Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek,Goss
|

Kamil Durczok nie żyje. Miał 53 lata

426
Podziel się:

Kamil Durczok zmarł we wtorek nad ranem. Informację w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła Marianna Dufek, była żona dziennikarza.

Kamil Durczok nie żyje. Miał 53 lata
Kamil Durczok nie żyje (AKPA)
bEUKaUKZ

Kamil Durczok nie żyje. O śmierci dziennikarza i byłego gospodarza "Faktów" TVN poinformował we wtorek serwis Press. Smutne wieści o jego odejściu potwierdziła w rozmowie z Pudelkiem Marianna Dufek, była żona dziennikarza. Jak przyznała, przed śmiercią Durczok był hospitalizowany.

Zmarł w szpitalu, po długiej chorobie. Był reanimowany - mówi Dufek.

Tym samym potwierdziło się, że dziennikarz odszedł we wtorek nad ranem w szpitalu w wieku 53 lat. Na razie nieznana jest przyczyna jego śmierci, jednak wiadomo, że wcześniej zmagał się z problemami zdrowotnymi. Przed laty wspominał też o tym, że musiał stawić czoła chorobie nowotworowej.

bEUKaULb

Kamil Durczok urodził się w 1968 roku w Katowicach. Mimo rozlicznych nagród i osiągnięć przez lata jego postać budziła sporo emocji, głównie ze względu na kontrowersje, w które był uwikłany. Miało to związek z funkcją prowadzącego "Fakty" TVN, gdzie miało rzekomo dochodzić do mobbingu. Sam dziennikarz od początku temu zaprzeczał.

Zanim Durczok otrzymał angaż w "Faktach", w latach 1993-2006 był też dziennikarzem TVP. Po wspomnianej aferze opisanej przez "Wprost" był z kolei wydawcą i redaktorem naczelnym portalu Silesion, a także prowadzącym programu "Durczokracja" w Polsat News.

Jeżeli chodzi o jego prywatne poczynania, okres po opuszczeniu szeregów dziennikarzy TVN był dla Kamila dość trudny. W lipcu 2019 roku był niechlubnym bohaterem kolizji na autostradzie, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu. W marcu 2021 roku został za ten czyn skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Durczok nie ukrywał też, że zmagał się z problemami zdrowotnymi. Coraz głośniej było o jego częstych hospitalizacjach, a podczas jednej z nich była konieczna transfuzja krwi, o czym sam poinformował za pośrednictwem Twittera. Wiele lat temu przyznał także, że zmagał się z chorobą nowotworową.

bEUKaULh

Po śmierci Kamila Durczoka media społecznościowe zalała fala kondolencji od dziennikarzy i znanych osobistości. Jak poinformowała rzeczniczka szpitala, w którym go reanimowano, do zgonu doszło po godzinie 4 nad ranem w wyniku "zaostrzenia choroby przewlekłej i zatrzymania krążenia".

Pudelek składa kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

bEUKaULi
bEUKaULC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(426)
Ana
3 tyg. temu
Okropna wiadomość. Za młody
Mal
3 tyg. temu
Szkoda człowieka
Monia
3 tyg. temu
Swego czasu najbardziej szanowany dziennikarz w Polsce. Szok
bEUKaULD
Ola
3 tyg. temu
O kurde 😮 szok. Szkoda go, co się stało....
....
3 tyg. temu
I ile ta kasa i szpan, ciuchy, wille są warte, te wasze kontrakty, występy, reklamy?? To wasze durne pozowanie... Nic. Nic niewarte. Życie i śmierć.
Najnowsze komentarze (426)
Alice
2 tyg. temu
🕯️
janpawel
3 tyg. temu
Tak czytam te wpisy i zaczynam się zastanawiać. Po pierwsze. Zdecydowana obrona człowieka nadużywającego alkoholu i robiącego inne niegodziwości. Po drugie brak szacunku do kobiet. To straszne. A jeszcze nie ta dawno może ci sami ludzie krytykowali wyznawców Allacha u których kobieta jest niczym. Ludzie do jasnej cholery zacznijcie myśleć. To że piszą tu dziennikarze bo pewnie takich nie brakuje to rozumiem że piszą bzdury bo są nauczeni ogłupiać ludzi. Ale na pewno piszą też osoby postronne i wychodzi na to, że Polska to chyba kraj idiotów. To z was zrobił kościół katolicki. a z Arabów Islam.
salceson
3 tyg. temu
Fajny koleś. Ale trochę taki cwaniak z TVN`u
Monia38
3 tyg. temu
jestem w szoku, nie wierzę w to !!!
dziołcha
3 tyg. temu
Kings of Leon "Pyro".
ZZZZ
3 tyg. temu
Tak się kończą sny o potędze, które są podlane wódą i okraszone wybujałym ego....
xdd
3 tyg. temu
To znaczy że szczepieni umierają zdrowsi. To cieszy i daje nadzieję... xd
szkoda
3 tyg. temu
wazniak czasem byles ale zal ze odszedles mlodo, dobry dziennikarz, glowa nie od parady, elokwentny
bEUKaULv
Ania
3 tyg. temu
Pamiętam jak mu żona pomagała a on potem się pysznie lansował z młodą dziewczyną. To nie było fajne...Ale dajmy już spokój z tym, RIP
superr
3 tyg. temu
To znaczy że szczepieni umierają zdrowsi. To cieszy i daje nadzieję........
sabi
3 tyg. temu
Niech odpoczywa w spokoju...zdecydowanie za wcześnie
ula
3 tyg. temu
Szkoda że taki człowiek się zagubił,miał taką super rodzinę
Moo
3 tyg. temu
Wybacz . Nie zdążyłam. Wieczne odpoczywanie racz Ci dać Panie.
Babcia Małgos...
3 tyg. temu
Zapamiętam Go przede wszystkim jako fantastyczną Macochę w Kopciuszku. Dziś kiedy już wnuki dokazują moja córka podśpiewuje pod nosem "Oj mamo! Oj mamo! Ciągle w kółko to samo..."
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKaUMo
bEUKaUMp
bEUKaUMq
bEUKaUMr
bEUKaUMs
bEUKaULX