Trwa ładowanie...
Paww,Goss
|

Nie tylko Izabela Janachowska czy Karol Strasburger. Oto znane pary z dużą różnicą wieku (ZDJĘCIA)

192
192
Podziel się
1
 / 11
Nie tylko Izabela Janachowska czy Karol Strasburger. Oto znane pary z dużą różnicą wieku (ZDJĘCIA)
Nie tylko Izabela Janachowska czy Karol Strasburger. Oto znane pary z dużą różnicą wieku (ZDJĘCIA)
0
0

Choć Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński to jedna z bardziej rozpoznawalnych par, którą dzieli spora różnica wieku, to nie są oczywiście jedynym takim przypadkiem w show biznesie. Jednego z rekordzistów dzielą z żoną aż... 44 lata różnicy.

W najnowszym odcinku programu Izabeli Janachowskiej na YouTubie celebrytka odniosła się m.in. do swojego statusu materialnego, domniemanej operacji biustu oraz kwestii pożycia małżeńskiego z mężem starszym o 27 lat. Tym samym celebrytka rozpoczęła dyskusję na temat wad i zalet związków z dużą różnicą wieku.

Choć relacja Janachowskiej z Krzysztofem Jabłońskim budzi spore emocje, to ich małżeństwo nie jest jedynym, w którym małżonków dzieli kilkanaście lat różnicy. W podobnej sytuacji znaleźli się m.in. Andrzej Sołtysik czy Karol Strasburger, a jednymi z rekordzistów na tym polu są Janusz Korwin-Mikke i Dominika Sibiga, których dzielą ponad cztery dekady różnicy.

Zebraliśmy dla Was najpopularniejsze pary w polskim show biznesie, którym różnica wieku nie przeszkodziła w zbudowaniu długoletniego związku. Czy to przepis na udany związek?

2
 / 11
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński: 27 lat różnicy

Izabela nie kryje wielkiej miłości do Krzysztofa Jabłońskiego i chętnie dzieli się sprawdzonym sposobem na udany związek: "Małżeństwo to zakochiwanie się wiele razy, ale zawsze w tej samej osobie".

3
 / 11
Marek Kondrat i Antonina Turnau: 38 lat różnicy

"Przeżywam to, co jest mi dane z racji własnej otwartości na życie. Bo i pojąłem młodą kobietę za żonę z czystej miłości, i urodziliśmy, że tak powiem, Helenkę" – wyznał Marek Kondrat w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

4
 / 11
Cezary i Edyta Pazurowie: 25 lat różnicy

"Edytka wspaniale mi gotuje. Ostatnio zrobiła pyszne krewetki z czosnkiem z patelni, do tego moja francuska bułka i oliwa paprykowa. Edytka ciągle mnie zaskakuje. Ma wiele wspaniałych talentów i jako młoda osoba wielu rzeczy próbuje. A ja jestem mężem, który nie ogranicza swojej żony. Najpiękniejsze dla mnie w życiu jest widzieć, jak ona się rozwija" - przekonuje Cezary Pazura.

5
 / 11
Janusz Korwin-Mikke i Dominika Sibiga: 44 lata różnicy

"Nie mogę już, jak w czasach studenckich, swobodnie decydować o sobie: że pójdę do teatru, posiedzę, poleżę, poczytam, obejrzę film. Teraz tego już nie ma. Mamy dzieci, nie jesteśmy dwójką beztroskich kochanków, którzy myślą tylko o sobie. Rodzina to wielka odpowiedzialność, a także zobowiązanie. Jesteśmy ze sobą 10 lat, więc ludzie się do nas przyzwyczaili. Nasz związek przestał być szokujący. Janusz młodnieje, ja robię się coraz starsza – taka jest prawda. Niedługo nasza różnica wieku się wyrówna" – przekonywała w jednym z wywiadów.

6
 / 11
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop: 24 lata różnicy

"Dla mnie związek jest sprawą intymną, a popularność Andrzeja od razu kładła na niego cień i wiele utrudniała. Poza tym między nami jest ogromna różnica wieku. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, to bym nie uwierzyła" – podkreślała Patrycja.

7
 / 11
Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska: 18 lat różnicy

"Między nami… Nie ma monotonii. Bo najbardziej związkowi zagraża chyba nuda. I schematyzm. A my żyjemy dynamicznie i nie jesteśmy na siebie skazani. Natasza nie musi wisieć mi na ramieniu, a ja nie muszę ciągnąć jej za sobą. Robi swoje projekty, ja swoje. Myślę, że u nas najważniejsze jest to, że możemy być ze sobą, nie będąc na siebie skazani. Cieszę się, gdy coraz większy sens ma to, co Natasza robi" – mówił Janusz Józefowicz.

8
 / 11
Agata i Piotr Rubikowie: 18 lat różnicy

"Ci, którzy sobie żartowali z różnicy wieku albo mówili złe rzeczy, już teraz zamilkli, bo widzą, że to wszystko działa. W świecie facetów jest to sukces, jeżeli ma się o wiele młodszą żonę. Ze strony moich kolegów czy przyjaciół absolutnie był szacun" – przekonuje Piotr.

9
 / 11
Michał i Aleksandra Żebrowscy: 15 lat różnicy

"Michał przy bliższym poznaniu zaskakuje. Początkowo sprawia wrażenie nieprzyjemnego gościa, który uważa się za nie wiadomo kogo" – wyznała Aleksandra Żebrowska.

10
 / 11
Karol i Małgorzata Strasburgerowie: 36 lat różnicy

"Odpowiadam krytykom, aby nie wtrącali się w cudze życie osobiste. A szczególnie ludzie mający nieudane związki i złe doświadczenia nie powinni wyznaczać norm. Wydaje im się, że młodsza kobieta musi być pozbawiona rozumu i wartości, a starszy mężczyzna na tyle głupi, że nie jest w stanie ocenić niczego poza ładną buzią czy nogami. Takiemu stereotypowi mówię "nie"! W naszym przypadku różnica wieku działa na naszą korzyść" – tłumaczy Strasburger.

11
 / 11
Monika Ordowska związała się ze starszym milionerem

"Chciałabym, żeby każda dziewczyna miała tyle szczęścia, co ja" – pisała niedawno Monika Ordowska na Instagramie. Tylko pozazdrościć?

KOMENTARZE
(192)
Ktoś
2 lata temu
Ciekawe, że regułą jest to, że ci Panowie są bogaci. Miłość będzie wtedy jak 30 letnia kobieta będzie miała męża +60 z mieszkaniem w bloku i emeryturą 1500zł.
Franek
2 lata temu
Zawsze to on jest znany i bogaty a ona nie, wśród znajomych takich różnic wieku nie ma
Haha
2 lata temu
Każdy z nich jest znany i majętny. Ciekawe czy by były takie zakochane, gdyby mężowie mieli pensję przeciętnego emeryta.
Lol
2 lata temu
Ktoś z Was zna takie pary poza shobiznesem? Bo ja nie
młodziak
2 lata temu
Moja żona jeszcze nie urodziła się, bo mam dopiero 62 lata.
Najnowsze komentarze (192)
BUHAHAHAHA
12 miesięcy temu
Niech mi ktoś jeszcze powie że one nie lecą na pieniądze
Max
rok temu
Młode Panie lubiące kasę, ścianki i zainteresowanie swoją osobą. Wszystko w temacie.
B22
2 lata temu
Czy to przyjaciele Jeffreya Epsteina?
Xyz
2 lata temu
Dajcie żyć! Dlaczego młoda babka miałaby wziąć biednego emeryta? Ci faceci żyją pełnią życia, mają kasę, plany, ambicje i energię. Nie są atrakcyjni dlatego, że są bogaci, tylko są bogaci dlatego, że mieli pomysł na siebie i im się chciało. I to jest atrakcyjne! A nie "wieczory z netflixem". Ja je rozumiem (mam 30 lat)
Cyniq
2 lata temu
Miłość to światło życia...oczywiście miłość do pieniędzy ;)
Loko
2 lata temu
Powyżej 15 lat ,to już za dużo
yxyxxyxy
2 lata temu
Najbardziej żenujący jest Rubik. Wziął młodszą, bo jest szacun wśród kolegów.. W życiu bym go nie chciała. W ogóle taki związek jest mało szczery, mi by się wydawało, że facet jest ze mną tylko dlatego, że jestem od niego młodsza, bo szacun wśród kolegów. Jakie w ogóle wartości ma taki facet ?
Dorota
2 lata temu
25 lat, ok, niech będzie, ale 40? Nope
Ja
2 lata temu
Wiek nie ma żadnego znaczenia, kiedy faktycznie kochamy.Dlatego kompletnie nie zrozumiała jest dla mnie jakakolwiek sensacja dotyczącą wieku.Dla wszystkich państwa wszystkiego dobrego. Dużo miłości.
To ciekawi
2 lata temu
Jabłońskiemu i temu na końcu źle patrzy z oczu. Charakter na codzień w stosunku do innych ludzi jest wymalowany, wyryty wręcz w wyrazie oczu człowieka, bo to postępowanie na codzień i w stosunku do innych ludzi, a tylko do żony, odkrywa prawdę o człowieku. Nawet nie z twarzy to widać, z jej min, bo z wiekiem robią się bruzdy np między brwiami z powodu pogorszenia wzroku i niechęci do okularów i robienia zabiegów w tym temacie. Te bruzdy wcale nie świadczą, że ktoś jest złym człowiekiem lub tępym, ale nierzadko, że... chwilami od dłuższego czasu gorzej widzi! Ale dobroć człowieka jest wypisana w wyrazie jego oczu. U Jabłońskiego tego nie ma. U tego na końcu też. Dobre oczy ma np Kondrat, Pazura, Rubik, Józefowicz. Co do Sołtysika mieszane uczucia. Absolutnie nie ufam ludziom nie mających ciepła w oczach. Tej takiej specyficznej łagodności. Na to nie pomogą ani piękne zęby, ani piękna skóra. Oby mnie tym razem myliło, bo czasem są wyjątki. Mnie wiek nie obchodzi, bo człowiek jest tam, w środku. Lata lecą każdemu. Ale życie nauczyło uważnie obserwować zachowanie ludzi do innych w sytuacjach zwłaszcza konfliktowych. Wtedy widać jaki kto jest, bo wtedy niejeden o tę samą rzecz ostro wystartuje do człowieka byle jakiego na wygląd, w byle jakim aucie, za to już tak samo nie zachowa się w stosunku do osoby dobrze zrobionej, w drogim aucie. Po takich niuansach wiemy, czy ktoś jest ogólnie miły, dobry, życzliwy. Do pięknej żony to każdy będzie miły i wspaniały, jeśli go zachwyca. Sztuką jest być miłym w stosunku do innych ludzi i to, gdy dochodzi do sporu lub sytuacji konfliktowej. Ja chętnie poznam jakimi ludźmi od dawna są po kolei ci wszyscy panowie w stosunku do takich zwykłych ludzi i to nie tylko tam, gdzie mieszkają. Bo bogaty zawsze jest bystry i wie, gdzie się absolutnie nie zadziera. Co tam wiek? To jest indywidualna sprawa, bez znaczenia dla osób trzecich.
Haha
2 lata temu
Te małżeństwa trwają dluzej niz wasze z rowiesnikami :) no ale kto by sie przejmowal logiką... na pewno nie wy.
Tragedia
2 lata temu
Poprostu mają kasę dlatego mlode ich wzięły a stary powinien się czuć jak z wnuczką w łóżku 🤮
Jerzy
2 lata temu
Jestem już 50+,i bardzo mnie wkurza jak młoda dama 23lata piszę- cytuje piszę do mnie stary dziad.Jak wiedzę na ulcy kobietę 40,50 lat,zadbaną,krew z mlekiem,to serce rośnie i coś jeszcze.Ale widzę również młode kobiety,które,ujme to delikatnie,czerpią z życia całymi garściami,żyją szybko.Wyglądają gorzej jak panny z mojej młodości,które powychodziły za mąż dawno już.Więc proszę o większy szacun dla chłopaków 50+bo nie wiesz młoda panno jak będziesz wyglądała za lat 20.
***
2 lata temu
Ja tylko nie wiem, jak kobieta może się związać z facetem, który gardzi kobietami.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Lara Gessler: drewniana kuchnia, dodatki w stylu boho i dżungla na tarasie (ZDJĘCIA)

Lara Gessler kilka lat temu uwiła sobie gniazdko na warszawskim Mokotowie, gdzie mieszka wraz z ukochanym i dziećmi. Celebrytka postawiła na przytulne wnętrza w stylu boho i dużo roślin. Zobaczcie, jak mieszka córka Magdy Gessler.
9.

Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie. Prawdziwa góralska willa (ZDJĘCIA)

Edyta i Łukasz Golcowie mają się czym pochwalić. Ich posiadłość położona jest w malowniczym Beskidzie Żywieckim i robi spore wrażenie. Dużo drewna i piękne widoki. Zobaczcie, jak mieszka para.
8.

Gwiazdy na gali Top Seriale 2023. Odważna Emilia Dankwa, szykowna Aleksandra Popławska, szalona Pola Rise (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór najbardziej znane nazwiska show biznesu zebrały się w Teatrze Capitol, aby wziąć udział w rozstrzygnięciu plebiscytu Top Seriale 2023 Wirtualnej Polski. Czyja kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu? Mai Hyży, Anny Wendzikowskiej, a może Emilii Dankwy?
7.

Pochmurny Antoni Królikowski zasuwa z Izabelą w strugach deszczu do osiedlowego dyskontu po sok marchewkowy (ZDJĘCIA)

Antoni Królikowski znów nie ma dobrej passy. Mimo przeciwności losu prawniczka Izabela wiernie trwa u boku gwiazdora. Także podczas wypraw do osiedlowego sklepu...
6.

Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądać jej nowy dom. Na bogato! (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda pochwaliła się niedawno na Instagramie projektem nowego mieszkania, a także pokazała, jak idą prace wykończeniowe. Zdjęcia wnętrza robią wrażenie.
5.

Anna Mucha zostawia auto na awaryjnych i... IDZIE DO KNAJPY! Tam zajadała się kostkami lodu (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniej wizyty w centrum Warszawy Anna Mucha postanowiła zablokować ulicę. W tym czasie spotkała się ze znajomą w restauracji, gdzie ze spokojem skonsumowała posiłek składający się m.in. z kostek lodu. Prawdziwa gwiazda?
4.

Tak mieszkają Borys Szyc i Justyna Nagłowska: kącik pod schodami, dwa tarasy i zapierający dech w piersiach ogródek (ZDJĘCIA)

Borys Szyc i jego małżonka Justyna chętnie pokazują w mediach społecznościowych zakątki swojego gniazdka na Saskiej Kępie. Największe wrażenie robi jednak ich ogródek. Chcielibyście tak mieszkać?
3.

Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i inni wspierają Krzysztofa i Joannę Ibiszów na premierze ich projektu (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytów przybył na event "Dobre życie by Ibisz", który zapowiada nowy projekt prezentera. Na niebieskiej ściance pozowała m.in. żona prezentera Joanna Ibisz, a także Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i Maciej Dowbor. Jak się prezentowali?
2.

Katarzyna Warnke "przyłapana" na randce: romantyczna kolacja, PRZYTULANIE w taksówce i wspólny powrót (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Piotr Stramowski układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Teraz okazuje się, że Katarzyna Warnke również zaczęła randkować po rozstaniu z mężem. Paparazzi "przyłapali" ją na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem.
1.

Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie. Ogromny salon, kuchnia jak z katalogu i ogród pełen kwiatów (ZDJĘCIA)

Edyta i Cezary Pazurowie nie ukrywają swoje życia prywatnego przed fanami, często publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki postom zamieszczanym na Instagramie możemy podejrzeć, jak obecnie mieszka para. Ładnie się urządzili?