Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Niegrzeczny" Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach i dzieli się przemyśleniami: "Cały show biznes na Zanzibarze..."

192
Podziel się

Andrzejowi Piasecznemu dalej dopisuje dobry humor po pamiętnych urodzinach, na których krzyczał słynne: "Je*ać PiS i Konfederację". Można tylko pozazdrościć?

"Niegrzeczny" Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach i dzieli się przemyśleniami: "Cały show biznes na Zanzibarze..."
Andrzej Piaseczny hasa po śnieżnych zaspach (Instagram)
bDSXfMUR

Andrzej Piaseczny dość niespodziewanie stał się ostatnio bohaterem tabloidów. Powściągliwy muzyk, który przez ostatnie lata ograniczył zawodową działalność do jurorowania w programach TVP, "odpiął wrotki" na swoich 50. urodzinach. Piosenkarz zaczął skandować "Je*ać biedę! Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich, ku*wa, tam, co tego...", a życzliwi goście opublikowali jego popisy na Instagramie. Sporym zaskoczeniem dla opinii publicznej był też fakt, że Piasek imprezuje z kontrowersyjnym Nergalem i gwiazdą muzyki dziecięcej Majką Jeżowską.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny pokazał mamę! "Poznacie ją jesienią jeszcze bliżej"
bDSXfMUT

Wygląda na to, że po 50-tce Piasek nabrał nowej energii i nawet ucieszyło go całe zamieszanie... Teraz z uśmiechem na ustach postanowił przemówić do swoich followersów na Insta, a filmik opisał rubasznie: "Andrzej niegrzeczny na lokdałnie".

No i proszę, jaka piękna zima nam się zrobiła! Cały show biznes siedzi na Zanzibarze albo na nartach, a ja w domu... I robimy piosenki na płytę! 50/50 - wyznał zadowolony Piasek, błyszcząc licówkami bielszymi od śniegu.

Najwyraźniej siedzący w domu Piasek bawi się lepiej niż niektórzy celebryci, którzy pokrzykują "hakuna matata" na Zanzibarze...

bDSXfMUZ

Czekacie na jego nową płytę?

bDSXfMVa
bDSXfMVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(192)
Mno
3 miesiące temu
Te licówki ma tak nienaturalne, że nie mogę na nie patrzeć.
gosc
3 miesiące temu
mam nadzieję, że zostaną na zanzibarze, po co wracać do tej znienawidzonej polski
Krystyna
3 miesiące temu
Piasek wrócił do nałogu. Szkoda.
bDSXfMVv
NIE
3 miesiące temu
beznadziejnie zrobione te zeby. Dentystka powinna oddac kase. Wygladają nienaturalnie i sztucznie.
Jamka
3 miesiące temu
Nie słucham tego.... a prawda zawsze wypływa po używkach?
Najnowsze komentarze (192)
Gość
4 tyg. temu
Oni są parą???
Gość
4 tyg. temu
Ten Nergal jest z nim ? Całuje się i ...
Cleo
2 miesiące temu
P.Piasek -pokorne ciele dwie matki ssie.Jak na tak znanego celebrytę , to wymaga się trochę więcej niż od zwykłego ulicznego rozrabiaka.Myślałam że jest pan trochę mądrzejszy niż reszta kumpli na panskich urodzinach.Wy powinniście świecić dobrym przykładem a nie obrażać .
Alina
2 miesiące temu
Ludzie dajcie spokój Piaskowi nic nie zrobił złego, facet na urodzinach odreagował mamy wolny kraj chyba
MODAR
3 miesiące temu
Przywież sobie z tego ZANZIBARU trochę rozumu.
ANKA
3 miesiące temu
PUDEL JAK MOJA TEŚCIOWA NIC JEJ NIE PASUJE PATRZY TYLKO DO CZEGO BY TU SIĘ DOWALIĆ
Helena
3 miesiące temu
Grunt to dobra reklama :)))))))))
Helena
3 miesiące temu
Bo tak sie teraz zwieksza sprzedaż swoich płyt. Trzeba tylko napluć na PIS i naiwniacy na kupią płytę 50/50, choćby to ostatni szajst był :))))))))))))))))))
bDSXfMVn
Wiecie co,
3 miesiące temu
Pan Andrzej był moim ulubionym piosenkarzem...a okazało się, że był tylko dobrym aktorem... trochę mi siebie żal..naiwna taka byłam... NERGAL i Piasek...brrr
no no
3 miesiące temu
I wcale się nie pomylił.
oko
3 miesiące temu
Ma Piasek rację,że nie przejmuje siè wszechobecną cenzurà,propagandą pis.
szok
3 miesiące temu
miałem Piaska za faceta na poziomie , niestety okazał się zwykłym prostakiem. Można nie popierać PiS to zrozumiałe, ale wyrażać to w taki sposób publicznie to źle świadczy o nim .
Gred
3 miesiące temu
Nawet zęby ma za państwowe pieniądze.......
irga
3 miesiące temu
Oj już niech się lepiej nie pogrąża. Jakieś przepraszam? Teraz dowala celebrytom, nieźle! TVP już zabrało głos w sprawie, zastanowią się na pewno poważnie czy jeszcze z nim będą współpracować kiedyś.
...
Następna strona
bDSXfMVP