Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Niegrzeczny" Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach i dzieli się przemyśleniami: "Cały show biznes na Zanzibarze..."

190
Podziel się

Andrzejowi Piasecznemu dalej dopisuje dobry humor po pamiętnych urodzinach, na których krzyczał słynne: "Je*ać PiS i Konfederację". Można tylko pozazdrościć?

"Niegrzeczny" Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach i dzieli się przemyśleniami: "Cały show biznes na Zanzibarze..."
Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach (Instagram)
bDIyLZHF

Andrzej Piaseczny dość niespodziewanie stał się ostatnio bohaterem tabloidów. Powściągliwy muzyk, który przez ostatnie lata ograniczył zawodową działalność do jurorowania w programach TVP, "odpiął wrotki" na swoich 50. urodzinach. Piosenkarz zaczął skandować "Je*ać biedę! Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich, ku*wa, tam, co tego...", a życzliwi goście opublikowali jego popisy na Instagramie. Sporym zaskoczeniem dla opinii publicznej był też fakt, że Piasek imprezuje z kontrowersyjnym Nergalem i gwiazdą muzyki dziecięcej Majką Jeżowską.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny pokazał mamę! "Poznacie ją jesienią jeszcze bliżej"
bDIyLZHH

Wygląda na to, że po 50-tce Piasek nabrał nowej energii i nawet ucieszyło go całe zamieszanie... Teraz z uśmiechem na ustach postanowił przemówić do swoich followersów na Insta, a filmik opisał rubasznie: "Andrzej niegrzeczny na lokdałnie".

No i proszę, jaka piękna zima nam się zrobiła! Cały show biznes siedzi na Zanzibarze albo na nartach, a ja w domu... I robimy piosenki na płytę! 50/50 - wyznał zadowolony Piasek, błyszcząc licówkami bielszymi od śniegu.

Najwyraźniej siedzący w domu Piasek bawi się lepiej niż niektórzy celebryci, którzy pokrzykują "hakuna matata" na Zanzibarze...

bDIyLZHN

Czekacie na jego nową płytę?

bDIyLZHO
bDIyLZIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Cleo
3 tyg. temu
P.Piasek -pokorne ciele dwie matki ssie.Jak na tak znanego celebrytę , to wymaga się trochę więcej niż od zwykłego ulicznego rozrabiaka.Myślałam że jest pan trochę mądrzejszy niż reszta kumpli na panskich urodzinach.Wy powinniście świecić dobrym przykładem a nie obrażać .
Alina
3 tyg. temu
Ludzie dajcie spokój Piaskowi nic nie zrobił złego, facet na urodzinach odreagował mamy wolny kraj chyba
MODAR
miesiąc temu
Przywież sobie z tego ZANZIBARU trochę rozumu.
bDIyLZIj
ANKA
miesiąc temu
PUDEL JAK MOJA TEŚCIOWA NIC JEJ NIE PASUJE PATRZY TYLKO DO CZEGO BY TU SIĘ DOWALIĆ
Helena
miesiąc temu
Grunt to dobra reklama :)))))))))
Helena
miesiąc temu
Bo tak sie teraz zwieksza sprzedaż swoich płyt. Trzeba tylko napluć na PIS i naiwniacy na kupią płytę 50/50, choćby to ostatni szajst był :))))))))))))))))))
Wiecie co,
miesiąc temu
Pan Andrzej był moim ulubionym piosenkarzem...a okazało się, że był tylko dobrym aktorem... trochę mi siebie żal..naiwna taka byłam... NERGAL i Piasek...brrr
no no
miesiąc temu
I wcale się nie pomylił.
oko
miesiąc temu
Ma Piasek rację,że nie przejmuje siè wszechobecną cenzurà,propagandą pis.
szok
miesiąc temu
miałem Piaska za faceta na poziomie , niestety okazał się zwykłym prostakiem. Można nie popierać PiS to zrozumiałe, ale wyrażać to w taki sposób publicznie to źle świadczy o nim .
Gred
miesiąc temu
Nawet zęby ma za państwowe pieniądze.......
irga
2 miesiące temu
Oj już niech się lepiej nie pogrąża. Jakieś przepraszam? Teraz dowala celebrytom, nieźle! TVP już zabrało głos w sprawie, zastanowią się na pewno poważnie czy jeszcze z nim będą współpracować kiedyś.
juzek
2 miesiące temu
ciepły głos, talent , wyczucie rytm melodii , to jego urodziny trzeba pietnować tego, kto go szpieguje. W wielu domach też pojawiaja się takie teksty i to nawet bez urodzin
bDIyLZIb
Egościu
2 miesiące temu
Ja na miejscu Endriu zastanowiłabym się nad niektórymi znajomymi, którzy są mało dyskretni i ujawniają co dzieje się na prywatnych imprezach. "Dzięki" za takich pseudo znajomych
...
Następna strona
bDIyLZID