Karolina Gilon pokazała, jak się urządziła w NOWYM mieszkaniu. Na bogato? (ZDJĘCIA)
Karolinę Gilon i Mateusza Świerczyńskiego czeka wkrótce przeprowadzka. Była gwiazda Polsatu zamieściła kilka kadrów z wciąż remontowanego apartamentu. Większość z nich powstała w łazience, w której nie zabraknie czarnych elementów.
Kończący się rok przyniósł mnóstwo zmian w życiu Karoliny Gilon. Pod koniec jego pierwszego miesiąca doczekała się narodzin syna, dziś będącego nieodłącznym uczestnikiem jej instagramowych relacji. Jak sama przyznała w niedawnej rozmowie z Pudelkiem, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w temacie powiększania rodziny.
Ponadto po 6 latach owocnej współpracy musiała pożegnać się z ciepłą posadką prowadzącej najpopularniejsze formaty i koncerty Polsatu. Do dziś pamiętamy jej słone łzy wylane w aucie w drodze powrotnej z rozmowy, po której dowiedziała się, że nie ma już czego szukać w dotychczasowym miejscu pracy. Mijają miesiące, a Gilon wciąż bezskutecznie szuka swojego miejsca w brutalnym, jak się okazało, świecie mediów. Na szczęście w trudnych sytuacjach pozostaje stary, dobry Instagram, który wciąż zapewnia jej pokaźne wpływy.
Karolina Gilon o utracie pracy. "Ja jestem bardzo emocjonalną osobą"
Karolina Gilon oprowadziła internautów po nowym mieszkaniu
Dawna gospodyni "Love Island" i "Ninja Warrior Polska" będzie mogła zająć głowę innymi, bardziej przyziemnymi sprawami. W połowie roku wraz ze swoim partnerem, Mateuszem Świerczyńskim, zdecydowali się na zakup nowego, większego mieszkania w Warszawie, zdradzając przy okazji, ile wynosi rata kredytu. Na kilka tygodni przed przeprowadzką 36-latka uchyliła rąbka tajemnicy, prezentując swoim followersom pierwsze fotki z jego wnętrza.
Tuż przed wejściem Karolina Gilon strzeliła selfie z przestronnego korytarza. Następnie wzięła małego Franka pod pachę, trzymając w drugiej ręce telefon, który skierowała na czarne płytki wyłożone w części prysznicowej. W tym samym kolorze zakupiła pralkę, będącą obiektem największego zainteresowania niespełna rocznego chłopca.
Gustownie zaaranżowana przestrzeń?