Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prezentują jadalnię w nowej willi: "Kiedy klasyka spotyka się z nowoczesnością"

826
Podziel się:
826
Podziel się:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pieczołowicie pracują nad wykończeniem swojej wymarzonej willi. Po zaprezentowaniu marmurów i złota w kuchni, przyszedł czas na umeblowanie jasnej i przestronnej jadalni.

1
 / 11
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prezentują jadalnię
Cichopek i Kurzajewski prezentują jadalnię w nowej willi
Cichopek i Kurzajewski prezentują jadalnię w nowej willi (Instagram)
0
0

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z zapartym tchem czekają na wykończenie ich wymarzonego domu. Para kupiła rezydencję pod Warszawą w połowie zeszłego roku. Willa o powierzchni ok. 400 mkw. znajduje się na zadrzewionej działce. W nowym domu "Kurzopków" znajdują się trzy salony, cztery sypialnie, kuchnia, spiżarnia, garderoba oraz salon kąpielowy i dwie łazienki. Podłogi w salonach pokryte są parkietem, a w łazienkach i przedsionku marmurem.

Rezydencja, choć wybudowana ponad dekadę temu, została odnowiona i urządzona w stylu Modern French. Wnętrza łączą klasyczne elementy z nowoczesnym designem. Zakochani chętnie prezentują w mediach społecznościowych kolejne elementy wystroju posiadłości, wywiązując się tym samym z obowiązków wynikających z licznych współprac reklamowych.

Najważniejszymi elementami jadalni, którą para właśnie wykończyła, są dębowy stół oraz krzesła boucle. Kurzajewski i Cichopek podkreślają w najnowszym nagraniu, że pomieszczenie to harmonijne połączenie klasyki i nowoczesności. Para celebrytów zaznacza, że kontrast między sztukaterią, beżowymi tonami a nowoczesnymi akcentami sprawia, że wnętrze jest ponadczasowe i przytulne.

Naturalne drewno dodaje ciepła, a miękkie, obłe formy krzeseł w modnej tkaninie boucle wprowadzają odrobinę współczesnej lekkości. Razem tworzą perfekcyjne połączenie klasyki i nowoczesnego designu - powiedział Maciej na nagraniu wideo.

Zobaczcie, jak wygląda jadalnia w nowej willi "Kurzopków".

2
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
3
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
4
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
5
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
6
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
7
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
8
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
9
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
10
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
11
 / 11
Jadalna w nowej willi "Kurzopków"
KOMENTARZE
(826)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
12345
9 miesięcy temu
Myślę, że powinni zachowywać się dyskretniej ze względu fakt, że petarda uczy się strzelać.
ii.
9 miesięcy temu
Kto im robił te zdjęcia? Firma, która im to wszystko dała w zamian za reklamę?
Ole!
9 miesięcy temu
Mam serdecznie ich dosyć
Agnieszka C.
9 miesięcy temu
Mój dom moja twierdza.A tu chwalą się tkaniną krzeseł....tyle rzeczy ciekawszych jest na świecie...
Beee
9 miesięcy temu
Zrobiliście cały artykuł na podstawie 5 zdjęć jednego pomieszczenia?. Jestem pod wrażeniem..
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Delice
9 miesięcy temu
U nich jak zawsze, wszystko w barterze 😂
Zania🍎
9 miesięcy temu
Słabe jest to pokazywanie chałupy i wszystkich gratów. Serio celebryci nie widzą jak to żałośnie wygląda?
zuza
9 miesięcy temu
Współpraca ?
Dana
9 miesięcy temu
Zastanawiam sie jak dlugo te krzesla beda biale. Kolor ladny, ale jak dlugo?
Kasia
9 miesięcy temu
Ładna ta jadalnia, ale po co się tym chwalą? To jakaś współpraca / reklama?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (826)
mania
9 miesięcy temu
Ależ to jest żenujące,ale w sumie jak by mi płacili to i może ja bym się skusiła niie jednak po namyśle i obejrzeniu tych fotek NIE NIEEE
czytelnik
9 miesięcy temu
więcej zdjęć Kasiuli niz tej jadalni, parcie na szkło ma obrzydliwie mocne i wciągnęła w to Maćka, szkoda Maćka
oli
9 miesięcy temu
Nie widze jadalni tylko kuchnie ,kawaek stolu, toalete w lazience i nic wiecej;))))
SURU
9 miesięcy temu
TYLKO MAJA JADALNIE I SIEBIE.
Fiona
9 miesięcy temu
Biale obicia krzesel w jadalni? Zla decyzja
grand
9 miesięcy temu
Pani Kasiu , ale pani ma młodego Tatusia siwiutkiego , pięknie wyglądacie jaka miło że tatuś ma dobry kontakt z Panią - super
Niunia
9 miesięcy temu
Za kasę, zrobią wszystko Reklamują krzesla
Nancy
9 miesięcy temu
za zadne pieniadze nie pokazalybm mojego domu / mieszkania. prywatnosc jest bezcenna, a oni sami sie jej pozbywaja. owszem dostana za to pieniedze od firm budowalnych, ale raz sprzedanej prywatnosci nigdy nie odzyskasz. pomijam juz, ze jest przynajmniej jedna osoba, ktora nie zyczy im dobrze.
Anna
9 miesięcy temu
Maciek już nie zatańczy w Tańcu z gwiazdami? szybko odpadł, ale nam smutno będzie 😅😂
Prawda
9 miesięcy temu
Bez obaw zobaczymy jak mebluje się cały dom włącznie z ogrodem jak ktoś słusznie zauważył oczywiście na koszt reklamodawców. Bardzo sprytne zagranie. W tych relacjach wszystko jest na sprzedażą. Dla wielu osób dom to nie tylko piękne wnętrza to rodzina, prywatność, intymność, azyl. Tu jest bardzo dochodowy biznes, układ.
Anna
9 miesięcy temu
Maciek już nie zatańczy w tańcu z gwiazdami? szybko odpadł, ale nam smutno będzie 😅😂
Reklama
9 miesięcy temu
Bardzo ładne okno i piękny widok. Meble to rzecz gustu jednym się podoba a innym nie. Jest to forma reklamy firmy która dała lub sprzedała z rabatem w zamian za reklamę. Mam wrażenie że związki Pani K są forma zarobku. Kiedy Pan Marcin przestał być dochodowy toi wielką miłość się skończyła. Teraz na tapecie jest nowy i tu też można nieźle zarobić jak widać.
vgfdfg
9 miesięcy temu
może to nie jest jej tylko kłąmią aby reklamować
fcffd
9 miesięcy temu
reklamują firme i w zamian dała im te meble czy to nie jest ich tylko kłamią aby rekalmować
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Katarzyna Zielińska ZAPRASZA do ŚWIĄTECZNEJ SZKLARNI. Fajnie ją urządziła? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zielińska pochwaliła się swoją wymarzoną "świąteczną szklarenką". Miejsce wygląda naprawdę magicznie - aż przykro, że sezon na choinki, lampki, skrzaty i dzwoneczki trwa tak krótko...
9.

Emily Blunt i jej nieruchome lico rozprawiają o życiu zawodowym na panelu dyskusyjnym (ZDJĘCIA)

Emily Blunt dołączyła do grona celebrytów, którzy z ramienia fundacji wzięli udział w panelu na temat życia zawodowego. Uwagę zwraca twarz aktorki. Znieruchomiała od poprawek?
8.

Pogrzeb Agnieszki Maciąg. Modelkę żegnają mąż i znani przyjaciele (ZDJĘCIA)

W poniedziałek 15 grudnia na Cmentarzu Powązki Wojskowe w Warszawie zorganizowano ostatnie pożegnanie Agnieszki Maciąg. Na miejscu stawili się mąż modelki, Monika Olejnik z partnerem czy Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak.
7.

Warta krocie willa Joanny Przetakiewicz tonie w świątecznych dekoracjach. Luksus aż bije po oczach (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz również w tym roku nie oszczędzała na dekoracjach bożonarodzeniowych. Nic dziwnego, że celebrytka tak chętnie pokazuje na Instagramie wnętrza swojej luksusowej willi.
6.

Wybieramy ŻENADĘ ROKU 2025! Samolotowa afera Martyniuka, Korczarowski w oktagonie czy film Wersow i Friza?

W tym roku niektóre gwiazdy zrobiły wszystko, żebyśmy ani na chwilę nie zapomnieli, czym jest prawdziwa żenada. W naszym przeglądzie zebraliśmy sytuacje, obok których nie dało się przejść obojętnie: od wpadek na wizji po popisy, które przeszły już do historii. Zajrzyjcie, przypomnijcie sobie najgłośniejsze akcje ostatnich miesięcy i sprawdźcie, która z nich zasługuje na miano tej najbardziej spektakularnej. Na końcu artykułu czeka na was formularz, w którym możecie oddać głos na Największą Żenadę Roku 2025.
5.

Kylie Jenner mknie po Hollywood w krwistoczerwonej sukience podkreślającej jej krągłości (ZDJĘCIA)

Wystrojoną Kylie Jenner "przyłapano" w drodze na imprezę świąteczną. Obok jej kreacji nie dało się przejść obojętnie. Lubicie jej styl?
4.

Bianca Censori i jej połowicznie odsłonięte pośladki maszerują u boku zamaskowanego Kanye Westa (ZDJĘCIA)

Bianca Censori i Kanye West byli widziani na lotnisku w Seulu. Zamaskowany raper i jego roznegliżowana wybranka zostali zauważeni przez paparazzi. Na wykonanych przez nich zdjęciach zakochani maszerują, trzymając się za ręce.
3.

Andrzej Nejman zabrał 18-letniego SYNA I 16-letnią CÓRKĘ do "PnŚ". Podobni do znanego taty? (ZDJĘCIA)

Andrzej Nejman pojawił się w niedzielnym wydaniu "Pytania na Śniadanie". Aktor zasiadł na kanapie śniadaniówki w towarzystwie nastoletnich pociech, Jakuba i Marty.
2.

Sylwia Przybysz chwali się 230-metrową willą: żyrandol z kamieniami, designerskie lustro w łazience dzieci. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są właścicielami luksusowej willi pod Warszawą. Teraz wokalistka zaprosiła instagramowych obserwujących do domu, by pokazać elementy wystroju, które robią wrażenie na gościach.
1.

Monika Goździalska ma już nowego faceta? Na lotnisku czule żegnał ją tajemniczy nieznajomy (ZDJĘCIA)

Zaledwie kilka tygodni temu Monika Goździalska przyznała, że jej wieloletni związek z niejakim Bartkiem dobiegł końca. Celebrytka nie chciała zdradzać powodu rozstania, ale wygląda na to, że niespecjalnie je przeżywa. Paparazzi przyłapali Goździalską na lotnisku, gdzie czule żegnał ją już inny mężczyzna. Myślicie, że to jej nowa miłość?