Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Andrzej Piaseczny o skandowaniu "j*bać PiS, j*bać biedę" na urodzinach: "Nie chcę się wybielać. NIE ODWOŁUJĘ NICZEGO"

638
Podziel się:

Podczas instagramowej transmisji na żywo Andrzej Piaseczny odniósł się do swojej głośnej urodzinowej imprezy. Wokalista opowiedział też nieco o swojej przyszłości w "The Voice Senior".

Andrzej Piaseczny o skandowaniu "j*bać PiS, j*bać biedę" na urodzinach: "Nie chcę się wybielać. NIE ODWOŁUJĘ NICZEGO"
Andrzej Piaseczny tłumaczy swoje zachowanie podczas 50. urodzin (Instagram @andrzejpiaseczny_official)

Andrzej Piaseczny znalazł się ostatnio w samym centrum medialnej afery. Wszystko za sprawą imprezy z okazji 50. urodzin wokalisty, podczas której ochoczo skandował on "j*bać Pis i Konferderację". Swoim zachowaniem Piasek zdążył już poważnie narazić się władzom TVP i pojawiły się nawet plotki, że huczne świętowanie może pozbawić go posady jurora The Voice Senior.

W sobotni wieczór Andrzej Piaseczny zorganizował instagramową transmisję na żywo o wymownym tytule Andrzej Niegrzeczny. Podczas spotkania z fanami Piasek odniósł się do pogłosek o utracie posady w show.

Nie ma ludzi niezastąpionych (...) Naprawdę uważam, że to jest najlepszy program tego typu we wszystkich polskich telewizjach i to zawsze była dla mnie wielka przyjemność być w tym programie (...) „Voice bez ciebie to już nie będzie taki sam” - to nie wiem, nie mam pojęcia… - ocenił, czytając komentarz fana.

Doskonale zdaję sobie sprawę z sytuacji, ale wiedząc, że mogąc pracować przy tym programie i pozostawać przy poglądach, których się nie ukrywa to wartość dodana, czy to będzie możliwe, nie wiem (...) Nie chcę się wybielać i nie odwołuje niczego (...) - zapewnił.

Jeden z internautów chciał wiedzieć, czy Piasek ma żal do Nergala, który udostępnił w sieci nagrania z jego urodzin.

Nie mam w zwyczaju obrażać się na znajomych. To, co przedostało się do publicznej wiadomości, znaleźć tam się nie powinno. Myślę, że w zasadzie każdy z nas zachowuje się inaczej publicznie, inaczej prywatnie (...). Natomiast impreza była przednia i to chyba wszyscy widzieli. Mam w zwyczaju wyciągać wnioski i takie sytuacje nie będą się powtarzać - zapewnił.

Wokalista przyznał, że jego zachowanie na co dzień, a zwłaszcza na imprezach, często odbiega od tego, które fani widzą w telewizji.

Jestem człowiekiem z krwi i kości, a nie rozmytym, jak mnie cześć publiczności odbiera (...) Chcielibyście, żeby wasze nagrania z prywatnych imprez pojawiły się w sieci? Jestem pewien, że nie. Bo lubicie się napić, lubimy się poszarpać, używać mięsistego języka - podkreślił.

Klnę siarczyście, a dlaczego nie klnę w telewizji? To chyba jasne, że z szacunku do widzów czy słuchaczy i dlatego w telewizji czy radio się tego nie robi - dodał.

Piaseczny postanowił także wytłumaczyć się ze skandowania m.in. hasła "je*ać biedę", które, jak podkreślił, jest regularnie wykorzystywane przez komika,Rafała Paczesia.

Toasty można wznosić na różne sposoby (...) Pacześ nawet sprzedaje w internecie takie koszulki. Toast oznacza, że życzymy sobie powodzenia, żeby bieda nas omijała. Jeśli ktokolwiek poczuł się urażony, to jestem gotów przeprosić. Nie boję się przepraszania. Państwo rozumiecie, że nic obraźliwego tam nie było - tłumaczył Piasek.

Odniósł się też do zarzutów, że otwarcie sprzeciwiając się polityce partii rządzącej, nie powinien raczej pracować w show TVP.

Tak, mam swoje poglądy polityczne, jak każdy z was. Nie wypowiadam się zwykle na ten temat (...) Ja w ogóle nie lubię polityków. Uważam, że większość z nich nas oszukuje. Każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Mnie interesują sprawy, nie partie. Wiec jeśli nie zgadzam się z kimś, tak jak w tym przypadku, używam takiego, a nie innego języka - podsumował.

Doceniacie szczerość Andrzeja Piasecznego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(638)
Pytanie
3 lata temu
A więc Pan nie ma nic przeciwko, aby wobec Pana używano podobnej retoryki, jak rozumiem?
Szkoda.
3 lata temu
Nie chodzi o wybielanie. Chodzi o pokorę i dojrzałość.
Anna
3 lata temu
Oj slabo... Juz nie chodzi o poglądy, tylko o sposób ich wyrażania... Zachowałeś się piasku poprostu bardzo wulgarnie, okazałeś się inny niż na jakiego się kreujesz... Straciłeś w naszych oczach...
Słabo
3 lata temu
To słabo, że w tym wieku nie zna Pan innej formy wyrazu. Mam takich sąsiadów, którzy mają podobnie ograniczony słownik. Reprezentują patologię społeczną, gdyby ktoś nie wiedział, jak to się nazywa.
Bozia
3 lata temu
Uwazam,że dla tego pana nie ma miejsca w TVP ,może znajdzie miejsce w TVN.
Najnowsze komentarze (638)
Kasia
3 lata temu
Jeszcze tydzień przed tą całą aferą chwaliliśmy go ze znajomymi .Szkoda ,że okazał się kolejnym pseudocelebrytą .
Ala
3 lata temu
Bez względu na to co powiedział Piaseczny (brak kultury) uważam że należy dać szansę nowym jurorom. To jest duża kasa a każdy jest w sytuacji trudnej
apolityczny
3 lata temu
Taki artysta jakie jego słownictwo.
On45
3 lata temu
Sami swieci... nikt w tym kraju nie przeklina... ja prdl
Sieryf
3 lata temu
Idźcie na impre do poslow to tam sie nasluchacie Piasek jestes spoko koles Politycy na scenie się pluja a wieczorem w hotelu wodke z jednej szklanki wala
loka
3 lata temu
Ta afera jest serio spora, bo facet mimo wieku pojechał po bandzie... tvp podobno wycofalo się z kontraktorów.
Zula
3 lata temu
"Nie odwołuję niczego"? a co tu odwoływać, coś co jest faktem? prawdą? dowodem? … szkoda, że jednak należy Pan do tej "elyty" co daleko od polityków nie odstaje w swojej przyzwoitości, prawdomówności i naturalności. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, wcześniej czy później. Gratuluję przyjaciół...
Patryk
3 lata temu
Zachowanie niepoważne, na pewno taka osoba nie powinna występować w telewizji.
bbb
3 lata temu
pogratulowac tylko takiego perfidnego "przyjaciela" czy partnera... hehehe
lerska
3 lata temu
"Jeśli ktokolwiek poczuł się urażony..." to oznacza,że Piasek nie wie, że przeprasza się nie za to,że ktoś poczuł się zniesmaczony lub obrażony, tylko przeprasza się za SWOJE obciachowe lub chamowate zachowanie,słowa, gesty. Za swoje niewłaściwe zachowanie. Nikt tego widocznie w dzieciństwie mu nie wytłumaczył i nie nauczył. Teraz,jak widać jest już za późno.
Danusia
3 lata temu
Wychodzi na to, że Piasek pokazał swoje prawdziwe oblicze :(
Justyneczka
3 lata temu
Strasznie go lubiłam. W roli jurora radził sobie bardzo dobrze, ale powiem szczerze, że po tej całej akcji naprawdę zmieniłam o nim zdanie o 360 stopni. Szkoda.
laska
3 lata temu
Tyle dobrego, ze przynajmniej nie wypiera się tych słów. Niesmak jednak pozostał :/
teo
3 lata temu
taki religijny, kocha Boga, a tu pokazuje 6 6 6 - żenujące..
...
Następna strona