Trwa ładowanie...
Paww
|

Katarzyna Warnke, Heidi Klum i Magdalena Boczarska. Oto celebrytki, które miały odwagę związać się z młodszymi partnerami (ZDJĘCIA)

275
Podziel się:
275
Podziel się:

Dojrzała Sam Taylor-Johnson odnalazła poczucie bezpieczeństwa u młodszego o 23 lata aktora. Na młodszego partnera zdecydowały się również Monika Olejnik oraz Małgorzata Potocka. Różnica wieku to recepta na sukces?

1
 / 14
Katarzyna Warnke, Heidi Klum i Magdalena Boczarska. Oto celebrytki, które miały odwagę związać się z młodszymi partnerami (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke, Heidi Klum i Magdalena Boczarska. Oto celebrytki, które miały odwagę związać się z młodszymi partnerami (ZDJĘCIA)
Celebrytki, które związały się z młodszymi partnerami (AKPA, ONS)
0
0

Niestety, choć mamy XXI wiek, to pewne mechanizmy i zjawiska wciąż budzą pewne emocje. Zwykle romanse mężczyzn z dużo młodszymi partnerkami nie robią na nikim wrażenia, a wręcz powodują, że panowie doczekują się pewnego "uznania".

Z drugiej strony związki celebrytek z dużo młodszymi partnerami wciąż budzą kontrowersje i niezrozumiałe zainteresowanie internautów. Kobiety starsze od swoich partnerów często mierzą się z przykrymi komentarzami i wytykaniem różnicy wieku. Na rodzimym podwórku nie brakuje celebrytek, które, nie zważając na krytykę co bardziej "wrażliwych" internautów, "odważyły się" na związek z młodszymi partnerami. Wśród nich znalazły się na przykład Monika Olejnik, Katarzyna Warnke i Magdalena Boczarska.

Sami zobaczcie.

2
 / 14
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Monikę Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego dzieli 15 lat różnicy. Poznali się w 1996 roku na radiowym korytarzu. Z czasem pojawiły się doniesienia, że para wzięła ślub, jednak żadne z nich nie potwierdziło tej informacji do tej pory.

3
 / 14
Brigitte Macron i Emmanuel Macron

Brigitte Macron i Emmanuela Macrona różnią 23 lata. Ukochana prezydenta Francji była przed laty jego nauczycielką w szkole. W jednym z wywiadów prezydent Francji wspominał, że mając zaledwie 15 lat, "dobrze wiedział, że to miłość jego życia".

4
 / 14
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie "W spirali". W 2016 roku wzięli ślub i doczekali się córeczki Heleny. Aktorów dzieli 10 lat różnicy.

Seksualność to dla mnie centrum życia. W rzeczywistości relacji społecznych, politycznych czy rodzinnych pulsuje podskórnie, miesza się do wszystkiego niezauważalnie albo wybucha ni stąd, ni zowąd. Dlatego ten aspekt w tworzeniu postaci jest kluczowy. Jestem estetką i czuję się sexy, kiedy wyczuwam mocną formę i kiedy mam przestrzeń na wyrafinowaną treść - powiedziała kiedyś w wywiadzie Kasia Warnke, którą zapytano o związek.

5
 / 14
Heidi Klum i Bill Kaulitz

Modelka od początku nie kryła się z romansem z gitarzystą zespołu Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem. Zaledwie po dziewięciu miesiącach od rozpoczęciu znajomości celebryta... oświadczył się Heidi Klum. Dwa miesiące po zaręczynach wzięli sekretny ślub. Widać, że dzieli ich 16 lat różnicy wieku?

6
 / 14
Priyanka Chopra i Nick Jonas

Priyanka Chopra jest o 10 lat starsza od Nicka Jonasa. Para wzięła huczny ślub w 2018 roku w Indiach. Pod koniec stycznia 2022 roku świat obiegła wiadomość, że zostali rodzicami. Celebryci zdecydowali się na wynajęcie surogatki. W amerykański Dzień Matki Priyanka podzieliła się ciężkimi przeżyciami, które związane były z pojawieniem się ich córki na świecie.

7
 / 14
Małgorzata Potocka i Iwo Orłowski

Małgorzata Potocka dla młodszego o 16 lat Iwa Orłowskiego rozstała się z czwartym mężem Janem Nowickim. Z perspektywy czasu raczej gorzko ocenia kobiety, które całe życie polegają tylko na mężczyznach.

Żadnego męża nie kochałam tak jak teatr. Żaden nie wygrał z moją miłością i pasją. Kobieta nie może mieć partnera, ale jednocześnie może być wolna. Trzeba być niezależną zawodowo, w facetach jest tak, że zawsze konkurują z kobietą. Nie brać pieniędzy od facetów, potem zawsze odbierają. Podzielą mieszkanie lub przypomną sobie, że biżuteria nie jest twoja, tylko ich - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

8
 / 14
Shakira i Gerard Piqué

Shakira i Gerard Piqué nie są formalnym małżeństwem, jednak od wielu lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Piłkarz i piosenkarka wspólnie wychowują dwóch synków, Milana i Sashę. Shakira jest starsza od partnera o 10 lat.

9
 / 14
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Aktorka jest o 7 lat starsza od gwiazdora. Wspólnie wychowują kilkuletniego syna.

10
 / 14
Sam Taylor-Johnson i Aaron Taylor-Johnson

W październiku 2009 roku wówczas 45-letnia reżyserka przyjęła oświadczyny 22-letniego aktora, Aarona Johnsona. Para poznała się na planie filmowym "John Lennon. Chłopak znikąd", którego Sam Taylor-Johnson była reżyserką. Po trzech latach od zaręczyn zdecydowali się sformalizować swój związek. Po ślubie ona zmieniła nazwisko na Taylor-Johnson, a on dodał do swojego pierwszy człon nazwiska żony. Małżeństwo doczekało się dwóch córeczek.

Kiedy jesteś gotowy, to znaczy, że jesteś gotowy. Zakochałem się i zapragnąłem założyć rodzinę. Chciałem mieć dzieci. I mam: dwie śliczne dziewczynki. Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi, a ja nie wyobrażam sobie życia bez moich kobiet - wyjaśnił w wywiadzie aktor.

11
 / 14
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska od prawie 14 lat jest żoną Bartka Wróblewskiego. Aktorka jest starsza o 9 lat od miłości swojego życia. Kożuchowska przyznała, że w różnicy wieku przeszkadzają jej jedynie mniejsze umiejętności taneczne męża.

Przyjmuję do wiadomości, że jego największy wyczyn to pierwszy taniec na naszym weselu - powiedziała w jednym z wywiadów.

12
 / 14
Cheryl Cole i Liam Payne

Cheryl Cole i Liam Payne wspólnie wychowują synka. Artystów dzieli 10 lat różnicy. Choć do mediów często przedostają się informacje o kryzysie w ich związku, rozwiewają je, brylując wspólnie na ściankach.

Nabijam się z tego, że jestem taką naiwniaczką i zakochuję się w każdym, kto stanie na mojej drodze - powiedziała w jednym z wywiadów Cheryl Cole.

13
 / 14
Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz są małżeństwem od 2011 roku. Wspólnie wychowują córkę Alinę. Między aktorem a reżyserką jest 13 lat różnicy.

Czerpię siłę z mężczyzn i dzięki temu jestem od nich silniejsza. Mąż mówi, że czerpię nadal, hehe. Może to jest jakaś metoda - powiedziała w jednym z wywiadów.

14
 / 14
Vivienne Westwood i Andreas Kronthaler

Vivienne Westwood i Andreas Kronthaler są małżeństwem ponad 30 lat. Projektantka poznała swojego drugiego męża na wykładzie na uniwersytecie sztuk pięknych pod koniec lat 80. Andreas był studentem, a Westwood była profesorem wizytującym. Parę różni 25 lat.

KOMENTARZE
(275)
tzp
2 lata temu
To straszne,ze te kobiety muszą się wciaz z tego tłumaczyć, związki gejów są bardziej akceptowane niż tego typu związki
ioio
2 lata temu
co to znaczy miały odwagę?
Golko
2 lata temu
No i fajnie.To kwestia dojrzałości, nie metryki.
nata
2 lata temu
Moja ciocia pół wieku temu miała odwagę wyjść za mąż za dużo młodszego mężczyznę. Żyją razem od ponad 50 lat. Patrząc na moją ciocię doszłam do wniosku, że związek z młodszym mężczyzną dobrze wpływa na zdrowie i urodę kobiety. Chociaż ciocia w tym roku kończy 94 lata jest w świetnej formie, nawet jej lekarz rodzinny powiedział, że ma wyniki badań jak młoda kobieta. Siostry mojej cioci, które miały starszych mężów od dawna są w grobie. Wykończyła je opieka nad starszymi, schorowanymi mężami.
eddie
2 lata temu
Jeszcze Britney Spears i Sam Asghari !
Najnowsze komentarze (275)
jaga
rok temu
Kwestia gustu. Ja wolę trochę starszych od siebie mężczyzn. Nie lubię czuć się przy facecie jak starsza siostra albo matka.
Pomyleczka u ...
rok temu
W dalszym tekście jest dobrze wpisane, Tom z Heidi, ale nad zdjęciem napisaliście Bill, a to jego brat bliźniak, także pudelek więcej profesjonalizmu podczas pisania artykułów
Www
2 lata temu
Też wolałabym młodszego.
Jeży
2 lata temu
Cheryl Cole i Liam Payne nie są ze sobą już dobre trzy lata. Weźcie wy się ogarnijcie
Agata
2 lata temu
odwagę?! WTF czy mężczyzna, który wiąże się z młodszą kobieta też musi mieć odwagę? tego typu porównań się nie spotyka... kiedy to się w końcu zmieni... :(
haina
2 lata temu
ale odwaga
Gosia
2 lata temu
Pani Magdalena Boczarska to aktorka, nie celebrytka, gdyby ktoś nie wiedział!
Lola69
2 lata temu
LOL
Mann
2 lata temu
Mam młodszego męża. Już jak miał 22 lata, był o wiele dojrzalszy, bardziej odpowiedzialny i stabilny emocjonalnie, niż wielu moich kolegów, obecnych 40-latków. Ludzie są po prostu różni.
Jorg
2 lata temu
Najpiękniejsza w całej Polszcze
Iwona
2 lata temu
O rany, jak stary facet prowadza się z młódką, to jest ok, ale jak starsza kobieta prowadza się z młodszym, to już jest wielkie "aj waj". Dlaczego jedno jest akceptowalne, a drugie nie? Kto ustala te "normy" i po co? Dlaczego cudze życie jest bardziej interesujące od własnego i jakie mamy prawo do ingerencji w cudze sprawy? Mam wrażenie, że takie kryteria i oceny wystawiają wyłącznie ludzie nieszczęśliwi, bo ten któremu jest w życiu dobrze, dzieli się tym dobrem z innymi, natomiast ludzie nieszczęśliwi i zgorzkniali chcą, żeby wszyscy wokół nich też nie czuli się przypadkiem lepiej niż oni! Dla mnie wszelkie konfiguracje i różnice nie grają żadnej roli i życzę im szczęścia!!
Wwww
2 lata temu
Ważne, że dobrze się razem odnajdują, że jest im po drodze. Bo wiek to naprawdę tylko liczba!
Małgorzata
2 lata temu
Gdyby ktoś mnie zapytał co o tym myślę, odpowiedź jest jedna- TO NIE MOJA SPRAWA. Każdemu polecam.
Mte
2 lata temu
Mój mąż jest ode mnie 25 młodszy. W czerwcu 10 rocznica ślubu. Nie związał się ze mną dla kasy. Ja, biedna Polka, on zamożny Brytyjczyk. Uparł się. Jego rodzina zaakceptowała, moja z trudem.. Jesteśmy fajnym małżeństwem, naprawdę. Nie ma jednego wzoru, jak na obwód koła. Ludzie są różni. To się po prostu zdarza. Pzdr
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani pozują na charytatywnej gali: Katarzyna Sokołowska, Joanna Racewicz, Adam Bodnar z żoną (ZDJĘCIA)

Sobotnia gala "Cała Polska czyta dzieciom" przyciągnęła kilkoro znanych gości. Na wydarzeniu pojawili się m.in. senator Adam Bodnar z żoną, Katarzyna Sokołowska, Ewa Minge czy Joanna Racewicz. Zobaczcie, kto jeszcze przybył na charytatywną galę.
9.

Aleksandra Wiśniewska posyła uśmiechy ze ścianki niczym rasowa salonowa lwica. Posłanka postawiła na ODWAŻNĄ suknię (ZDJĘCIA)

Aleksandra Wiśniewska, posłanka KO, a prywatnie córka milionera, jest jedną z osób, które zaszczyciły swoją obecnością galę akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Na ściance zaprezentowała się w koronkowej sukni z efektownym rozcięciem.
8.

Szarmancki Maciej Kurzajewski otwiera roześmianej od ucha do ucha Katarzynie Cichopek drzwi do auta, po czym odjeżdżają spod TVP. Fajna parka? (ZDJĘCIA)

Romantycznych scen z udziałem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ciąg dalszy. Tym razem rozgrywały się one w miejscu ich pierwszego spotkania. Zakochani nie szczędzili sobie miłych i uprzejmych gestów.
7.

Zachwycająca Naomi Campbell bryluje na gwiazdorskim evencie w Arabii Saudyjskiej. Ikona? (ZDJĘCIA)

Naomi Campbell pojawiła się na gali "Women In Cinema" organizowanej w ramach festiwalu filmowego Red Sea w Arabii Saudyjskiej. 53-letnia gwiazda wkroczyła na czarny dywan w biało-srebrnej sukni z prześwitami. Szał?
6.

Agnieszka Włodarczyk odsłania kulisy WESELA na dubajskiej PUSTYNI! Tak wyglądał luksusowy apartament nowożeńców (ZDJĘCIA)

Agnieszka Włodarczyk krok po kroku odsłania przed fanami kulisy swego "tajemniczego" wesela na pustyni w Dubaju. Tym razem fani mogli podejrzeć, jak zakochani spędzili noc poślubną. Mają rozmach?
5.

Macaulay Culkin i Catherine O'Hara spotkali się po ponad 30 LATACH od premiery kultowej komedii. W Alei Sław odsłonięto gwiazdę aktora (ZDJĘCIA)

Gwiazdor legendarnego filmu "Kevin sam w domu" odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Macaulay Culkin mógł liczyć na obecność żony i synów, a także filmowej mamy, Carherine O'Hary. Relacje z wydarzenia chwytają za serce.
4.

INTERESUJĄCA noc Maffashion: niebotycznie wysokie obcasy, przystojny brunet i SERDECZNE pożegnanie (ZDJĘCIA)

Maffashion otarła łzy po "Blu3aby" i ruszyła ponownie w miasto. Tym razem wieczór spędziła w towarzystwie przystojnego bruneta i - jak sama poinformowała na Instagramie - "z grupą około 100 osób" na evencie popularnej marki. Fajny wieczór?
3.

Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska maszerują do "Dzień dobry TVN" w bliźniaczych stylizacjach. Do twarzy im w czerwieni? (ZDJĘCIA)

Widzowie "Dzień dobry TVN" mieli okazję zobaczyć w sobotni poranek na ekranie m.in. Małgorzatę Rozenek oraz Martynę Wojciechowską. Co ciekawe, panie przybyły do studia w niemal identycznych, czerwonych kreacjach. Ikony stylu?
2.

Wersow znów zaprezentowała NOWĄ FRYZURĘ. Ścięła się "na chłopaka"?! (ZDJĘCIA)

Wersow doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Influencerka przybyła na premierę debiutanckiego albumu w odmienionej fryzurze. Fani celebrytki zastanawiają się, czy ultrakrótkie włosy to tylko peruka... Jak sądzicie?
1.

Jennifer Lopez BEZ GRAMA MAKIJAŻU prezentuje wysportowaną sylwetkę w błyszczących leginsach (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez ma wiele talentów i pasji. Jedną z nich jest sport. Dzięki regularnym treningom gwiazda ma nie tylko imponującą kondycję na scenie, ale też wyrzeźbioną sylwetkę. Zobaczcie, jak wygląda świeżo po zajęciach fitness. Stylowa?