Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Telewizja Polska ODPOWIADA na huczne urodziny Andrzeja Piasecznego: "TVP nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań"

441
Podziel się

Imprezą urodzinową Andrzeja Piasecznego, podczas której juror "The Voice" radośnie skandował "j*bać PiS i Konfederację", zainteresowała się Telewizja Polska. "TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej".

Telewizja Polska ODPOWIADA na huczne urodziny Andrzeja Piasecznego: "TVP nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań"
Telewizja Polska zabrała głos w sprawie Andrzeja Piasecznego (Instagram, akpa)
bDJSUUBN

W minioną środę Andrzej Piaseczny skończył 50 lat. Z tej okazji przyjaciele zorganizowali mu małą imprezę, o której już dzień później zrobiło się wyjątkowo głośno. Jak się szybko okazało, wśród gości Piaska znaleźli się między innymi Nergal oraz Majka Jeżowska. To właśnie oni uraczyli Andrzeja wyjątkowym prezentem w postaci "nieocenzurowanej" przeróbki jednej z jego piosenek, śpiewając, że "nieobce mu są dragi i picie". Ale to jeszcze nie wszystko, bo przy okazji wznoszenia toastu sam Piaseczny, jak i jego goście hucznie skandowali również "j*bać PiS i Konfederację".

Zobacz także: Andrzej Piaseczny na planie "The Voice Senior"
bDJSUUBP

Mogłoby się wydawać, że następnego dnia Andrzej nieco się zmartwi, gdy poczyta komentarze pod swoim ostatnim wpisem, w których internauci burzyli się z powodu tej hucznej i wulgarnej zdaniem niektórych imprezy. Nic jednak z tych rzeczy. Piasek zdawał się nie przejmować krytyką.

Co jednak najciekawsze, teraz sprawą 50. urodzin Andrzej Piasecznego zainteresowała się Telewizja Polska, czyli pracodawca imprezowego Piaska. W przesłanym do portalu WPolityce.pl oświadczeniu Centrum Informacyjnego TVP czytamy:

bDJSUUBV

Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji.

Następnie Telewizja Polska zaznacza, że "nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny".

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej. Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu. Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony widzów przed telewizorami.

Na sam koniec przeczytać możemy, iż "zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości".

bDJSUUBW

Czy to oznacza koniec Andrzeja w The Voice?

bDJSUUBX
bDJSUUCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(441)
Anilas
2 miesiące temu
Boże ! Czy wszyscy powariowali od tego Covida! Na sankach nie wolno jeździć jak za oknem prawdziwa zima a w 50 urodziny człowiek spokojnie nie mógł świętować ! Ludzie opamiętajcie się !
Wiola
2 miesiące temu
SZKODA ZE LUDZIE TAK NIE PRZEŻYWAJĄ JAK PANSWOWA TELEWIZJA TVP CODZIENNIE OBRAŻA KOGOS!!!!!!!!
666
2 miesiące temu
TVP akceptuje tylko wulgarne i chamskie zachowania wobec osób będących w opozycji do partii rządzącej XD
bDJSUUCr
Victor777
2 miesiące temu
Szkoda ze PiS zapomniało co mówią jego politycy a tych '' gorszących zachowan'' i słów znalazło by się więcej.. Akceptują za to używanie siły przeciwko kobietom oraz Rydzyka który molestowanie dzieci nazywa' 'pokusą' ' zamiast zbrodnią. Akceptuje łamanie obostrzeń swoich polityków. Wiadomo że telewizja jest już gorsza niż za czasów komuny. Jest upolityczniona
Anna
2 miesiące temu
Ale j.... Biede w obecnym czasie mega slabe Panie Andrzeju naprawde pieniadze tak zmieniają ludzi.... Oby Panu ta bieda w oczy nie zajrzala slabe mega....
babcia
2 miesiące temu
Nie ma wazniejszych tematow ? Podejccie pod drzwi polskich domow ,dopiero posluchacie co sie mowi ,u tych pseudo katolikow rowniez.
Yoyo
2 miesiące temu
Straszne. Brawo Piasek! Brawo ze nie jestes marionetka ktora zagra jak oni chca. Poglady polityczne nie powinny miec zmaczenia w tv publicznej czy sie myle? Ach fakt to tvPIS -"telewizja partyjna a nie publiczna. Raczej tvszczujnia i pralka umyslow dla ludzi ograniczonych. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Ps. Nie oglądam żadnej telewizji. Przynajmniej nie muszę patrzec na te cyrki i stek zenady
kama
2 miesiące temu
Język Piaska to dno, ale zastanawiam się dlaczego znów celebrycka "elitka" może robić huczne imprezy? To już ograniczeń nie ma?
Kas
2 miesiące temu
Wciąż przystojnyyyy
BrawoPiasek
2 miesiące temu
Gdyby TVP wiedziało co się śpiewa u mnie na urodzianach... Piaskowa piosenka to kołysanka dla dzieci przy tym... hihi
Polka
2 miesiące temu
Bardzo dobrze śpiewali. ***** ***
Edzio
2 miesiące temu
Może jakaś posadka u lempertowej . Słownictwo w sam raz.
gosc
2 miesiące temu
BRAWO ANDRZEJ
bDJSUUCj
CAYENNE
2 miesiące temu
Wszystko się zgadza, poza jedną nieścisłością. TVP od dość dawna nie jest już telewizją publiczną. Nosi wszelkie znamiona telewizji partyjnej, należącej do partii totalitarnej.
...
Następna strona
bDJSUUCL