Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Katarzyna Nosowska komentuje sytuację w Polskim Radiu: "Radiowa Trójka jest dla mnie teraz jak ten KURORT PO SEZONIE"

76
Podziel się

Piosenkarka odniosła się do ostatnich wydarzeń, które wstrząsnęły opinią publiczną. "Sytuacja w Trójce to raczej powolna śmierć na skutek wstrzykiwanego systematycznie małymi dawkami jadu" - pisali internauci.

Katarzyna Nosowska komentuje sytuację w Polskim Radiu: "Radiowa Trójka jest dla mnie teraz jak ten KURORT PO SEZONIE"
Katarzyna Nosowska (ONS, ONS)
bCHwWhkR

Wciąż nie milkną echa po skandalu wywołanym nieoczekiwanymi zmianami personalnymi w radiowej Trójce. Zaczęło się od zwolnienia Anny Gacek, która po dwóch dekadach pracy w Polskim Radiu właściwie została postawiona przed faktem dokonanym. Krótko po tym, w geście solidarności, swoje odejście ogłosił Wojciech Mann, rezygnując z pracy w radio po 55 latach.

Oliwy do ognia dodał fakt, że w sobotę ze strony internetowej stacji zniknął tekst podsumowujący ostatnie notowanie Listy Przebojów oraz dotycząca niej sekcja. Przypomnijmy: w piątkowym zestawieniu wygrała piosenka Kazika, Twój ból jest lepszy niż mój, w której piosenkarz odniósł się do szeroko komentowanej wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Powązkach w dziesiątą rocznicę katastrofy smoleńskiej (mimo pandemii koronawirusa dla "prezesa" specjalnie otworzono cmentarz). Co gorsza, Tomasz Kowalczewski, dyrektor Trójki poinformował, że ostatnie wydanie listy zostało... unieważnione. W rezultacie z pracą w Trójce po 35 latach prowadzenia audycji na własne życzenie pożegnał się Marek Niedźwiecki.

bCHwWhkT

Artur Andrus szczerze o odejściu z Trójki. Co zaśpiewałby teraz kolegom z radia?

Swoje trzy grosze w kontrowersyjnym temacie postanowiła dorzucić teraz Katarzyna Nosowska, tym samym przyłączając się do trwającego bojkotu. W emocjonalnym wpisie opublikowanym w niedzielę na Facebooku piosenkarka porównała Radio Polskie do... wymarłej miejscowości letniskowej.

Czy byliście kiedyś z wizytą, w miejscowości, która latem tętni życiem - po sezonie? - napisała. Jest opustoszała, cicha, tylko wiatr bawi się rozdmuchując kupki rudych liści, tańczy z foliową torebką na ścieżce prowadzącej do zabitej deskami lodziarni... To miejsce, w którym każdy zakątek przetrzymuje wspomnienia z lata - burą jesienią - tylko zasmuca... Radiowa Trójka jest dla mnie teraz jak ten kurort po sezonie... Niech nasze piosenki zabrzmią w niej, gdy znów przyjdzie lato.

bCHwWhkZ

Pod postem błyskawicznie pojawiły się komentarze internautów zaniepokojonych sytuacją, w której znalazło się Polskie Radio.

"Chyba nie najlepsze porównanie, kurorty mają wiele uroku poza sezonem, sytuacja w Trójce to raczej powolna śmierć na skutek wstrzykiwanego systematycznie małymi dawkami jadu", "Każdy kurort potrzebuje odpoczynku, by wrócić do siebie. W Polsce mamy emocjonalno polityczny Czarnobyl", "To już stan agonalny" - pisali.

Myślicie, że to naprawdę koniec radiowej Trójki?

bCHwWhla
bCHwWhlu
KOMENTARZE
(76)
benek
2 miesiące temu
Kazik zaspiewal prawde i ich zabolalo :D
Gość
2 miesiące temu
I super- szacunek dla artystów którzy nie chcą mieć z pisem nic wspólnego
Kaja
2 miesiące temu
Jarka chyba prawda zabolała. Wielki szacun dla Kazika.
bCHwWhlv
mira cez
2 miesiące temu
Za komuny też niektórzy wykonawcy i utwory były zakazane i nigdy nie były grane w PR 3. Jak nie wierzycie to zapytajcie tych weteranów; Niedźwiedzkiego, Manna i Kaczkowskiego
Asa
2 miesiące temu
NIedługo będę prosiła o azyl polityczny. Tu nie chcę, żeby żyły moje dzieci.
Najnowsze komentarze (76)
Olech
2 miesiące temu
posypcie głowy popiołem i obleczcie się w wory pokutne. Taka kara na was spadła artisty.
Adam
2 miesiące temu
wow, ale bulwers. Jakby nam 100 milionów , albo drugi raz OFE ukradli ;) Co najmniej
lolo
2 miesiące temu
I to są PRAWDZIWE problemy Pierwszego świata! Kurła ale awansowaliśmy w rankingu ;))
jekota
2 miesiące temu
zawsze jeżdżę na wakacje przed sezonem lub po sezonie. Mniej chłamu i hałaśliwych SZCZURÓW miejskich. Polecam.
blekota
2 miesiące temu
ja tam lubię kurorty po sezonie, powietrze ma zapach JESIENI. I mniej kaszaniarzy.
fefe
2 miesiące temu
Pani Kasiu. Nie moge pojac skad wizela sie pani ppopularnosc- zero chryzmy , zero wygladu, pioseneczki tez takie sobie. Ostanie to jednak przeraza mnie pani jako monstrualne niezbyt rozgarniete dziwadlo. Fuj!
wks
2 miesiące temu
POLITYKA NIE DLA ARTYSTÓW!!!!!!!!!!!!! Po co im to?????? Chyba,że już nic nie mają do powiedzenia????????!!!!!!!!!!.
Marii
2 miesiące temu
Ja najlepiej lubię kurort po sezonie. To jest magia! Cisza, blogi spokój.
bCHwWhln
wr6
2 miesiące temu
Trzaskowski ogłosił likwidację polskich mediów publicznych no i artystyczna lewacka śmietanka jak posłuszne pieski realizuje grożbe
Fred
2 miesiące temu
Nosowska ty już dawno jesteś po sezonie
margo
2 miesiące temu
A wszystko przez fanaberię Jarka...
gość
2 miesiące temu
niech Pani nie przesadza "wstrząsnęło opinią publiczną " śmiechu warte że ktoś odszedł z pracy bo nie pozwolili mu manipulować ..a wogóle ktoś jeszcze pamięta tego Pana
Nie Burzujka
2 miesiące temu
Normalnie burżuje, spasione, na zaj....posadkach, żyć nie umierać. A wy robole słuchajta co pany gadają...Mania wielkości niech Wam czkawka się odbija
Idobrzebo
2 miesiące temu
Stare,przeterminowane juz nudne dziadygi i babcie zasiedziale ! Czas na zmiany ! Czas na mlodych !
...
Następna strona
bCHwWhlP