Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kamil Durczok nie żyje. Od dawna żalił się na problemy ze zdrowiem: "Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat"

33
Podziel się:

We wtorek rano media obiegły wieści o śmierci Kamila Durczoka. Dziennikarz odszedł w wieku 53 lat. Jeszcze niedawno informował w mediach społecznościowych o komplikacjach zdrowotnych, z którymi się borykał. "Przede mną trudna bitwa" - zapowiadał wtedy.

Kamil Durczok nie żyje. Od dawna żalił się na problemy ze zdrowiem: "Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat"
Kamil Durczok nie żyje. Wcześniej informował o problemach ze zdrowiem (East News)
bETLbEXV

Kamil Durczok nie żyje. O śmierci dziennikarza poinformował we wtorek rano serwis Press. Jak potwierdziła w rozmowie z nami jego była żona Marianna Dufek, wcześniej był reanimowany i odszedł w szpitalu po długiej chorobie. Miał 53 lata.

W tym momencie jeszcze nie jest jasne, jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci Kamila Durczoka. Słowa jego eksmałżonki wskazują jednak na to, że już wcześniej borykał się z problemami zdrowotnymi, o których sam zresztą informował przy różnych okazjach. Temat swoich zmagań poruszył m.in. w połowie czerwca na Twitterze.

bETLbEXX

Moi kochani! Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca - zapowiadał.

Zobacz także: Oni odeszli w 2021

Wcześniej, jeszcze w drugiej połowie maja, Durczok informował, że trafił do szpitala i konieczna była transfuzja krwi. Nie informował jednak, co było przyczyną hospitalizacji.

bETLbEYd

W nocy pilnie przetaczano mi krew. Poruszające doznanie... Nie medycznie, bo to prosty zabieg, ale psychicznie - wspominał.

Ostatnie doniesienia na temat stanu zdrowia dziennikarza obiegły media na początku lipca. Podobnie jak w przypadku poprzednich informacji, Durczok poinformował o problemach za pośrednictwem Twittera. Zdradził natomiast, że czeka na wyniki hemoglobiny i groził mu kolejny pobyt w szpitalu.

Czekam na wyniki hemoglobiny. Zdecydują, czy znowu trafię do szpitala w stanie bezpośredniego zagrożenia życia (jak 4 tygodnie temu), czy może wyjdę z tego - pisał.

Zarówno we wcześniejszych wpisach, jak i tych ostatnich przed śmiercią, Durczok nie podzielił się ze światem szczegółami swojego stanu zdrowia. Mimo tego obserwujący życzyli mu rychłego powrotu do zdrowia, a dziennikarz doceniał ich wyrazy wsparcia.

bETLbEYe
bETLbEYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
Maryna
3 tyg. temu
Bardzo mi przykro . Śpij spokojnie.
Alinka
2 tyg. temu
Wyrazy współczucia dla tych,którzy Go kochali, spoczywaj w pokoju
Hanqa
3 tyg. temu
Szkoda człowieka, młodo umarł i mimo afer z Jego udziałem, szanowałam Go.
bETLbEYz
Vei
2 tyg. temu
Żal😓zawsze podziwiałam go za inteligencje i prace dziennikarza.
Kasia
2 tyg. temu
Może to skłoni do refleksji regularnie pijących 20-i 30- latków i -latki że jednak nie warto ...
Najnowsze komentarze (33)
aga
1 tyg. temu
22 sierpnia wziął Pfizera a w listopadzie umarł... coraz więcej takich dziwnych zbiegów okoliczności......dzisiaj umarł malarz i rysownik Paweł Jarodzki współzałożyciel gr Luksus, dzisiaj również umarł Witold Odrobina dziennikarz .... oczywiście każdy w wieku ok 50 lat i zaszczepiony niedawno , powiązań ze szczepionkami oczywiście nie znajdziemy bo -chorowali na różne współistniejące schorzenia, lub dostali ataku serca,,,,,
Eliza
2 tyg. temu
Człowiek, którego znam od dziecka.....z telewizji....a to już jakiś czas temu...mądry dziennikarz, ciekawa osobowość...a te wszystkie inne rzeczy w jego życiu.....ach...my wszyscy jesteśmy świętymi....żałuję i ubolewam...nad człowiekiem z wielkim talentem...osobowością i szczerością...wyrazy współczucia dla rodziny,przyjaciół i najbliższych..Panie Kamilu...spokoju Duszy🖤🖤🖤
Hyl
2 tyg. temu
Szczepił się.
22 sierp.
2 tyg. temu
Rak go nie zabił, ale szczypawka już tak.
Hjkk
2 tyg. temu
Odpoczywaj Kamil🙏☹️✨
Dwoght
2 tyg. temu
Szkoda chłopa . Duży talent…. niestety zmarnowane życie
Karola
2 tyg. temu
Palma w Warszawie niestety odbiła dość szybko,a potem równia pochyla... przykro mi że umarł chociaż go nie lubiłam.Nikt nie powinien młodo umierać. Szanujmy się i bądźmy dobrzy, nigdy nie wiadomo kiedy będzie ta ostatnia chwila.
buddyjskilama
2 tyg. temu
Dajcie spokój. Typowy alkoholik. Agresywny wobec innych ludzi, zwłaszcza podwładnych. Tak wyładowują swoją złość, że muszą pracować, a woleliby już się napić. Typowe dla alkoholików UDAWANIE zaangażowania w pracy (co ciekawe wielu szefów w to wierzy, w to zaangażowanie), takie rzucanie się na temat/zadanie. Tylko że oni potrafią skupić się na chwilę, na coś poważnego, długiego, wymagającego cierpliwości sił nie ma. Jak każdy alkoholik ma mnóstwo znajomych. Zwłaszcza od wódki. Jest kultura osobista i jest kultura picia. W jego przypadku raczej kult picia. I to tyle. Nie ma kogo żałować! Powiem Wam po buddyjsku. Liczy się na koniec jakie emocje wywoływałeś u innych. Jego współpracownicy wiedzą o czym piszę. Kropka.
bETLbEYr
Jaaaaaaaa
2 tyg. temu
Tu były zupełnie inne komentarze wcześniej. I masa opinii! Obrzydliwa manipulacja i kasowanie komentarzy. Kończę z Pudlem! Nie będę dawać Wam zarabiać na ciągłej manipulacji.
Kasia
2 tyg. temu
Może to skłoni do refleksji regularnie pijących 20-i 30- latków i -latki że jednak nie warto ...
Motysia
2 tyg. temu
Jak dla mnie to posypało mu się po wywiadzie z Panią Kopacz(wtedy premierem). Durczok był twardy i pokazał Kopacz ze złej strony.... a potem już mu sie posypało... molestowanie, narkotyki i alkohol...
Dasu
2 tyg. temu
Tak to jest z rakiem. Byl bardzo dobrym dziennikarzem.
Vei
2 tyg. temu
Żal😓zawsze podziwiałam go za inteligencje i prace dziennikarza.
Wicia
2 tyg. temu
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie swiec nad jegodusza
Oferty dla Ciebie
bETLbEZk
bETLbEZl
bETLbEZm
bETLbEZn
bETLbEZo
bETLbEYT