Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Kamil Durczok NIE TRAFI do aresztu!

128
Podziel się:

Sąd drugiej instancji podtrzymał decyzję sądu rejonowego. Czy dziennikarz zdoła oczyścić się z ciążących nad nim zarzutów?

Kamil Durczok NIE TRAFI do aresztu!
(eastnews, eastnews)

Rok 2019 z całą pewnością na długo utrwali się w pamięci niegdyś popularnego dziennikarza TVN - Kamila Durczoka. Pod koniec lipca informowaliśmy o brawurowej podróży samochodem w wykonaniu pijanego w sztok Durczoka, która skończyła się dla niego zatrzymaniem przez policję. Afera wokół podejrzanych okoliczności zatrzymania gwiazdora nie zdążyła nawet na dobre ucichnąć, a światło dzienne ujrzał kolejny skandal z jego udziałem, tym razem ze sfałszowanymi wekslami w roli głównej.

Sąd rejonowy był co prawda póki co dla dziennikarza łaskawy i na początku grudnia zadecydował, że nie ma tak naprawdę potrzeby aresztowania dziennikarza na czas postępowania, na co Durczok zareagował pierwszym od dłuższego czasu publicznym oświadczeniem.

"Przede mną jeden z przełomowych momentów w moim życiu. W środę Sąd Okręgowy w Katowicach zdecyduje, czy pozostanę na wolności, czy też będę musiał bronić swojego dobrego imienia zza murów aresztu. (...) Zapewniam jednak, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana niż jej medialny przekaz. (...) Wierzę, że na całą prawdę przyjdzie w końcu czas" - czytamy na facebookowym profilu podejrzanego.

Seria "szczęść w nieszczęściu" owianego złą sławą Kamila trwa najwyraźniej w najlepsze, bowiem Sąd Okręgowy w Katowicach właśnie podtrzymał decyzję sądu pierwszej instancji, pozwalając tym samym dziennikarzowi pozostać (póki co) na wolności.

Już Sąd Rejonowy Katowice-Wschód tłumaczył swoją decyzję faktem, że podejrzany nie będzie w stanie utrudniać śledztwa, jego chwilowe aresztowanie byłoby więc bezzasadne. Zajmujący się sprawą prawnicy zdają sobie jednak całkowicie sprawę z powagi zarzucanych dziennikarzowi czynów, za które, według prokuratury, może grozić nawet 25 lat pozbawienia wolności.

Czy uda mu się jeszcze wrócić na szczyt?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(128)
Polo
3 lata temu
Skandal! 17 latka podrobila legitymację bo chciała wejść na imprezę i siedzi 3 miesiące w areszcie. Ten podrobil podpis pod wekslem na kilka baniek I nic??? Wtf. Zaorac te sądy
Knb
3 lata temu
Nasze polskie sądy , zwyklego szwrego czlowieka by dawno zamknęli, prawde powiedzial duduś czysta kasta
Kama
3 lata temu
Czy ten człowiek kiedyś zapłaci za wszytko, co zrobił? Temu człowiekowi zostało już tylko morderstwo do popełnienia, a i tak jestem pewna, że i wtedy go nie zamkną. Wstyd.
Znow sukces
3 lata temu
Matczak, Gersdorf, Zoll, Rzeplinski i inni przywodcy sędziowskiej Kasty znowu otworzyli butelki szampana! Znowu sukces w pokazaniu, kto naprawdę rządzi Polską po 1989 roku...
klawisz
3 lata temu
Jeszcze by tego brakowało, żeby trafił do jakiegokolwiek aresztu oprócz domowego.
Najnowsze komentarze (128)
Mmm
3 lata temu
Jak dostanie 25 lat, to nie odliczą mu aresztu śledczego. Po siedzi do 70 !!!!!
Greta
3 lata temu
Wyjątkowy farciarz.....
onka
3 lata temu
Odpowiadając na pytanie czy uda mu się wrócić jeszcze na szczyt odpowiem, że tak jeśli tego właśnie pan Kamil będzie chciał. Mimo wielu "nieszczęść" zawsze spada na cztery łapy bo jak sobie wyznaczy cel to go osiąga. Brawo!!!
Gosc
3 lata temu
Zrobil krzywde sobie to mozna wytlumaczyc,mordercy i gwalciciele niech siedza bo to zbrodnia.Mysle ze wyjdzie z tego to madry facet ale sie pogubil jak kazdy.
andrzej
3 lata temu
Kamil.Tak trzymać!
andrzej
3 lata temu
Kamil.Tak trzymać!
Gogo
3 lata temu
Co on gada że jakaś prawda wygra , prowadził po pijaku tak , podrobil podpis,tak więc co tu nie jasne sprawa przegrana dla zwykłego obywatela ale ten cwaniak się wybroni napewno
Kaska
3 lata temu
Wolne sądy ! Buhahahahahahahaha
dama
3 lata temu
co tu komentowac
Kola
3 lata temu
Chichot z polskich sądów, manipuluja prawem i tak gdzie jest kasa tam każdy się wylize... a sędziowie, notariusze to kasta która się trzyma razem bo wiedzą ile mają na sumieniu słabych i mniej wykształconych ludzi w więzieniach!!!!
Molly
3 lata temu
Oto polskie sądy, tam gdzie są pieniądze są tylko niewinni, a jak biedny albo chory ukradnie jedzenie to idzie siedzieć bo prokuratura musi mieć wyniki!
nata
3 lata temu
Jeśli sąd nie wychowa człowieka i nie da mu nauczki, tacy ludzie nigdy nie nauczą się na swoich błędach, i że tak niewolno postępować. Będą się czuli bezkarni i nieodpowiedzialni.
sis
3 lata temu
A jednak mogliby. Nie jest już tak znaną postacią.
Ja giyrchhbn
3 lata temu
Tylko w Polsce śmietanka sądy i gwiazdy są nie karani
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie