Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kamil Durczok trafił do szpitala! "Pilnie przetaczano mi krew"

189
Podziel się:

Kamil Durczok za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o swojej hospitalizacji. Dziennikarz zdradził, że konieczna była transfuzja krwi.

Kamil Durczok trafił do szpitala! "Pilnie przetaczano mi krew"
Kamil Durczok trafił do szpitala (East News)
bELfbbIl

W piątek media obiegła wiadomość o hospitalizacji Kamila Durczoka. Rano dziennikarz zamieścił na swoim twitterowym profilu wpis, w którym poinformował, że ubiegłej nocy wykonano mu transfuzję krwi. Informując o pobycie w szpitalu, Durczok nie ukrywał, ze było to dla niego ogromne przeżycie.

W nocy pilnie przetaczano mi krew. Poruszające doznanie... Nie medycznie, bo to prosty zabieg, ale psychicznie - przyznał we wpisie dziennikarz.

Kamil Durczok nie zdradził dokładnych powodów swojej hospitalizacji. Korzystając z okazji, postanowił jednak podziękować wszystkim osobom, które decydują się na oddanie krwi.

bELfbbIn

Wszystkie wyświechtane hasła typu „krew darem życia” nagle nabierają zupełnie nowego znaczenia. Wszystkim krwiodawcom nisko się kłaniam. Tym z BRh+ szczególnie - dodał.

O Kamilu Durczoku ostatnio głośno było w marcu - kiedy to usłyszał wyrok za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji na autostradzie. Dziennikarza skazano na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, grzywnę w wysokości 3 tysięcy złotych, zapłatę 30 tysięcy złotych na Fundusz Pomoc Pokrzywdzonym oraz 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

bELfbbIt
bELfbbIu
bELfbbIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(189)
Maryśka
5 miesięcy temu
Przykład na to jak z szanowanego człowieka stać się persona non grata. Kiedyś tylu ludzi mu kibicowało kiedy walczył z nowotworem, udało mu sie z tego wyjść. Mam za sobą leczenie nowotworu, i mimo że jestem młodsza to człowiek zaczyna doceniać życie, rodzinę. Durczok swoje życie na własne życzenie spieprzył, sprawy o molestowanie, podrabianie czeków, młoda kochanka, jazda po pijaku. Kiedy widzę taką osobę to ona serio powinna zniknąć z przestrzeni publicznej na zawsze.
Przykro patrz...
5 miesięcy temu
Co sie z nim stalo? Kiedyś szanowany, czolowy dziennikacz, ojciec, mąż. Dzisiaj samotny czowiek, alkoholik, schorowany bawidamek, który przegrał swoje życie
Gosc
5 miesięcy temu
Co to w ogóle za zwyczaje udostępnianie informacji z własnej karty zdrowia w internecie przed obcymi ludźmi?!? Weź się człowieku ogarnij, takie sprawy omawiaj z lekarzem prowadzącym i najbliższą rodziną.
bELfbbIP
niunia
5 miesięcy temu
jak to jest z tym wymiarem sprawiedliwości. Mój sąsiad poszedł siedzieć za jazdę na rowerze pod wpływem. A on spowodował wypadek, był nawalony, chyba i naćpany, molestował kobiety, podrabiał podpisy na czekach i chodzi na wolności, jest celebrytą. Jak to, do cholery panie Ziobro, jest z tą sprawiedliwością w sądach naszych rodzimych???
Hahaha
5 miesięcy temu
I kogo to obchodzi ?
Najnowsze komentarze (189)
jolanta
3 miesiące temu
Musi być zdrowy ,skoro opisuje swoje przezycia na bieżąco -czlowiekowi choremu nie jest w głowie pisac ,latać po internecie .Wcale mi go nie szkoda
bbbbbb
5 miesięcy temu
po raku wg mnie on zachorował psychicznie albo zaburzenia osobowosci,bo normalny nie jest
mhmm
5 miesięcy temu
nie życzę mu źle, ale co to mnie interesuje
Hanys
5 miesięcy temu
Podobno buły dwie lufy, żeby się krew przyjęła. W autobusie słyszałem
Jolka
5 miesięcy temu
Temu panu dziękujemy! Po co on się tym chwali?
Ela
5 miesięcy temu
Mysle ze najlepszym rozwiazaniem dla ciebie, to gdybys odszedl z tego swiata, bylbys wolny
Gość 36
5 miesięcy temu
OMG.. Biedny Kamil... mi facet w ciągu jednego roku przetaczały krew po 4 worki lub nawet 5 worków może z 6 razy.. i co w tym wielkiego... trauma psychiczna może ewentualnie być jak mieszkasz w Uk i nie wiesz czyja to krew... w Polsce prosto Polaka... w Uk mogłam dostać każdej nacji..choć pi 3 miesiącach wraca do normy..btw..Pudel bez paniki.. panikę powinieneś ściąć kiedy mobbingowal Pracowników wg..prasy
Klakier
5 miesięcy temu
Dlaczego on nie jest w więzieniu?
bELfbbIH
Kalinka
5 miesięcy temu
Lubiłam go jako dziennikarza, super prowadził programy. Szkoda, że tak się potoczyło.
Kto ma ją?
5 miesięcy temu
Ja mam BRh -, rzadka grupa krwi.
dfjfj
5 miesięcy temu
przetaczali krew bo trzeba było obniżyć poziom alkoholu?
123
5 miesięcy temu
Trza się lepiej prowadzić !!!
gość
5 miesięcy temu
Mnie przetaczano krew, jak miałam cztery miesiące. Jestem po 60-tce i nigdy nie dowiedziałam się dlaczego to zrobiono. Rodzice nie mieli żadnego zaświadczenia, informacji. Ojciec oddał krew i jedynym dowodem była jego legitymacja dawcy. Dostał ją po tym zdarzeniu.
Sylwia
5 miesięcy temu
Wyrok za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu dla pana Durczoka jest żenująco niski. Uważam, że pijany kierowca to potencjalny zabójca. Wyrok musi być społecznie sprawiedliwy. 15 lat bezwzględnej odsiadki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELfbbJA
bELfbbJB
bELfbbJC
bELfbbJD
bELfbbJE
bELfbbJj