Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Katarzyna Błażejewska-Stuhr DRWI z wywiadu Romualdy Wąsik: "Zimno jest. Na szczęście mąż nie łamał prawa, więc jest w pracy, a nie w więzieniu"

2024
Podziel się:

Nie słabnie medialna wrzawa po wywiadzie żon Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika w TV Republika. Głos w sprawie postanowiła zabrać Katarzyna Błażejewska-Stuhr: "Awaria pieca skłania mnie do tego, żeby o samodzielności kilka słów powiedzieć…".

Katarzyna Błażejewska-Stuhr DRWI z wywiadu Romualdy Wąsik: "Zimno jest. Na szczęście mąż nie łamał prawa, więc jest w pracy, a nie w więzieniu"
Żona Macieja Stuhra krytykuje wypowiedź Romy Wąsik (Instagram, YouTube)

Kilka dni temu żony Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika udzieliły wywiadu w TV Republika, który przeprowadziła Danuta Holecka. Podczas rozmowy obie panie opowiedziały o nastrojach panujących w domach podczas nieobecności polityków, którzy przebywają w areszcie. Roma Wąsik nie omieszkała wspomnieć o trudnościach związanych z ogrzaniem domu, a konkretniej z obsługą termostatu.

Nie spodziewałam się tego, że zastanę taką rzeczywistość. [...] I takie prozaiczne rzeczy - jest za zimno, trzeba zrobić cieplej. Ale jak? To zawsze robił on. Wie pani redaktor, ja dzisiaj jak do niego przyszłam, to się zapytałam, jak mam zwiększyć temperaturę na tym urządzeniu, żeby zrobiło się odrobinę cieplej. Wytłumaczył mi - powiedziała Wąsik podczas wywiadu w TV Republika.

Żona Macieja Stuhra krytykuje wypowiedź Romy Wąsik

Przytoczona wypowiedź odbiła się w mediach szerokim echem. Znaczna część reakcji nie była zbyt przychylna. Głos w sprawie postanowiła zabrać żona Macieja Stuhra, która za pośrednictwem Instagrama odniosła się zarówno do sytuacji rodzin polityków, jak i bezradności względem potrzeby ogrzania domu.

Trochę politycznie, ale bardziej feministycznie i ludzko. Męża nie ma, zimno jest. Na szczęście mąż nie łamał prawa, więc jest w pracy, a nie w więzieniu. A co ważniejsze - ja wiem, co zrobić i gdzie szukać pomocy, kiedy jej potrzebuję - napisała Błażejewska-Stuhr na Instagramie.

Katarzyna zasugerowała, że kobiety, tak samo jak mężczyźni, powinny umieć wykonywać czynności niezbędne do zapewniania sobie normalnego życia. Wśród prozaicznych przykładów nie zabrakło również obsługi pieca. Błażejewska-Stuhr uważa, że już osoby w wieku nastoletnim powinny być przygotowywane do samodzielnego życia.

Awaria pieca skłania mnie do tego, żeby o samodzielności kilka słów powiedzieć… Osoby każdej płci powinny umieć gotować, gospodarować finansami, zarabiać pieniądze i robić rzeczy, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. [...] Tak wspaniale jest wiedzieć i czuć, że dam radę w każdej sytuacji! [...] – dodała.

Ma rację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2024)
Copy paste
4 miesiące temu
Wywiad z tymi "słomianymi wdowami" to było coś tak żenującego że tylko PiS mógł wpaść na taki pomysł. Jeszcze następnego dnia "Anżej "im przyklasnął w żałobie. Cyrk Monty Pythona.
Lola
4 miesiące temu
Drwi, bo jest z czego. To jest kompletny cyrk.
Pola
4 miesiące temu
Duda będzie włączał piecyk.
wstyd
4 miesiące temu
Brawo. Dość już mydlenia oczu Smoleńskiem czy wymuszanie współczucia. Pisowcy to bardzo źli ludzie. Wasikowa ma kasy jak lodu wiem niech wezwie hydraulika.
uczciwy
4 miesiące temu
co za rozpacz w narodzie że 2 panów skazanych prawomocnym wyrokiem siedzi a co mają powiedzieć tysiące rodzin innych osadzonych nie majacych wsparcia prawdziwych patryiotów z górnej pólki............
Najnowsze komentarze (2024)
Aha.
4 miesiące temu
A jeszcze nie tak dawno rodzina Stuhr podnosiła wielkie larum gdy pijany nestor popełnił czyn karalny.Wstyd że właśnie takie osoby mają czelnośc oceniać innych.Żenada.
Notak
4 miesiące temu
Kobieta kobiecie..szyderstwo i drwiny. A ile z was zleca zadania domowe swoim januszom i tomkom...i ile z was nic nie potrafi naprawić , a jak coś sie zepsuje od razu woła faceta...Ale piękną kobietę mówiąca szczerze w emocjach o tym co czuje to wysmiac i wyszydzić. Wstyd, ile podłości i zawiści w ludziach.
Polak
4 miesiące temu
Żony kaminskiego i wasika to skromne i naturalnie piekne, inteligentne kobiety, do tego wykształcone i mądre, jedna jest sędzią, druga to doktor chemii, walczą o mężów, murem stoją za mężami, wspierają mezow jak tylko mogą. Tak to niektórych drażni, denerwuje, a przecież tak postawa żony jest godna uznania. Ich mężowie wykonywali zlecone im obowiązki w ramach swojej pracy w CBA ( centralne biuro antykorupcyjne) , a teraz po zmianie wladzy ludzie Tuska mszczą się na nich, że CBA goniło ich za afery min. gruntową, hazardową, vatowską, bo blokowali im przekręty.
Muszo
4 miesiące temu
Bodnar i Tusk czekają aż stracą zdrowie i życie...Prezydent ułaskawia ich dwukrotnie, a tusk siłową gangsterką blokuje, jak w gmachu tv, w prokuraturze, wszedzie metody z czasów PRL u....
Cyrk
4 miesiące temu
Pracownicy biura antykorupcyjnego za kratami... A gdzie jest miejsce aferzystów i łapówkarzy?? W sejmie, lub w Brukseli, takie kariery z Platformy.
Wojtek
4 miesiące temu
Nowa celebrytka jak to mówią każda chce mieć 5 minut sławy a może mąż dostanie jakąś rolkę, Sopot czy Opole poprowadzi...żenada...
max
4 miesiące temu
Jeszcze sobie komdona na głowę załóż.
Radiowa
4 miesiące temu
Z niej byłoby z czego drwic
ceran
4 miesiące temu
I po co było komentować? Niech się zajmie teściem, męzem, sobą.
gk1
4 miesiące temu
Złośliwa na pokaz - pani Roma nie łamała prawa, jest w trudnej sytuacji, cierpią również dzieci.
Danrud
4 miesiące temu
Nie uważam, że drwi. Raczej wykorzystuje sytuację jako przykład, żeby wytłumaczyć kobietom, że też powinny umieć obsłużyć urządzenia techniczne w domu, inne niż pralka czy zmywarka, by mogły to zrobić, jeśli męża akurat nie będzie w domu. Ja , przyznaję, nie umiałam i gdy mąż wylądował w szpitalu to tak rozregulowałam sterownik piecem(programator?), że potem i mąż i fachowiec dlugo kombinowali, żeby zaczął poprawnie działać.
EliotNes
4 miesiące temu
Brawo dla Pani Kasi
koza
4 miesiące temu
Ale powiedziała . To naprawdę inteligentna osoba....może coś niech powie o tatusiu?
Gggg
4 miesiące temu
Tesc lamal to i maz tez moze. Lepiej niech nie bedzie taka do przodu. Zycie sie w kazdej chwili moze zmienic…
...
Następna strona