Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Zaskoczony Andrzej Piaseczny ZABIERA GŁOS w sprawie ewentualnego zwolnienia z TVP: "SERIO?"

274
Podziel się

Od kilku dni mówi się, że skandowanie "j*bać PiS i Konfederację" na swoich urodzinach może kosztować Andrzeja Piasecznego posadę w show TVP. Na wieści o ewentualnych zmianach w "The Voice Senior" zareagował w końcu także sam Piasek.

Zaskoczony Andrzej Piaseczny ZABIERA GŁOS w sprawie ewentualnego zwolnienia z TVP: "SERIO?"
Pozycja Piaska w "The Voice Senior" może być zagrożona? (AKPA)
bDUdKalN

Andrzej Piaseczny od kilku dni gości na ustach całego kraju. Gorąca atmosfera wokół piosenkarza jest efektem hucznej imprezy urodzinowej, na której on i zaproszeni goście skandowali "j*bać PiS i Konfederację" i beztrosko śpiewali piosenkę o tym, że "nieobce są mu dragi i picie". Wraz z nim bawili się wtedy m.in. Nergal i Majka Jeżowska.

Choć nie brakuje głosów, że to, jak Andrzej Piaseczny świętował swoje 50. urodziny jest jego prywatną sprawą, to część internautów była wyjątkowa niepocieszona. Dalekie od zachwytu były też władze TVP, a stacja poczuła się w obowiązku wystosować oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że "nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań".

bDUdKalP
Zobacz także: Andrzej Piaseczny kłóci się z mamą. Nie chce włożyć czapki: "Zaraz wybuchnę"

Do tej pory sam Piasek przyglądał się całej aferze raczej z oddali i podchodził do medialnej burzy ze sporym dystansem. Szybko okazało się jednak, że konsekwencje mogą być dość dotkliwe, czego piosenkarz chyba nie przewidział. Jak bowiem donosił serwis Plotek, TVP nie wyklucza, że z The Voice Senior mogą niebawem zniknąć nie tylko Piaseczny, lecz także protestujący jakiś czas temu pod domem Jarosława Kaczyńskiego Michał Szpak.

bDUdKalV

Skład jurorów formatu "The Voice Senior" jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie - czytamy.

Choć w słowach przedstawiciela TVP na razie zabrakło konkretów, to sam ton wypowiedzi wzbudził niepokój fanów Piaska. Wygląda zresztą na to, że nie tylko ich, bo zareagował na nie także sam piosenkarz, który potem miał usunąć swój wpis.

Serio? - dziwił się piosenkarz na wieści o ewentualnym usunięciu go z panelu jurorskiego.

Myślicie, że faktycznie ma powody do zmartwień?

bDUdKalW
bDUdKalX
bDUdKamq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(274)
lolo
3 miesiące temu
Nergal mu pozazdrościł posady, bo sam kiedyś był jurorem i łatwa kasaka wpadała to go teraz podesrał.
lol
3 miesiące temu
moze jego przyjaciel na N mu teraz pomoze :) moze da mu chociaz jakies chorki w zespole?
San
3 miesiące temu
Caly artykul zbudowany dla wypowiedzi Piaska, ktora brzmiala: Serio?
bDUdKamr
Guest
3 miesiące temu
Myślę, że musi się pożegnać z chalturami w TVP. Jego wybór.
Aka
3 miesiące temu
Serio?
Najnowsze komentarze (274)
Hania
2 miesiące temu
P Andrzej to znakomity trener musi być
Diana
2 miesiące temu
Nie łączmy pracy z życiem prywatnym, i tak go lubię, brawo Andrzej
Ewka
2 miesiące temu
Najbardziej błyskotliwy ,ciepły i sympatyczny juror tej edycji. Zdrówka życzę oraz prawdziwych kolegów.
Iwa Wierzba
2 miesiące temu
Miny uczestników i prowadzących na zdjęciu "przy stole " BEZCENNE . Nieproszony gość zepsuł im finał . Szkoda!
tko
2 miesiące temu
Poziom jaki zaprezentował po 50 latach życia niczego nie usprawiedliwia. Powinien przeprosić.
emeryt
2 miesiące temu
A ja myślę,że Pan Prezes Kurski niech lepiej zajmie się swoimi sprawami prywatnymi. To miało miejsce w prywatnym miejscu a nie służbowym. Piasek trzymaj sie, jesteś dobry piosenkarzem.
Maja
2 miesiące temu
Nie rozumiem, jak nagranie z prywatnej uroczystości dostało się do sieci? Czy ktoś to zrobił celowo czy bezmyślnie? Mam prawo do swoich zachowań i swoich poglądów i nie życzę sobie aby ktokolwiek nagrywał moje prywatne imprezy i je rozpowszechniał. Nie podobają mi się takie wulgarne zachowania bez żadnych hamulców, ale alkohol wyzwala różne reakcje, dlatego każdy powinien znać swoje możliwości w piciu. A swoją drogą Piaska bardzo lubię i szkoda by było aby zniknął z fotela jurorskiego The Voice. Już "zniknęła" Urszula Dudziak, którą bardzo lubię i Piekarczyk z TSA...Szkoda , jak tak dalej pójdzie to przestanę oglądać ten program(wiele innych osób pewnie też)bo nie mam zamiaru ulegać gustom P. Kurskiego. Może zamierza posadzić w fotelu jurora Zenona Martyniuka, którego chyba jest wielkim fanem? Nic nie mam do disco polo i Martyniuka ale już mi się ulewa na jego widok i boję się otworzyć lodówkę, że tez z niej wyskoczy.
Polka
2 miesiące temu
Niestety wyjście z uzależnienia to nie jest prosta sprawa pan panie Andrzeju dobrze o tym wie, jeżeli pan kiedykolwiek korzystał z profesjonalnej terapii, jest jedyne lekarstwo to jest całkowita abstynencja, w przeciwnym razie bardzo szybko się pan pogrąży, a upadek będzie duży, a szkoda bardzo szkoda pana jako człowieka i artysty, te wulgaryzmy to skutek uboczny uzależnienia od środków psychoaktywnych (narkotyków,alkoholu)
bDUdKamj
Basia
2 miesiące temu
Bez Piaska nie oglądamy już programu.. Niech się inni podlizuje Piask ma. Swój honor i elegancje
gosc
2 miesiące temu
Panie Andrzeju kochamy Pana! Brawo
dana
2 miesiące temu
Panie Andrzeju radze staranniej wybierac przyjaciol....Zazdrosc zzera Nergala !
Indywidua
2 miesiące temu
Nie powiem że miło,ale to impreza,Nergal to ,,,,,,,,,ale spotkań z Nergalem nie popieram,
Zkkk
2 miesiące temu
Piasek niepotrzebnie w czasie trwania programu wtrąca , teksty jaki jest to niby czasami nieporządny , stało się ,trzeba zmienić przyjaciela i nie ufać mu bezgranicznie.
Mariusz
2 miesiące temu
Dobrego ma kolegę co go sprzedał. A teraz się smieje.Nic szczególnego jeśli go zwalnia. Pracować w TV za dobre pieniążki i wulgaryzmy mowic to jest ohydne. Może nie lubić PiS ale nie powinien tak mówić a Nergalek go sprzedał.
...
Następna strona
bDUdKamL