Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Karol Strasburger zapytany o polityczne zapędy Dominiki Chorosińskiej. Nagle PRZERWAŁ wywiad! "Muszę pokazać się publiczności"

92
Podziel się:

Dwutygodniowa ministra Dominika Chorosińska wywołała w narodzie skrajne emocje. Karol Strasburger został zapytany o jej polityczne zapędy, ale nagle musiał przerwać wywiad. "Dziękuję, muszę pokazać się publiczności".

Karol Strasburger zapytany o polityczne zapędy Dominiki Chorosińskiej. Nagle PRZERWAŁ wywiad! "Muszę pokazać się publiczności"
Karol Strasburger zapytany o polityczne zapędy Dominiki Chorosińskiej. Zaskakująca reakcja (East News)

Nowa rola Dominiki Chorosińskiej, która została dwutygodniową ministrą kultury i dziedzictwa narodowego w mniejszościowym rządzie Mateusza Morawieckiego, wywołała w narodzie ogromne emocje. Szczególnie negatywnie o tej nominacji wypowiadali się przedstawiciele środowiska artystycznego, w tym Katarzyna Kwiatkowska oraz Maciej Stuhr.

Karol Strasburger o politycznych nastrojach w kraju

Trudno się zatem dziwić, że o zdanie na temat politycznych zapędów Chorosińskiej wciąż pytane są kolejne znane osobistości. Tym razem padło na Karola Strasburgera, z którym pogawędkę ucięła sobie reporterka serwisu Jastrząb Post. Najpierw słynny prowadzący "Familiady" opowiedział w skrócie, jak jego zdaniem rysuje się obecnie sytuacja polityczna w kraju.

Wszyscy mówią, że robią coś dla Polski, ale połowa tak bardziej myśli raczej o sobie, a Polska to kraj, w którym żyję tyle lat, w którym dobrze się czuję, tu pracuję, mówię tym językiem - wyjaśniał.

Potem zrobiło się nieco konkretniej. Strasburger, którego program jest na co dzień emitowany w ramówce TVP, nie chce co prawda opowiadać się po żadnej ze stron politycznego sporu, natomiast jego zdaniem Polacy zasługują na rzetelny przekaz płynący z telewizji. Politycy z kolei powinni zadbać o to, aby znów budzić w narodzie zaufanie.

Żebyśmy wierzyli, że jest to prawda, co słyszymy. Mamy bardzo zły czas, kiedy ktoś coś mówi w lewo, a my myślimy w prawo, on myśli jeszcze co innego. To jest okropne. Musimy uzyskać wiarę, że jak widzimy polityka, to go lubimy, wierzymy mu, mamy dla niego zaufanie, że chce dla nas dobrze. Myślę, że taki czas przed nami - dumał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bosak i Chorosińska są znani m.in. z "M jak miłość". Jak aktor ocenia jej polityczne działania? Padły ostre słowa

Strasburger zapytany o polityczne zapędy Chorosińskiej. Tak zareagował

Na koniec reporterka zaskoczyła Strasburgera pytaniem o konkretną osobę, a mianowicie o Dominikę Chorosińską i jej polityczne zapędy. Prezentera zapytano, czy jego zdaniem była aktorka sprawdza się w polityce. Co prawda Karol odpowiedział na pytanie, ale bardzo ogólnie, po czym nagle urwał temat i przerwał wywiad.

Ja myślę, że aktorzy nie powinni się zajmować polityką, aczkolwiek Reagan był świetnym prezydentem - odpowiedział, po czym rzucił: Ale musimy przerwać, bo idę na pokaz "Gwiazdy Dzieciom". Dziękuję, muszę pokazać się publiczności.

Efekt pośpiechu czy sprytny unik? To już musicie ocenić sami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karol Strasburger przerwał wywiad po pytaniu o Dominikę Chorosińską w polityce
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Dawna
3 miesiące temu
Odpowiedział kulturalnie. Nie miał potrzeby przyłożyć koleżance po fachu. A co sądzi możemy się domyślić.
Gosc
3 miesiące temu
No i dobrze. Nie che,nie ma obowiązku komentowac
barbara
3 miesiące temu
chorocińska jak chce siedzieć na Wiejskiej to za swoje a nie podatników pieniądze hańba
Masia
3 miesiące temu
Dyplomata.
🐩🐩🐩
3 miesiące temu
🐩 Iga i Taco się rozstali
Najnowsze komentarze (92)
Sarman
3 miesiące temu
Już politycy Partii PIS nigdy w Polakach nie wzbudzą zaufania wystarczy oglądać Pana Czarnka i od razu nie chce się żyć w Polsce -wstyd -kto jest ojcem tego polityka ?
cynick
3 miesiące temu
Wiecie, że czerwoni chcą utworzyć Ministerstwo Równości? Jesteście zadowolone🐏🐏?
Bozenka
3 miesiące temu
Bardzo dobrze się wypowiedział nie tak jak jego kolega po fachu.
JoKo
3 miesiące temu
GOSS - ministra...? Naprawdę? Większość feminatywów jest naprawdę spoko, ale niektóre brzmią po prostu niedorzecznie. Wiem, język ewoluuje - tak. Ale czemu mielibyście wy redaktorzy psiarni być upoważnieni do wprowadzania zmian? Ta poprawność polityczna naprawdę czasami daleko poza ramy normalności wybiega. Jak na tym przykładzie. Wątpię, żeby KTOKOLWIEK w tym ona sama, miał problem, że o Chorosińskiej ktoś napisałby Pani minister, zamiast MINISTRA. Do lekarki zwracasz się po nowemu "pani doktorko", czy na żywo wstyd, a w necie kozak, jak to mówią...? Zapewne stosujesz tę nowomowę kiedy Ci wygodnie, a tu jesteś incognito. I naprawdę wtrącanie feminatywów, to nie jest walka o prawa kobiet, ani zdrowy, potrzebny feminizm. Ogarnijcie się.
uberiba
3 miesiące temu
Komu, jak komu, ale jemu , nudziarzowi zawsze dobrze..
mod
3 miesiące temu
oni może z łapanki brali tych pisonoworządzących. nikt kto trochę ma oleju, wstydu nie nabrał się na taką nominacjęa może zgodzili sie ze względu na kasę. teraz widać i słychać że im kto bardziej nabroił w tym byłym rządzie, tym więcej krzyczy w sejmie a obronią się fakty, dokumenty, podpisy i zeznania nie wrzaski p. Czarnka ( niech sie pan tak nierozdziera bo pęknie panu jakaś żyłka)
Paloma
3 miesiące temu
Biedni pacjenci " psychiatrow" i "psychologow" stawiających swoje zdalne diagnozy na pudelku
Htfd
3 miesiące temu
A nauczycielka polskiego bedzie minstrem zdrowia i nikomu to nie przeszkadza?
Moim zdaniem
3 miesiące temu
Dlaczego dziennikarzyny zmuszają postronne osoby do wypowiadania się na te tematy? To już jakaś bezczelna łapanka i stawianie w niewygodnej sytuacji.
Pawel
3 miesiące temu
Karol S. to śliski facet.
Zibi
3 miesiące temu
Mądry człowiek
Zalosne
3 miesiące temu
Pudel,dlaczego usuneliscie wpis o Małgorzacie Majdan????
jaga
3 miesiące temu
żaden autorytet jeszcze zostawi go żona
Dorota
3 miesiące temu
Została to została. Ludzie sami ja wybrali.
...
Następna strona