Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Niegrzeczny" Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach i dzieli się przemyśleniami: "Cały show biznes na Zanzibarze..."

189
Podziel się

Andrzejowi Piasecznemu dalej dopisuje dobry humor po pamiętnych urodzinach, na których krzyczał słynne: "Je*ać PiS i Konfederację". Można tylko pozazdrościć?

"Niegrzeczny" Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach i dzieli się przemyśleniami: "Cały show biznes na Zanzibarze..."
Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach (Instagram)
bDyKmuGJ

Andrzej Piaseczny dość niespodziewanie stał się ostatnio bohaterem tabloidów. Powściągliwy muzyk, który przez ostatnie lata ograniczył zawodową działalność do jurorowania w programach TVP, "odpiął wrotki" na swoich 50. urodzinach. Piosenkarz zaczął skandować "Je*ać biedę! Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich, ku*wa, tam, co tego...", a życzliwi goście opublikowali jego popisy na Instagramie. Sporym zaskoczeniem dla opinii publicznej był też fakt, że Piasek imprezuje z kontrowersyjnym Nergalem i gwiazdą muzyki dziecięcej Majką Jeżowską.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny pokazał mamę! "Poznacie ją jesienią jeszcze bliżej"
bDyKmuGL

Wygląda na to, że po 50-tce Piasek nabrał nowej energii i nawet ucieszyło go całe zamieszanie... Teraz z uśmiechem na ustach postanowił przemówić do swoich followersów na Insta, a filmik opisał rubasznie: "Andrzej niegrzeczny na lokdałnie".

No i proszę, jaka piękna zima nam się zrobiła! Cały show biznes siedzi na Zanzibarze albo na nartach, a ja w domu... I robimy piosenki na płytę! 50/50 - wyznał zadowolony Piasek, błyszcząc licówkami bielszymi od śniegu.

Najwyraźniej siedzący w domu Piasek bawi się lepiej niż niektórzy celebryci, którzy pokrzykują "hakuna matata" na Zanzibarze...

bDyKmuGR

Czekacie na jego nową płytę?

bDyKmuGS
bDyKmuGT
bDyKmuHm
KOMENTARZE
(189)
Mno
3 dni temu
Te licówki ma tak nienaturalne, że nie mogę na nie patrzeć.
gosc
3 dni temu
mam nadzieję, że zostaną na zanzibarze, po co wracać do tej znienawidzonej polski
Krystyna
3 dni temu
Piasek wrócił do nałogu. Szkoda.
bDyKmuHn
NIE
3 dni temu
beznadziejnie zrobione te zeby. Dentystka powinna oddac kase. Wygladają nienaturalnie i sztucznie.
Jamka
3 dni temu
Nie słucham tego.... a prawda zawsze wypływa po używkach?
Najnowsze komentarze (189)
MODAR
wczoraj
Przywież sobie z tego ZANZIBARU trochę rozumu.
ANKA
wczoraj
PUDEL JAK MOJA TEŚCIOWA NIC JEJ NIE PASUJE PATRZY TYLKO DO CZEGO BY TU SIĘ DOWALIĆ
Helena
wczoraj
Grunt to dobra reklama :)))))))))
Helena
wczoraj
Bo tak sie teraz zwieksza sprzedaż swoich płyt. Trzeba tylko napluć na PIS i naiwniacy na kupią płytę 50/50, choćby to ostatni szajst był :))))))))))))))))))
Wiecie co,
wczoraj
Pan Andrzej był moim ulubionym piosenkarzem...a okazało się, że był tylko dobrym aktorem... trochę mi siebie żal..naiwna taka byłam... NERGAL i Piasek...brrr
no no
2 dni temu
I wcale się nie pomylił.
oko
2 dni temu
Ma Piasek rację,że nie przejmuje siè wszechobecną cenzurà,propagandą pis.
szok
2 dni temu
miałem Piaska za faceta na poziomie , niestety okazał się zwykłym prostakiem. Można nie popierać PiS to zrozumiałe, ale wyrażać to w taki sposób publicznie to źle świadczy o nim .
bDyKmuHf
Gred
2 dni temu
Nawet zęby ma za państwowe pieniądze.......
irga
2 dni temu
Oj już niech się lepiej nie pogrąża. Jakieś przepraszam? Teraz dowala celebrytom, nieźle! TVP już zabrało głos w sprawie, zastanowią się na pewno poważnie czy jeszcze z nim będą współpracować kiedyś.
juzek
2 dni temu
ciepły głos, talent , wyczucie rytm melodii , to jego urodziny trzeba pietnować tego, kto go szpieguje. W wielu domach też pojawiaja się takie teksty i to nawet bez urodzin
Egościu
2 dni temu
Ja na miejscu Endriu zastanowiłabym się nad niektórymi znajomymi, którzy są mało dyskretni i ujawniają co dzieje się na prywatnych imprezach. "Dzięki" za takich pseudo znajomych
Hahaha
2 dni temu
Państwowe zęby
Jolka
2 dni temu
Myślało by się że dorosły inteligentny człowiek nic bardziej mylnego takie samo dno jak reszta elit jak to się można pomylić ja już dziękuję .
...
Następna strona
bDyKmuHH