko PR zagrywka. Wielka szkoda, bo akurat ona mogłaby coś zdziałać dla kobiet w Polsce.
Oto wasz hero
7 miesięcy temu
Michał Wójcik, którego wszyscy znamy z kabaretu Ani Mru-Mru, ma czworo dzieci. Pikanterii dodaje fakt, że żadne z nich nie jest owocem związku aktora z byłą żoną, Agnieszką Kałużą. Celebrytka wielokrotnie mówiła w wywiadach, że mąż notorycznie ją zdradzał. Co więcej, wszystkie "skoki w bok" kończyły się ciążami. Zanim związał się z Agnieszką, doczekał się pierwszego dziecka, będąc w relacji z niejaką Katarzyną. Wtedy urodziła mu się córka Julia (15 lat). Już w trakcie małżeństwa z Kałużą dopuścił się nie jednego, a dwóch romansów, których owocami są synowie: Jakub (8 lat) i roczny Charlie. Rozstanie Michała Wójcika z żoną było nieprzyjemne i trwało około czterech lat. Agnieszka Kałuża nie zgodziła się na polubowny rozwód i chciała uznania winy męża w rozpadzie ich związku oraz alimentów na siebie. Miała na to twarde dowody – filmiki intymne, które kabareciarz nagrał z kochanką. "Jak zobaczyłam te filmy, na których mój mąż uprawia seks z kochanką, długo nie mogłam spokojnie zasnąć. Cieszę się, że wreszcie się to skończyło" – powiedziała "Faktowi".
szczery
7 miesięcy temu
Pierwsza dama (śmiech) nie zabiera głosu,jest zajeta spszątaniem końskich kup w Krakowie.Prosze zrozumcie 🤣🤣🤣
Niebójmysię😁
7 miesięcy temu
Pani Agato można mieć swoje zdanie- demokracja nam to daje.Ja też przeciw aborcji
bDZRLIrf
Wsumie
7 miesięcy temu
Hłe hłe dobre :)
diana
7 miesięcy temu
milczenie złotem, wiedza co robia, ani mru mru
emerytka
7 miesięcy temu
Obie są takie same" mdłe" Kabaret Ani Mru Mru to jeden z najlepszych "brawo".
Abc
7 miesięcy temu
Jak wiemy w przypadku Pani Agaty milczenie jest zlotem. Wiec lepiej niech milczy!
nick
7 miesięcy temu
Pani Prezydentowa nie wypowiada sie wcale. Nie dziwi mnie, ze teraz rowniez milczy. Smutne, ze Polki nie maja wsparcia w Pierwszej Damie...
gg67
7 miesięcy temu
mściwe usta z wadą wymowy może kpić co najwyzej z siebie
...
Następna strona
bDZRLIrH