Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Katarzyna Cichopek przyznała przed sądem, że ZDRADZIŁA Marcina Hakiela? Zaskakujące doniesienia tabloidu

199
Podziel się:

Choć od rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela minęło już sporo czasu, sprawa wciąż wzbudza sporo emocji. Jeden z tabloidów dotarł do szczegółów rzekomych zeznań byłych małżonków.

Katarzyna Cichopek przyznała przed sądem, że ZDRADZIŁA Marcina Hakiela? Zaskakujące doniesienia tabloidu
Katarzyna Cichopek przyznała przed sądem, że zdradziła Hakiela? (AKPA)

Uniwersum, w którym głównymi bohaterami są Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel niezmiennie zaskakuje kolejnymi zwrotami akcji i dostarcza nowych informacji na temat zawirowań miłosnych z przeszłości. Choć obecnie kolorowa prasa koncentruje się głównie na ich nowych związkach, temat rozwodu aktorki i tancerza powraca jak bumerang. Przypomnijmy, że Kasia i Marcin zszokowali Polskę wyznaniem o rozstaniu w marcu ubiegłego roku, a już kilka miesięcy późnej stanęli przed sądem. Media informowały, że formalności związane z ich rozwodem zostały dopięte już podczas pierwszej, trwającej zaledwie pół godziny rozprawy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Hakiel szczerze o kontakcie z Cichopek. Jakie obecnie wyglądają ich relacje?

Sprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Wyciekły szczegóły zeznań

Choć minął już ponad rok od jednego z najgłośniejszych rozwodów w świecie rodzimego show-biznesu, temat zdaje się nie być wyczerpany. W środowy poranek "Super Express" opublikował bowiem nieznane dotąd rzekome szczegóły rozprawy rozwodowej Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tabloid miał dotrzeć do dokumentów, dzięki którym znane są fragmenty rzekomych zeznań byłych małżonków.

Według "Super Expressu" tancerz miał wyznać przed sądem, iż w lutym 2022 r. zorientował się, że "żona go okłamuje", a następnie zapytał ją wprost, czy w jej życiu pojawił się ktoś inny. Jak podaje wspomniany tabloid, początkowo Kasia miała zaprzeczyć, ale później rzekomo przyznała się do zdrady z Maciejem Kurzajewskim.

Katarzyna Cichopek przyznała się przed sądem do zdrady? Miała też odmówić terapii małżeńskiej

W opublikowanym artykule pojawił się również wątek terapii małżeńskiej. Zgodnie z ustaleniami tabloidu, Marcin Hakiel zapewniał sąd, że próbował ratować małżeństwo. Tancerz rzekomo proponował małżonce uczestnictwo w terapii, lecz Katarzyna Cichopek miała mu odmówić. Przypomniano też, że jednym z ustaleń rozwodu była opieka naprzemienna nad dziećmi pary, Adamem i Heleną. Tabloid podkreślił, Kasia i Marci nie wnieśli o zarządzenie alimentów i ponoszą równe koszty utrzymania dzieci.

Skontaktowaliśmy się z Marcinem Hakielem w celu zweryfikowania ustaleń "Super Expressu". Tancerz nie chciał jednak komentować doniesień tabloidu.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(199)
Puma
2 miesiące temu
Sprawy rozwodowe są przeprowadzane przy drzwiach zamkniętych, z wyłączeniem jawności. Prywatne i intymne brudy wywlekanie na nich absolutnie nie powinny być tematem publicznej debaty. Ktoś, kto udostępnił akta sądowe z procesu - powinien mieć dyscyplinarkę.
Izka
2 miesiące temu
Moja mama też zdradzała tatę. Jestem już dorosła, ale mam potworny uraz na punkcie zdrad. Dorośli nic sobie nie robią z tego, co fundują swoim dzieciom. Dziecko dokładnie wie, co wujek Stefan robi jej mamie, i odwrotnie. Nie rozejdą się, bo przestali się kochać, ale każdy zdradzający zachowuje się jak typowy kłamca, kłamie, kreci, wymyka się, a my jako dzieci patrzymy na cierpienie, dezorientację drugiego rodzica. Mój tata dał naukę na całe moje życie:" Zdrajcom dziękujemy". Nie kochacie się, nie szanujecie, odejdźcie, wasze prawo, ale ludzie wasze "bąble" to też człowieki. I będą nieść bagaż waszych harców jako brzemię niemożliwe do udźwignięcia, do końca swoich dni. Będą sabotować swoje związki, węszyć wszędzie zdradę, wyciągać bezpodstawne wnioski, i bardzo często zdarza się, ze nie dają sobie szans na piękne życie. Jesteście rodzicami, dorośnijcie.
Hey
2 miesiące temu
To normalne, że przyznała się do zdrady, skoro Hakiel miał niepodważalne dowody
Noo
2 miesiące temu
Ja czegoś nie rozumiem,inni,na przykład Ibisz,rozwodzili się nie jeden raz i nikt z tego takiej dramy nie robił
Emerytka
2 miesiące temu
Jak mi zabiorom 13 i 14 stke to sie zaszczele z łuku
Najnowsze komentarze (199)
Roman
miesiąc temu
Wszystko rozumiem,ale zdrada z Kurzajewskim? nie ogarniam.
Prawda
miesiąc temu
Dla toksycznych ludzi takich jak Hakiel i petarda , będziesz dobry póki mogą cię wykorzystać , później staniesz się tylko obiektem ich krytyki .
Prawda
miesiąc temu
Przecież wiadomo dlaczego nie chciała ratować małżeństwa bo miała już kochanka i to dla niego chciała się rozwieść więc po co miałaby chodzić na terapię małżeńską skoro i tak by to nic nie dało bo dalej by oszukiwała kłamała i mężowi rogi przyprawiła, a rozwód przeciągną by się tylko w czasie więc odmówiła terapi proste. Była jest i zawszę będzie winna zdrady i nic ani nikt tego nie zmieni.
Lolo
miesiąc temu
Szkoda tylko dzieci Matka nie widzi dzieci przez tydzień
KKK
miesiąc temu
Oni wszyscy są siebie warci. On w lutym podejrzewał, a na Wielkanoc szczęsliwa rodzinka 🤮
Rrrr
miesiąc temu
Hej to jestes ty
Alicja
miesiąc temu
Rozwod z orzeczeniem winy i alimenty na konto zdradzonego.
Wera
miesiąc temu
Zakompleksiony mały chłopek robi wszystko aby o nim pisano , ale za takie rewelacje to powinien odpowiedzieć przed sądem , nie wierzę że jakiś pracownik sądowy to wyjawił .To Hakiel potrafi tylko takie świństwa robić . Najwyższy czas go utemperować , ile można , to mobbing , to nie jest normalne żeby teraz to już obcy facet ciągle nadawał na byłą żonę .Kaśka do roboty , usadż go w końcu .
Antek
miesiąc temu
Może i się przyznała , no i co w związku z tym ?O czym będzie jeszcze paplał tancerzyk , czy nie widzi że skompromitował się na całego , to nie mężczyzna to fircyk. Nie nadaje się na męża , tym bardziej na ojca . Prawdziwy facet o swoich kobietach nigdy nie mówi . Chyba że chce pieniędzy od ex . Jego szkoły stoją puste , widuję prawie codziennie .
gość
miesiąc temu
Ja się tylko dziwię Cichopek i Kurzajewskiemu ,że nie blokują tych newsów o sobie.Ile można to wałkować a jak widać komentarze są różne.Przecież tam są dzieciaki,może to czytają.
Parafianka
miesiąc temu
Hakiel może sobie mówić co chce za to.mu zrobiła ,rodzinie.
🤔🤔🤔🤔🤔🤔
miesiąc temu
Tysiące ludzi się rozwodzi ,ale nie robią dramatu tak jak Hakiel.Znani ludzie i aktorzy politycy,tyle brudów nie wywlekają.Chlopie ogarnij się masz dla kogo żyć.
SZA
miesiąc temu
ILEŻ MOŻNA PISAC O ROZTERKACH HAKIELA.JA NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
Aliyah
miesiąc temu
Gdyby wystąpiła o alimenty, to miałaby dzieciory niemal stale. A teraz- ma luz, co najmniej tygodniowy. W sam raz na wyjazd z dzolero. Żal! A Hakiel- miękki typek udaje macho. Też, zenua 😅.
...
Następna strona