Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

KAMIENNA TWARZ Andrzeja Piasecznego "podsumowuje" Jacka Kurskiego w finale "The Voice Senior" (ZDJĘCIA)

1392
Podziel się:

Jacek Kurski przerwał sobotni finał "The Voice Senior", aby móc pozachwycać się przed kamerami wynikami oglądalności Telewizji Polskiej pod swoimi rządami. Mina obecnego przy tym Andrzeja Piasecznego? Bezcenna!

KAMIENNA TWARZ Andrzeja Piasecznego "podsumowuje" Jacka Kurskiego w finale "The Voice Senior" (ZDJĘCIA)
Andrzej Piaseczny; Jacek Kurski; "The Voice Senior" (fot. TVP2)

Wystąpienia prezesa Jacka Kurskiego stają się powoli tradycją finałów wszystkich programów rozrywkowych w ramówce Telewizji Polskiej. Wyjątkiem od reguły nie był ostatni odcinek najnowszej edycji The Voice Senior wyemitowany na żywo w ostatnią sobotę. Tym razem pogadanka o słupkach oglądalności wypadła jednak o tyle ciekawie, że przy stole wraz z pozostałymi uczestnikami czekał juror Andrzej Piaseczny - który, jak od niedawna wiemy, nie żywi sentymentu do partii, dzięki której Kurski (dwukrotnie) zdobył fotel prezesa TVP.

W momencie gdy Jacek Kurski dołączył do bohaterów mijającej edycji programu, atmosfera przy stole nagle spochmurniała. Na twarzach większości rozmówców, w tym zwyciężczyni sezonu Barbary Parzeczewskiej, pojawiły się grymasy zaniepokojenia i może nawet lekkiej irytacji. Trudno się w końcu dziwić, skoro przyjemnie mijająca do tej pory dyskusja została nagle zdominowania przez statystyki i geologiczne metafory pana prezesa.

Zobacz także: Barbara Nowacka o TVP: to są już standardy Korei

Jesteśmy takim górotworem oglądalności, a pozostałe stacje to takie podziemne rzeczki - zachwycał się Kurski.

Najciekawiej zrobiło się jednak dopiero, gdy Kurski poruszył temat domniemanej uczciwości programu i Telewizji Polskiej.

To jest uczciwy program, tutaj nikt z uczestników nie oszukuje, nikt z produkcji, nikt nie ma swoich faworytów. Myślę, że ta olbrzymi oglądalność tego programu jest wynikiem tego, że ludzie mają po prostu zaufanie do państwa, do programu, do muzyki, do Telewizji Polskiej.

Na te słowa kamera przez ułamek sekundy pokazała Andrzeja Piasecznego, którego reakcja prędko staje się kolejnym "hitem" polskiego internetu.

Mina Piaska w trakcie "orędzia" okraszonego wykresami bezcenna - komentowaliście pod artykułem Pudelka o zwycięzcy tego sezonu.

Na zakończenie wystąpienia przed kamerami Kurski ujawnił, że fani formatu nie muszą się już dłużej martwić, bowiem kolejna edycja The Voice Senior z całą pewnością powstanie. Nadal nie jest jednak jasne, czy dane nam będzie oglądać w niej Andrzeja Piasecznego, czy może stacja zdecyduje, że muzyk jest dla niej zbyt "niewygodny".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1392)
Tom
3 lata temu
Ale bzdety piszecie...to jest wlasnie propaganda
jedrek
3 lata temu
kasa nie śmierdzi nawet od prezesa Kurskiego prawda panie Andrzeju
Prawda
3 lata temu
KURSKI MNIE NIE INTERESUJE! UWAŻAM, ŻE OBECNIE W TVP SĄ CIEKAWE PROGRAMY, a w TVP INFO MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ O RZECZACH, O KTÓRYCH NIE USŁYSZYCIE W TVN24. KAŻDY MOŻE WYROBIĆ SOBIE ZDANIE, NA TYM POLEGA DEMOKRACJA. ZA CZASÓW RZĄDÓW PO W TVP I TVN 24 BYŁ TEN SAM PRORZĄDOWY PRZEKAZ I TO BYŁO ZŁE!!!!
sędzia
3 lata temu
piękny gest Kurskiego a wściekłe macice ojej ale wyją ha ha ha nie da się ukryś oglądalność jest na wysokim poziomie !!
maria
3 lata temu
Piaseczny chce zarabiać na TVP a ją opluwa , to tak jak ja bym w pracy opluwała wszystkich a dążyła abym najwięcej zarabiała i by mnie wielbiono. Nie podoba się to pa pa. niech idzie do TVN , tylko czy go chcą.
Najnowsze komentarze (1392)
OBIEKTYWNY
3 lata temu
Starszy , zapomniany przeciętny piosenkarz, który promuje się jak może, aby o sobie przypomnieć. Gdyby nie TVP bardzo nieciekawie wyglądałoby jego konto w banku. Cóż kulturka ...na spacer w góry poszła ;)
OBIEKTYWNY
3 lata temu
Starszy , zapomniany przeciętny piosenkarz - piasek, który promuje się jak może, aby o sobie przypomnieć. Gdyby nie TVP bardzo nieciekawie wyglądałoby jego konto w banku. Cóż kulturka ...na spacer w góry poszła ;)
jkk
3 lata temu
Jasne, Piaseczny podsumowuje, poczekamy jeszcze trochę i Piasecznego osądzą.
gość
3 lata temu
Pan Andrzej swoją miną powiedział wszystko "BRAWO"
MARIANO
3 lata temu
Pan Andrzej Piaseczny nie udaje GREKA.... bawi sie jak wszyscy... i dajcie już spokój...super gość!
emerytka
3 lata temu
Jego mina mówi wszystko brawo.
dasfsaf
3 lata temu
"ludzie mają po prostu zaufanie do państwa, do programu, do muzyki, do Telewizji Polskiej.".... człowiek to czyta i nie wie czy śmiać się czy płakać...
xxxxx
3 lata temu
Brał kasę od tvp ale się nie cieszył?
VIKI
3 lata temu
Pan Andrzej to znakomity trener.mocno podnosi oglądalność bo jest zwierzęciem estradowym. Świetnie się znajduje jako juror, a ponadto bardzo jest lubiany przez wykonawców the Voice. wszyscy się doskonale o nim wypowiadają. Trzeba to docenić. Kurski zna się na rzeczy.a czy ktoś zna Nergala, chyba tylko z tego że kiedyś "podziękował" !!! Pani Dodzie za uratowanie życia........................
vika
3 lata temu
Ha ha ha, widzę, że Pudelka odwiedza sama elyta.
gość
3 lata temu
Pan Piaseczny dobitnie wypowiedział się na temat PiS a Jego mina mówi wszystko.
woda sodowa
3 lata temu
Ale bzdety, Piasecki to jeden z tych co sam sobie na kichał w swoje buciki i pokazał "kulturę" najwyższych lotów na swoich urodzinach. Mina Piaseckiego jest bezcenna, bo jak popatrzeć w oczy nie tylko uczestnikom programu, widzom przed telewizorami, pracodawcy i samemu sobie.
wiwa
3 lata temu
Piasek jest super i nie wyobrażam sobie następnej edycji bez niego .
Rungo
3 lata temu
Twarz Kurskiego znamy ,natomiast twarz Piasecznego poznaliśmy i przestała być przyjemna a zrobiła się fałszywa.Ale kasa nie śmierdzi i zawsze można się skundlic.
...
Następna strona