Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Karolina Pajączkowska komentuje doniesienia o przeszłości Michała Adamczyka. "Jestem w posiadaniu nagrań i e-maili"

279
Podziel się:

W czwartek media obiegły szokujące ustalenia na temat przeszłości Michała Adamczyka z TVP. Sprawę dziennikarza postanowiła skomentować Karolina Pajączkowska, która kilka dni temu poinformowała, że w listopadzie oficjalnie zakończy się jej współpraca z Telewizją Polską.

Karolina Pajączkowska komentuje doniesienia o przeszłości Michała Adamczyka. "Jestem w posiadaniu nagrań i e-maili"
Karolina Pajączkowska komentuje sprawę Michała Adamczyka (AKPA)

W czwartek Onet opublikował szokujące zeznania byłej kochanki Michała Adamczyka, która ponad 20 lat temu oskarżyła dziennikarza o brutalne pobicie. Według ustaleń redakcji kochankowie poznali się w 1998 roku, gdy oboje byli w związkach. Po dwóch latach sytuacja w małżeństwie kobiety uległa poprawie i ta chciała zakończyć znajomość z Adamczykiem. Gdy podczas wspólnego wyjazdu do Słowacji poinformowała o tym fakcie dziennikarza, mężczyzna miał gwałtownie zareagować.

Dziennikarz usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności osobistej, stosowania gróźb pozbawienia życia, znieważenia oraz wielokrotnego grożenia popełnieniem przestępstw.

Według Onetu, Adamczyk, dziś znany głównie jako prowadzący "Wiadomości" TVP, przyznał jedynie, że "wyrażał się wulgarnie wobec kochanki". Jednocześnie zapewnił, iż nigdy nie podniósł na nią ręki. Choć sąd uznał, że jego wina nie budzi wątpliwości, ostatecznie sprawa została warunkowo umorzona.

Sprawa Michała Adamczyka. Karolina Pajączkowska komentuje

Ustalenia Onetu na temat przeszłości Michała Adamczyka odbiły się w polskich mediach szerokim echem. Sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła na przykład skomentować Karolina Pajączkowska. Dziennikarka zamieściła na Twitterze link do artykułu informującego o tym, że Adamczyk znika z anteny TVP. Odnośnik opatrzyła krótkim wpisem, w którym wyraźnie stwierdziła, że jest w posiadaniu pewnych materiałów z udziałem Adamczyka i nie tylko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Skórzyński nie ogląda "Wiadomości" TVP. Mówi, dlaczego. "Chciałbym poznać ich tzw. paskowego"

Media, które zgłaszają się do mnie z prośbą o komentarz, pragnę poinformować - tak, jestem w posiadaniu nagrań i e-maili z udziałem p. Michała A. I nie tylko pana Michała A… Nie zdecyduję się na publikację, gdyż TVP to dla mnie zamknięty etap - napisała, dodając do wpisy hasztag "sprawiedliwość".

Niedługo później Pajączkowska po raz kolejny odniosła się do afery z udziałem Adamczyka za pośrednictwem Twittera. Dziennikarka poinformowała, że wkrótce ma odbyć się posiedzenie w siedzibie Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - której szefem dotychczas był właśnie Michał Adamczyk. Pajączkowska stwierdziła także, jakoby kilka miesięcy temu miała poinformować prezesa TVP "jakim człowiekiem jest Michał A."

Dziś o godzinie 17:30 w siedzibie TAI ma odbyć się spotkanie z prezesem TVP, Mateuszem Matyszkowiczem. Zapytam prezesa oficjalnie, dlaczego nie odpowiedział na mojego e-maila, którego wysłałam w maju, w którym informowałam go, jakim człowiekiem jest p. Michał A. i co mi zrobił - napisała.

Przypomnijmy, w czwartek Onet poinformował, że Michał Adamczyk znika z anteny TVP. Dziennikarz zdążył już także osobiście skomentować doniesienia na temat swej przeszłości, wydając oficjalne oświadczenie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(279)
LP12
3 tyg. temu
Ale grubo! Zakłamana instytucja z TVP jest...
Aleksandra
3 tyg. temu
Milcząc z ofiary zmienia sie w sprawce. Skoro ma nagrania powinna je opublikować i pomoc innym skrzywdzonym kobieta bo na pewno takie sa!
Lala
3 tyg. temu
Idealny przedstawiciel partii PiS ...to jest ich poziom ...
...
3 tyg. temu
Wszystkie gwiazdy pokazujące się regularnie w TVP i mające te pokaźne kontrakty finansowe powinny wstydzić się do końca życia za okradanie innych ze zdrowia, a nawet życia. Wiemy na co miały iść pieniądze publiczne, a poszły na to by przemocowcy zarabiali takie siano. Mam gdzieś to czy ktoś robi w TVP politycznie czy rozrywkowo (ze swoich źródeł wiem, że zarobki pełnoetatowych dziennikarzy śniadaniówek i wokalistów nie są mniejsze) To żadna różnica. Część z nich pójdzie na wybory i zagłosuje na inną partie niż PiS. Ważne, że mają pieniądze. Żygac się chce. Dalej głosujcie na PiS to będzie jeszcze lepiej.
OCoKaman
3 tyg. temu
To w końcu on pobił ją?
Najnowsze komentarze (279)
Tak sadze
6 dni temu
Warci siebie ale Adamczyk to odrażający typ
bolo
1 tyg. temu
Lubię takie niewinne, co po latach coś im się przypomina . Sporą kasę z pewnością za to dostała , oj sporą !!
Ona
1 tyg. temu
Jak zwykle najciemniej pod latarnia! Warto przeczytać też co Jakimowicz pisze o Adamczyku, jest grubo nie ma co.
Mmnn
2 tyg. temu
Powinna otrzymać wsparcie finansowe od opozycji i ujawnić co wie. Miałaby zresztą duże szanse na odzyskanie pracy po zmianie.
Eva
2 tyg. temu
Totalne brednie, sprawy o pobicie są z urzędu. Gdyby rzeczywiście pobił tą kobietę, nie dostał by tylko 1500 zł grzywny. Kto w to wierzy, bo ja nie! Wybory co raz bliżej, więc jest opluwanie wszystkich, i wszystkiego co jest związane z PiS.
Pija
3 tyg. temu
Dziwne ,wykształcona kobieta 20 lat milczy .
nielegalni
3 tyg. temu
Jeśli nastąpiła kara a potem zatarcie skazania to o co chodzi?
zeta
3 tyg. temu
wszystko wyskakuje z kapelusza ,widać że wybory już tuż, tuż
sik
3 tyg. temu
Jak to powiedział klasyk: "kłamstwo ma szybkie nogi". Umie pani biegać?
Zdziwienie?
3 tyg. temu
Wygląd tej pani jest jak dla mnie jednznaczny. Pozowanie a'la Marylin Monroe ma odnieść jeden skutek. No to dostała to, co dostaje taka jednoznaczna.
pimpek
3 tyg. temu
Kłamstwem daleko pani nie zajedzie.
Lolek
3 tyg. temu
No to się doigrał. Prawdzie zaplecze wladzy.
Halszka
3 tyg. temu
Znam drugą żonę tego pana, opowiadała mi jak wyglądał jej związek z Adamczykiem. Nie życzyłabym takiego traktowania żadnej kobiecie.
wolność
3 tyg. temu
Nie chcemy żeby ta pani wypowiadała się w imieniu kobiet bo to wstyd dla nas, kobiet!
...
Następna strona