Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Kamery uchwyciły Andrzeja Dudę podczas expose Mateusza Morawieckiego. Internauci już reagują. "NIEPOCIESZONY jest" (FOTO)

170
Podziel się:

Na poniedziałkowym posiedzeniu Sejmu nie mogło zabraknąć Andrzeja Dudy. Podczas przemowy Mateusza Morawieckiego prezydent zaprezentował bogatą mimikę. Nie uwierzycie, do kogo porównali go internauci.

Kamery uchwyciły Andrzeja Dudę podczas expose Mateusza Morawieckiego. Internauci już reagują. "NIEPOCIESZONY jest" (FOTO)
Andrzej Duda prezentuje bogatą mimikę podczas expose Mateusz Morawieckiego (FORUM)

Posiedzenie Sejmu to w polskich mediach bez wątpienia poniedziałkowy temat numer jeden. Obrady rozpoczęły się od expose Mateusza Morawieckiego. W trakcie swojego przemówienia premier rozwodził się na temat tego, co Polacy zawdzięczają rządom Prawa i Sprawiedliwości oraz opowiadał o planach, które chcieliby zrealizować, gdyby utrzymali władzę. Choć polityk zdawał się być pewny tego, co mówi, specjalistka od mowy ciała nie ma wątpliwości, że był zestresowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej Duda został "Węgielkiem"?

Tak podczas posiedzenia Sejmu zachowywał się Andrzej Duda. Internauci już reagują

Monologu Mateusza Morawieckiego uważnie słuchał m.in. Andrzej Duda. To, jak reagował na wypowiadane przez kolegę wzniosłe słowa, uchwyciły sejmowe kamery. Nie trzeba było długo czekać na to, by zdjęcia z  głową państwa w roli głównej zalały internet. Niektórzy z internautów wykazali się sporą pomysłowością, np. zestawiając fotografię Dudy z Tonym Montaną, w którego w filmie "Człowiek z blizną" wcielał się Al Pacino.

Jaki kraj, taki Scarface - podpisano kolaż.

Andrzej niepocieszony jest; Prezydent @AndrzejDuda już w loży sejmowej, z trudem panuje nad mimiką, za nim @MMastalerek żujący gumę - czytamy w innych tweetach.

Nie zabrakło też memów z prezydentem w roli głównej. Zobaczcie twórczość internautów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Kasia
4 miesiące temu
Andrzej to chodzący mem
gość
4 miesiące temu
Trochę wstyd państwo 38 milionowe i ma takiego kuglarza za prezydenta.
Jan
4 miesiące temu
Cyrk Monty Python a
Już dość tego
4 miesiące temu
Endrju, to największe nieszczęście w tym kraju...to wszystko przez niego ...uslużny wobec prezesa z Nowogrodzkiej
Jan
4 miesiące temu
Do dudy ten facet
Najnowsze komentarze (170)
eryk
4 miesiące temu
Teraz patrząc na swoje zachowanie, wszyscy prymitywni pisowcy, zauważą , jaka jest różnica między zachowaniem ich i reszty posłów i posłanek z innych partii... A dokładnie obsypany łupieżem ,boss Kaczyński, aż dostał oczopląsu...i jeszcze chwila, a ugryzłby Tuska... !!! Ciężka będzie ta noc dla pisu....!!!
Gosc
4 miesiące temu
On tak reagował na tuska i resztę z PO bo w telefonach sobie cos pisali jak Premier Morawiecki przemawiał a krzywonos wstała i się tyłem obróciła to jest ich kultura i szacunek dla rządu który był dwie kadencję oni tego rekordu nie pobiją nigdy
Rodaczka
4 miesiące temu
Odnoszę wrażenie iż Pan prezydent od jakiegoś czasu przybrał dziwną minę robiąc coś z ustami ( taka mina mafijna tego co ma władzę) Domyślam się że ma to jemu dodać powagi ale niestety dodaje mu to śmieszności bo nie jest to naturale lecz słabo aktorskie i dziecinne.
Ahoj
4 miesiące temu
Lech po podstawówce " nie chcem ale muszem" lub Kwaśniewski bez mgr, za to chętnie popijawszy tu i tam to dopiero byli prezydenci
Zdzisław
4 miesiące temu
Dlaczego nie można komentować artykułu o paczkomatowej a można o Panu prezydencie?
Cytat
4 miesiące temu
A teraz paliwo może krw kosztować 15 zł 😉😄
Berka
4 miesiące temu
Placek i jego mumia tez juz niech znikną
Kpina
4 miesiące temu
Widzę, że pudel już na całego poszedł z usuwaniem komentarzy.
Żegnaj, Polsk...
4 miesiące temu
Ale to już było...😉🤭
Meg
4 miesiące temu
pudel kasuje komentarze
rwfh
4 miesiące temu
Same " miłe" komentarze w stopce i nie tylko tu. Straszny hejt. Dla mnie prezydent Duda jest najlepszym z dotychczasowych prezydentów. Żaden walesa, komorowski czy kwasniewski. Gdyby był z po, to teraz byłaby cisza jak makiem zasial, ewentualnie laurki. A że jest z PIS to spotyka go niesamowita ludzka złość.
Gość
4 miesiące temu
Szczerze żal Morawieckiego , chociaż jestem lewakiem, bo to on wystawiony był na pierwszy plan i musiał robić dobrą minę , choć wszyscy wiedzieli jak się to skończy. Ktoś z drugiego rzędu pociąga za sznurki ,a na niego spada krytyka.
Nauczyciel
4 miesiące temu
Po dzisiejszych obradach i wystąpieniach w sejmie - pan prezydent powinien podać się do dymisji.
Tyty
4 miesiące temu
Czekam na wasze komentarze na Tuska i ta radość z podwyższania cen czego się da i sprzedawania wszystkiego czego się da.
...
Następna strona