Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Karolina Gorczyca do narodowców: "WY***RDALAĆ! Idę do pracy, zarobić na podatki, z których DOSTAJECIE SOCJAL"

351
Podziel się:

Aktorka wzburzyła się po ostatnim Marszu Niepodległości. "Śmiem twierdzić, że niewiele zrozumiecie".

Karolina Gorczyca do narodowców: "WY***RDALAĆ! Idę do pracy, zarobić na podatki, z których DOSTAJECIE SOCJAL"
Karolina Gorczyca zdenerwowała się po Marszu Niepodległości (ONS, pap)
bEUxVZit

Marsz Niepodległości, który przeszedł przez Warszawę w minioną środę, jeszcze długo nie da o sobie zapomnieć. Głównie z uwagi na fakt, że ktoś będzie musiał zapłacić za wyrządzone szkody i posprzątać zniszczenia po "patriotach", którym przeszkadzała nawet stacja miejskich rowerów. Nie wspominając o Empiku oraz bannerze Strajku Kobiet, który tak drażnił narodowców, że ci rzucali w niego racami. Niestety, "patrioci" nie trafili w transparent, a w mieszkanie artysty Stefana Okołowicza. Zamek w drzwiach musiała naprawiać Antifa, która została oskarżona przez narodowców o to, że to jej członkowie sprowokowali zamieszki.

bEUxVZiv
Zobacz także: Marsz Niepodległości. Ryszard Kalisz o karach. "Prokuratura schowa głowę pod stół"

Od środy w temacie Marszu Niepodległości wypowiadają się także celebryci, którzy w większości (poza Jarkiem Jakimowiczem) potępiają takie "świętowanie". Co roku bowiem 11 listopada Warszawa zamienia się w pole bitwy, na którym "patrioci" ćwiczą umiejętności rzucania kostką brukową, zostawiając po sobie pobojowisko. Dosadnie o narodowcach wypowiedziała się chociażby Julia Wieniawa: Julia Wieniawa o "patriotach" z Marszu Niepodległości: "BESTIE, DEBILE, OHYDNE KREATURY"

O krok dalej poszła jednak Karolina Gorczyca. Aktorka opublikowała na Instagramie wyjątkowo emocjonalny post, w którym zaapelowała do narodowców, by, w skrócie, "wy***rdalali z jej miasta". Zwróciła się do nich z małej litery, bo, jak przytomnie napisała, i tak "na dużą nie zasługują".

bEUxVZiB

panowie narodowcy (piszę celowo z małej litery gdyż na dużą nie zasługujecie!), pseudokibice, onr- owcy, wszechpolska młodzieży, neofaszyści, żołnierze Chrystusa i wszystkie inne pseudo patriotyczne i ortodoksyjno - katolickie grupy, którzy wczoraj na oczach całej Polski niszczyliście mój dom!! - zaczęła wpis Gorczyca.

Nie życzę sobie abyście demolowali moje miasto! Tak, moje! Ponieważ mieszkam już w Warszawie większą część mojego życia, ciężko pracuję i płacę wysokie podatki, żeby Warszawa była piękna, a moje dzieci czuły się w niej dobrze i bezpiecznie! - czytamy na Instagramie.

Gorczyca umotywowała fakt użycia słowa "wy***rdalać" tym, że organizatorzy Marszu nie zrozumieją bardziej subtelnego języka:

Nie będę dużo pisać, bo śmiem twierdzić, że niewiele zrozumiecie, a może nawet będziecie mieli problem z przeczytaniem (nieznajomość alfabetu). Dlatego użyje słów krótkich i zwięzłych! #WYPIERDALAĆ ‼ Wypierdalać z mojego miasta chuligani! Obijajcie nawzajem swoje gęby, ale od ludzi i publicznego mienia wara ‼ - czytamy.

bEUxVZiC

Aktorka chciałaby, żeby winni ponieśli odpowiedzialność za zdemolowanie miasta. Jej pozostaje nic innego jak... wrócić do pracy, by zarobić na podatki, z których "nieroby jedne i nieuki dostają socjal".

Mam nadzieje, że rząd w końcu przejrzy na oczy, zdemontuje was, a wy zapłacicie za szkody, które wyrządziliście mieszkańcom i naszemu miastu! Na miano PATRIOTY i WARSZAWIAKA trzeba sobie zasłużyć ‼ Idę teraz do pracy, zarobić na podatki, z których dostajecie socjal nieroby jedne i nieuki !! Bez komentarza! - zakończyła.

Trafna diagnoza społeczna?

bEUxVZiD
bEUxVZiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(351)
Gość
rok temu
A mnie jest zwyczajnie przykro. Co roku z okazji jakby nie było naszego święta organizuje się burdy i zamieszki a np. w Stanach obywatele w swoje święto cieszą się razem, wspólnie, organizują festyny, grille, śpiewają i oglądają pokazy sztucznych ogni. Dlaczego u nas tak nie jest? Tam dopiero jest mieszanka kultur i ras i potrafią prawdziwie świętować. U nas 11 listopada nie ma nic z radości...
gość
rok temu
Oni na bank nie pracują i nie znają wartości pieniądza dlatego niszczą wszystko co im stanie na drodze... Jak człowiek zarabia to tym bardziej szanuje czyjąś własność.
Kaska_kaska
rok temu
W punkt, wycieranie sobie twarzy patriotyzem, gdzie jednocześnie swoją ojczyznę z haseł niszczą i demolują. To nie są ludzie, którzy kochają swój kraj. To ludzie, którzy pod przykrywką świętowania niepodległości wyżywają się na mitycznym WROGU, którego istnienie wpajają partie polityczne i TV.
bEUxVZiX
Luiza
rok temu
Dokładnie! Nie dość, że muszę lożyć na cudze dzieci bo matki same utrzymać ich nie potrafią, tylko łapy po socjal wyciagają to jeszcze wchodzą mi bezczelnie z butami w moje intymne życie, wymyslają bzdurne klauzule sumienia, zakazują aborcji, a Ty w bezradności nawet przekląć nie możesz bo prawicowym oszołomom nie mieści się w głowie, że kobieta też może przeklinać. Ja skończyłambym to rozdawnictwo, jak które i tak Polskę nie stać. Dziecko do żłobka, matka do pracy i koniec! Ja muszę płacić podatki ( całkiem duże) i jeszcze lożyć na jakieś pin*y, którym nie chce się pracować. Ani moi rodzice, ani ja nigdy od państwa pieniędzy nie braliśmy i zawsze pieniądze mieliśmy. Tylko trzeba się uczyć, być zaradnym i pracować!
Przypomnę
rok temu
Kilka lat temu za czasow PO /PSL podczas marszu ktoś podpalil budkę wartowniczą przy rosyjskiej ambasadzie. Zwalono na narodowców a media na organizatorach marszu nie zostawily suchej nitki za ten incydent.Po ujawnieniu taśm "Sowy"okazało się kto naprawdę stał za tym podpaleniem. Przypomnę kto bo w tvn-ie o tym nie mówili, gębą na kłódkę - PO za tym stało, Sikorski, sowa i inni.
Najnowsze komentarze (351)
Kasik
5 miesięcy temu
Do tego bydł pod wodza Lempart tez tak by powiedziała? Oni gorzej demolują.
Obw
12 miesięcy temu
Narodowcy chodza do pracy o socjalu raczej nie dostają. z czego utrzymują się kobiety wspierające strajk kobiet? I protestujący na marszach LGBT?
....
rok temu
Może napisz "artystki" jaki milionowy socjal wyciągają twoi koledzy!! Wziął Bednarek, Bajm, Janda, Karolak, Wolszczak, Józefowicz, Urbańska, Pectus, kayax, Kupicha, Polk, Kydryński, Steczkowska, Egurola, Foremniak, Raperzy ....
Karyna
rok temu
Wypowiedź Panny z Biłgoraja. Każde dziecko z innym, a jak otworzy usta to lecą tylko bluzgi...
student
rok temu
Wśród osób, które obecnie znajdują się w składzie tak zwanej Rady Konsultacyjnej, są: Barbara Labuda, Beata Chmiel, Danuta Kuroń, Robert Hojda, Mirka Makuchowska, Jacek Wiśniewski, Bożena Przyłuska, Dorota Łoboda, Monika Płatek, Michał Boni, Katarzyna Bierzanowska, Sebastian Słowiński, Piotr Szumlewicz, Paweł Kasprzak, Kinga Łozińska, Dominika Lasota i Nadia Oleszczuk. AŻ SZEŚĆ OSÓB z tego towarzystwa to ludzie, którzy w ostatnich latach stracili koryto posła/ europosła/ senatora/ w rządzie, lub o takie stanowisko walczyli i nie uzyskali mandatu – Labuda, Płatek, Szumlewicz, Kasprzak, Boni, no i oczywiście szefowa Lempart, która startowała gdzie się da, nawet do posady prezydenta Wrocławia! CZY TERAZ ROZUMIECIE, po co powstało to stricte POLITYCZNE ugrupowanie? Jest trampoliną do dobrego, luksusowego życia na koszt podatników, najlepiej byłoby w Brukseli…
Narodowiec
rok temu
Pracuję od 16 roku życia. Mam swój biznes i takich Karolin miałem na pęczki. Mój stryj, narodowiec z ONR zginął walcząc w Powstaniu Warszawskim więc ta kobieta nie wie o czym mówi. Wracaj do Biłgoraja.
hhjhj
rok temu
Swieta racja Pani Karolino. To jest parodia patriotyzmu. Precz z wandalizmem i agresja kiboli.
wow
rok temu
Ogladajcie tv dalej to sie w obozach pracy obudzicie w kajdanach.
bEUxVZiP
XDD
rok temu
Aktor jest od tego, żeby mówić, co mu się napisze i tylko wtedy zdarza mu się brzmieć mądrze xd
ROSIE
rok temu
przeciez w innych krajach nikt nie wyzywa ludzi od nieukow tylko jest to normal. Wiadomo ze jednym sie nalezy innym nie jak to z ludzmi. Ale czemu gwiazdki kina tak obrazaja ?
ROSIE
rok temu
Przeciez inne kraje. Anglia niemcy wszystkie maja socjal. A takie fajne niby sa a co polska jak ma socjal to zla? Czemu te wsztstkie gwiazdki PO zle zycza Polsce? Nie rozumiem. Spcjal to standard przeciez kazdego kraju. A Polska w czym gorsza?
Pat0le
rok temu
W sedno.
By Me
rok temu
Pani Karolino, proszę zatem wracać do Biłgoraja, do swojego miasta. Warszawianką Pani nie jest więc jak się nie podoba, to nikt tu Pani siłą nie trzyma.
jkj
rok temu
nigdy nie wiadomo, kto do kogo pierwszy rękę po socjal wyciągnie. Narodowcy to zwykli ludzie i raczej mają stałą pracę, a aktorzy i celebryci ją miewają od czasu do czasu, zwlaszcza w pandemii. Kto ich wspiera? Państwo z pieniędzy zwykłych podatników
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUxVZjI
bEUxVZjJ
bEUxVZjK
bEUxVZjL
bEUxVZjM
bEUxVZjr