Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Kamerzysta WYCHODZI na wolność! Patoyoutuber usłyszał też kolejny zarzut

53
Podziel się:

Podczas rozprawy, na której zeznawał pokrzywdzony przez Kamerzystę niepełnosprawny chłopak, sąd zgodził się na opuszczenie aresztu przez patoyoutubera po wpłaceniu 100 tysięcy złotych kaucji. Za kolejny zarzut 27-latkowi grożą dodatkowe 3 lata...

Kamerzysta WYCHODZI na wolność! Patoyoutuber usłyszał też kolejny zarzut
Kamerzysta wychodzi na wolność (East News)

W swojej "karierze" ukrywający się pod pseudonimem "Kamerzysta" Łukasz W. wielokrotnie dopuścił się czynów poniżej wszelkiej krytyki, jednak psychicznym znęcaniem się nad osobą nieporadną z uwagi na stan psychiczny patoyoutuber przekroczył wszelkie granice. W kwietniu 27-lakowi przyszło zapłacić za ten proceder, lądując w szczecińskim areszcie.

Trzy tygodnie temu rozpoczął się proces Kamerzysty, podczas którego sąd zezwolił na wcześniejsze wyjście na wolność w przypadku wpłacenia poręczenia w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: Kolejne relacje Kruszwila i Kamerzysty

Na kolejnej rozprawie, która odbyła się 1 października, zeznawał pokrzywdzony niepełnosprawny chłopak, nad którym "Kamuś" znęcał się w niesławnym materiale. Zgodnie z informacjami Radia Szczecin, decyzją sądu patoyoutuber wyjdzie na wolność. 27-latka dostał zakaz opuszczania kraju oraz dozór policyjny. Wcześniej wpłacił 100 tysięcy poręczenia majątkowego. Decyzja nie jest prawomocna.

Jakby tego było mało, Łukasz W. usłyszał kolejny zarzut. W styczniu tego roku podczas kręcenia jednego z filmów patocelebryta miał uderzyć 66-letniego mężczyznę, który w wyniku napaści stracił przytomność. Za ten czyn sprawcy grożą trzy lata więzienia.

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(53)
Laura
2 lata temu
Mam nadzieję że dostanie surowy wyrok, jako przykład dla innych patoyoutuberow i patoinfliencerow
Śmieszne
2 lata temu
Wpłacił kaucję kasy która zarobił na filmach z dręczeniem ludzi. Heh
...
2 lata temu
nie życzę nikomu źle, ale on powinien zgnić w więzieniu na długie lata
Miecio
2 lata temu
Takich ludzi zwalniają a innych zatrzymują za batonika !!!!nie ma sprawiedliwości w tym kraju !
alamakota
2 lata temu
w więzieniu będzie mu potrzebna kamera w (_O_), żeby zreperować to co tam pozostało
Najnowsze komentarze (53)
DR_eL
2 lata temu
to najinteligentniejszy youtuber w Polsce, trzymamy za niego kciuki :)
Mintaj
2 lata temu
Kamusiowi dedykuję "Jacuś - Rodeo", żeby pamiętał, że Pan Jezus zawsze jest przy nim i wycaluje wszystkie rany aż ból minie.
Mintaj w lodo...
2 lata temu
Nie wiem czy przy ostatnich wyborach Kamus popierał Kononowicza, ale przed pierwszą kadencją Andrzeja popierał Andrzeja jako mniejsze zło. Nawiasem nawet go rozumiem.
Mintaj z zimn...
2 lata temu
Dziadek którego Kamus potłukł zmarł. Nie wiem czemu pudelek pominął ten skutek śmierci a napisał tylko o utracie przytomności. Ja nie równam ludzi bo Kamus jako być może inteligentny ma może wartość dodatnią a ci nad którymi się znęcał może mają wartość ujemną. Zabić to czasami cnota, ale nie przesadzam jak ocenić te sytuacje.
Koperta
2 lata temu
Spokojnie sędzia na telefon PO go uniewinni.
Ślązak
2 lata temu
Jedyny wyrok to utylizacja
Obiektywny
2 lata temu
A ostatnio sąd wypuścił z aresztu 17 latka który zabił nastolatkę po pijanemu motocyklem, a drugą ciężko ranił. Jego rodzice wpłacili zaledwie 15 tysięcy złotych kaucji. Jego dane upubliczniono. Nazywa się Konrad Kopaniarz. Natomiast Łukasz za patologiczny filmik został skazany na wiele miesięcy więzienia, a potem ogromną kaucję 100 tysięcy złotych, mimo że nikt nie został nawet ranny.
🙈🙉🙊
2 lata temu
Mam nadzieję że mydło podnosił 🤣😂
Rozsądna
2 lata temu
Sprzątać ulice, kible, zająć się domem dla ubogich, To jest kara. A NIE ZA NASZE PIENIĄDZE PODATNIKA UTRZYMYWAC TAKIE COŚ TELEWIZOR W.CELACH ZLIKWIDOWAC Żeby zapłacić za media musimy pracować, Mają iść do pracy, Kamieniolomy,do kopalni zarobić na.siebie Y
Team aduś
2 lata temu
lubie kamerzyste skzoda mi go
Lawyer
2 lata temu
Matka tego zwichnietego chłopaka który za cukierka dawał się filmować też powinna ponieść karę. Osoby niepełnosprawne zwłaszcza umysłowo mają być pod czyjąś opieką. Zrobiła takiego człowieka to powinna brać za niego odpowiedzialność choćby na tyle żeby go umieścić w odpowiednim ośrodku jeśli nie daje sobie rady. Kamerzysta nie spowodował żadnych uszkodzeń ciała ani nie spowodował śmierci tego chłopaka to dlaczego ma aż tak wysoka karę? Powinien dostać zakaz zbliżania się i zakaz nagrywania filmów oraz pracę społeczne i starczy. Przesadna kara.
...
2 lata temu
Nie zal ani troche!!! Zaraz z tej kaucji bedzie z powrotem
Dramat
2 lata temu
Może zrobiliby jakąś normalną ustawę np o zakazie kaucji, bo zaraz za gwałt czy inne rzeczy tez będzie można zapłacić 😑
Ariana
2 lata temu
On ma 29 lat a nie 27 XD