Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski budzą widzów do życia NAMIĘTNYM TAŃCEM w "Pytaniu na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

523
Podziel się:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnią niedzielę wprowadzili widzów w świat tańców latynoamerykańskich. Maciej odważył się nawet wykonać kilka figur ze swoją ukochaną. Doczekamy się szkoły tańca Kurzopków?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski budzą widzów do życia NAMIĘTNYM TAŃCEM w "Pytaniu na Śniadanie" (ZDJĘCIA)
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tańczą bachatę w "Pytaniu na Śniadanie" (fot. Forum)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie znikają z pierwszych stron gazet. Wygląda na to, że Paulina Smaszcz wyrządziła parze nie lada przysługę, wyciągając ich mały "sekret" na światło dzienne. Producenci Pytania na Śniadanie zapewne również cieszą się z ujawnienia związku pary prowadzących, która ponoć podbija słupki oglądalności.

W niedzielnym odcinku programu pojawił się wątek tańców latynoamerykańskich, a dokładniej popularnej ostatnio bachaty. Lekcji pełnych namiętności rytmów udzielił widzom i prowadzącym sam Agustin Egurrola. Początkowo Kurzajewski przystąpił do treningu podstawowych kroków wraz z ukochaną, jednak po chwili wycofał się w cień, aby relacjonować taneczny spektakl. Kasia była natomiast w swoim żywiole. Kręciła z Agustinem piruety. Zanurkowała nawet głową ku podłodze, będąc podtrzymywaną w talii przez tancerza. Widać, że rozniecona przez Marcina Hakiela miłość do tańca nadal w niej żyje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" flirtują na antenie i influencerska drama o taniec

Choć widzom poskąpiono widoku Kasi i Macieja tańczących w parze, obecni na miejscu fotoreporterzy uwiecznili ich wywijasy za kulisami. Na zdjęciach z planu widzimy, jak Maciej dość nieśmiało staje naprzeciw swej wybranki. Potrzebował do tego asysty Agustina, który, stanowczo kładąc mu dłoń na ramieniu, popchnął go w kierunku ukochanej. W pewnym momencie spojrzenia Kasi i Macieja się spotkały. Na ich twarzach zagościły serdeczne uśmiechy…

Zapisalibyście się na zajęcia taneczne do szkoły Kurzopków?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(523)
Maja
2 lata temu
Niesmaczni są. Osoby zdradzajace małżonków nie powinny być promowane a robią szol i to w publicznej tv.
Mvb
2 lata temu
Ale cringe
heheh
2 lata temu
Świat się kończy:)
DajPanSpokoj
2 lata temu
Ilosc newsow o nich mnie przeraża ...coz to jakis abonament wykupili czy co?ze niby to takie ciekawe i cala Pl ich sledzi?
Magda
2 lata temu
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (523)
Gość
rok temu
Cichopek nie nadaje się do prowadzenia pytania na śniadanie jest sztuczna, nieprofesjonalna podobnie ja w serialu M jak Miłość i pomyśleć, że finansowane to z naszych pieniędzy....
Misia
2 lata temu
Wstyd...
Nie mają wsty...
2 lata temu
Aga
Ania
2 lata temu
Każdy z nas przed napisaniem komentarza widzi info "Stop Hejt" Spróbuję zatem jak najbardziej obiektywnie Po pierwsze - na pewno hejtem są obraźliwe  słowa na temat wyglądu osób oraz obrzucanie ich inwektywami - lecz to widać duże wyzwanie dla wielu, by w sytuacji w której nie musi się pokazywać twarzy kryjąc się za nickiem tę właśnie twarz zachować. Po drugie - ludzie wyznający wiarę katolicką a wobec tego zobowiązani do pewnych zasad mają nie tylko prawo ale i obowiązek krytykować postawę Katarzyny i Maćka, ponieważ oni sami deklarują się jako osoby wierzące a więc zobowiązane do przestrzegania dekalogu.Dekalog obowiązuje tak samo jak obowiązuje kodeks ruchu drogowego i jeśli jest łamany to należy wytknąć to współwierzącym a nie gratulować słowami "Miłość jest Najważniejsza",  bo to dokładnie tak samo prześmiewczo brzmi jak życzenia składane siadającemu za kierownice po pijaku  "Piłeś, to szerokiej drogi" Po trzecie  - osoby deklarujące się jako niewierzące lub ateiści jak najbardziej mogą nie widzieć nic złego w takim zachowaniu i życzyć tej parze szczęścia bo ich dekalog nie obowiązuje. Po czwarte wreszcie - sami zainteresowani powinni uznać to, że niestety nie jest możliwe, by zjeść ciastko i nadal je mieć i może udać się ponownie do Ziemi Świętej tym razem po przebaczenie raczej niż naukę, bo w/g wyznawanego dekalogu gdy zgrzeszymy to prosimy Boga o miłosierdzie a nie o błogosławieństwo - to są podstawy które znają już dzieci w podstawówce, ale dzieci nie obowiązuje 6. i 9. przykazanie bo obce są im grzechy dorosłych. Tu mamy odwrotny przypadek, gdy dorośli w sprawach wiary zachowują się niestety jak dzieci chwaląc się całemu światu że tak fajnie się pobrudziły i tyle mają z tego radości... Naprawdę dbajmy o to, co wyznajemy byśmy pewnego dnia nie obudzili się w kraju w którym zacznie obowiązywać nowe przykazanie "Pożądaj żonę bliźniego swego póki jeszcze jego jest"  Ok, skończyłam - można już hejtować ;)
Rodzic
2 lata temu
Kasa się liczy i to że o tobie mówią, obojętnie dobrze ,czy źle ,ale mówią i jest głośno, cyrk,współczuję dzieciom...
Mała Mi
2 lata temu
Ale cyrk
Prawda
2 lata temu
Pań Marcin Hakiel jest wspaniałym tancerzem to dzięki niemu Pani Katarzyna nauczyła się tańczyć i zdobyła sławę dzięki wygranej w TzG. Teraz widzimy jak na dłoni że to przy nim tańczyła w miarę ok. Teraz to tylko lekkie wygibasy.
asss
2 lata temu
dla kasi Hakiel znaczy tyle co nic tyle warte jest małżeństwo a takich zakochanych udawali zdjęcia i uśmiechy
lekarz ME
2 lata temu
ale szopka i to w TVP
Gosc
2 lata temu
Cała ta szopka nakręca dużą KASĘ i o to chodzi. Wystarczyło by zwolnić jedną osobę z tej parki i zobaczylibyśmy co z TA WIELKĄ MILOSCIA... Przecież nie trudno się domyślić jakim sposobem Pani Katarzyna została prowadzącą PnS.
Anna
2 lata temu
A co nam objazdowa władza wmawia WARTOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIE a co widzimy
Prawda
2 lata temu
Ten świat zmierza ku końcowi. Teraz ludzie o podwójnej moralności, bez wartości, zasad porzucający rodzinę są na fali. Z szerokim uśmiechem robią karierę, są wręcz premiowani za to co zrobili. A gdzie w tym krzywda ludzi , dzieci ex partnerów. Ale kogo to obchodzi... Chciałam jedynie zauważyć że Pani Katarzyna wygina śmiało ciało dzięki temu że Pan Marcin ja nauczył tańczyć. A Pan Maciej taką błyskotliwą karierę też poniekąd zawdzięcza byłej żonie która wspierała go latami w rozwoju zawodowym i wychowywała dzieci aby on mógł skupić się na karierze w telewizji. Smutne to bardzo moim zdaniem.
bo123
2 lata temu
Zenada
iza
2 lata temu
Kurzaj taki zdolny w tańcu, że z kaśką musiał agurolla zatańczyć :D
...
Następna strona