Trwa ładowanie...
Paww
|

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. Zobaczcie, które gwiazdy znalazły miłość na planie filmowym (ZDJĘCIA)

50
50
Podziel się

To tylko początek listy gwiazd, które po ostatnim klapsie na planie postanowiły stworzyć poważny związek i założyć rodzinę. Zobaczcie, które serialowe i filmowe pary przeniosły uczucie z ekranu na prawdziwe życie.

1
 / 11
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. Zobaczcie, które gwiazdy znalazły miłość na planie filmowym (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. Zobaczcie, które gwiazdy znalazły miłość na planie filmowym (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. To tylko początek listy gwiazd, które na planie filmowym znalazły miłość (ZDJĘCIA)
0
0

Wspólna praca na planie filmowym pozwala na stworzenie prawdziwych przyjaźni, a jeśli w grę wchodzą również sceny intymne, to o głębsze uczucie nie jest trudno. Scenariusze gorących romansów dość często przekładają się na życie prywatne aktorów, którzy spotykają się również poza planem produkcji.

Część plotek o romansach głównych bohaterów jest podsycana na potrzeby promocji filmu, jednak istnieją w show biznesie takie pary, które faktycznie po zakończeniu pracy przy wspólnym projekcie postanowiły stworzyć poważny związek i założyć rodzinę. Na planie poznali się i zakochali w sobie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Piotr Stramowski i Kasia Warnke oraz Tamara Arciuch i Bartkek Kasprzykowski. To jednak początek listy gwiazd, których połączyło gorące uczucie na planie filmowym.

2
 / 11
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Pięć lat później ich uczucie rozwinęło się na planie serialu "Londyńczycy", wspólnie wystąpili również w takich produkcjach jak "Zero", "Kac Wawa", "Bodo" czy "PolandJa". Aktorzy są małżeństwem od ponad 2010 roku i mają dwójkę dzieci. Aktorzy uwielbiają ze sobą pracować, ponieważ na planie rozumieją się bez słów.

Jest zdecydowanie łatwiej. Wszystko się skraca. Poza tym grając z żoną, czasem mam wrażenie, jakby czas się zatrzymywał - stwierdził w jednym z wywiadów Michał Żurawski,

3
 / 11
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie "Spirali" i od razu połączyło ich gorące uczucie, które jednak przez dłuższy czas postanowili ukrywać przed mediami. Zaledwie po kilku miesiącach znajomości para wzięła sekretny ślub. Na kameralnej ceremonii pojawili się najbliżsi pary, między innymi Krzysztof Gojdź i Aleksandra Kwaśniewska. W 2019 roku na świat przyszła ich córka Helena.

Piotrek ma cudowną umiejętność radości życia, lekkości, mnie tego strasznie brakuje. Chciałabym się tego nauczyć, żeby trochę odpuścić. Piotrek jest radosnym, łagodnym człowiekiem. On ma osobowość - śmialiśmy się z tego na początku naszego związku - "i tak, i nie". To jest moje przeciwieństwo. Piotrek jest delikatny, nie przejedzie taranem po człowieku. Z drugiej strony moja szybsza decyzyjność i rodzaj krytycznego stosunku do świata też się przydaje, bo ułatwia nam życie - wyznała Warnke w wywiadzie dla "Vivy".

4
 / 11
Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2011 roku na planie filmu "Green Lantern". Film okazał się klapą i nie został zbyt dobrze przyjęty przez krytyków oraz widzów. Dzięki produkcji aktorzy zakochali się w sobie. Dziś uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych par Hollywood. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

5
 / 11
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna BrodzikPaweł Wilczak poznali się na planie uwielbianego przez widzów serialu "Kasia i Tomek". Uczucie z ekranu szybko przeniosło się na prawdziwe życie. Para pobrała się, a w 2008 roku na świat przyszli ich synowie, Jan i Franciszek.

6
 / 11
Eva Mendes i Ryan Gosling

Znajomość Evy Mendes i Ryana Goslinga zaczęła się w 2011 roku na planie filmu "Drugie oblicze". Uczucie pojawiło się od razu i szybko przyznano im status jednej z najgorętszych par w show biznesie. Aktorzy obecnie wspólnie wychowują dwie córeczki.

7
 / 11
Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington poznali się na planie serialu "Gra o tron". Romans, który odgrywali na małym ekranie, wyszedł jednak poza ramy produkcji. Aktorzy pobrali się w 2018 roku, po krótkim czasie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Kit Harington nie ukrywa, że do produkcji HBO ma ogromny sentyment, również do scen erotycznych, których nie zamierza ukrywać przed synem.

Słuchaj, możesz być za nie wdzięczny, bo w przeciwnym wypadku by cię tu nie było - śmiał się w jednym z wywiadów.

8
 / 11
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się na planie serialu "Czas honoru", w którym zagrali parę. Scenariusz przeniósł się na życie prywatne, choć przez bardzo długi czas wypierali się uczucia.

W 2016 roku zaręczyli się, a następnie w 2018 roku zakochani ślubowali sobie miłość przed ołtarzem. W zeszłym roku aktorzy zostali rodzicami, a ciążę aktorki udało się ukryć przed mediami niemal do samego końca.

9
 / 11
Penélope Cruz i Javier Bardem

Uczucie Penélope CruzJaviera Bardema narodziło się już w 1992 roku na planie produkcji "Szynka, szynka". Aktorka skuszona wieloma filmowymi propozycjami wówczas rzuciła aktora. Uczucie ponownie zapłonęło na planie filmu Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona". Para założyła rodzinę i doczekała się dwójki dzieci.

10
 / 11
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Między Tamarą Arciuch i Bartkiem Kasprzykowskim zaiskrzyło na planie "Halo Hans!". Oboje aktorzy znajdowali się wówczas w związkach małżeńskich, jednak nie byli w nich szczęśliwi. Przez długi czas ukrywali swoje uczucie, dopiero po trzech latach od poznania się wzięli ślub.

Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem. Na planie "Halo Hans!" byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy - wspominała Tamara.

To uczucie dojrzewało. I to dość długo. Najpierw się zaprzyjaźniliśmy – powiedział w wywiadzie dla "Vivy" Bartłomiej Kasprzykowski.

11
 / 11
Michael Fassbender i Alicia Vikander

Michael Fassbender i Alicia Vikander zakochali się na planie "Światło między oceanami". Atmosfera romantycznej historii udzieliła się celebrytom również poza planem. Zaledwie po roku od poznania para wzięli ślub, a krótko po nim na świat przyszła ich pierwsza pociecha.

KOMENTARZE
(50)
tPa
rok temu
"Są małżeństwem od ponad 2010 roku" ... mój ty świecie
Olkka
rok temu
Blake i Ryenolds mają trzy córki
Kaja
rok temu
Brodzik i Walczak chyba nie mają ślubu
Ktoś
rok temu
Alicia i Michael najlepsi, taka mało Hollywoodzka para, żyjąca bez skandali i atencji
Aha
rok temu
a ja jeszcze szukam...
Najnowsze komentarze (50)
Protagonista
rok temu
Znajomość Evy Mendes i Ryana Goslinga zaczęła się w 2011 roku na planie filmu "Drugie oblicze" - i dlatego razem z nimi w tym samym filmie zagralo ich nowonarodzone dziecko ! Nie mam pojecia kto wymysla te brednie ?
Wah
rok temu
Kasia w po korekcie powiek wygląda dziwnie
Gino
rok temu
Brodzik wyglda jak Skrzynecka, bezguście niestety..
Felek
rok temu
Brodzik i Wilczak niestety ale nie mają ślubu nawet cuwilnego
Mama Michala
rok temu
Ja poznałam męża na weselu koleżanki to jakby coś podobnego!?30 lat po ślubie
Pawlicki
rok temu
dostał role w Czas Honoru, w czasie gdy jego brat był szefem w TVP. teraz, nie dostaje już ròl, to ujada. taka to właśnie historia
polak
rok temu
a jakie to gwiazdy? podrzedni aktorzy ktorzy w innych krajach byliby bezrobotni
Loli
rok temu
Piotr Stramowski wygląda milion razy leoiej z krótkimi włosami
Albin
rok temu
Co się stało z Katarzyną 🧐😣
Głowa boli
rok temu
A co mnie to interesuje 😂😂
Gość
rok temu
Co się stało z Warnke 🤔 jest z dnia na dzień coraz gorzej 😂 Kiedyś była ładna 🙄
Kajak
rok temu
Znajdowali się w związkach małżeńskich. Aha
Max
rok temu
Javier i Penelope, Alicia i Michael to jedyne gwiazdy w tym zestawieniu.
hhhh
rok temu
Warnke kiedyś była ładną dziewczyną , niepotrzebnie majstrowała przy twarzy
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Anita Werner. Jest elegancko i minimalistycznie (ZDJĘCIA)

Anita Werner jest ulubienicą telewidzów. Prowadzone przez nią "Fakty" w TVN przyciągają rzesze fanów, z którymi prezenterka utrzymuje kontakt przez media społecznościowe. I to właśnie tam pokazuje, jak mieszka.
9.

TYLKO NA PUDELKU: Kulisy 19. urodzin Allana Krupy. Całusy z mamą, papieros przed klubem (ZDJĘCIA)

W sobotni wieczór Allan Krupa z rodziną i przyjaciółmi świętował swoje 19. urodziny. Impreza odbyła się w modnym warszawskich klubie, a wśród gości bawili się między innymi Edyta Górniak.
8.

Magdalena Narożna odsłania płaski brzuch przed studiem "Pytania na śniadanie" (ZDJĘCIA)

W niedzielę Magdalena Narożna gościła w studiu "Pytania na śniadanie". Celebrytka pojawiła się w programie w podkreślającym sylwetkę garniturze i krótkim topie. Na antenie opowiedziała zaś o kulisach swojej przemiany.
7.

Reni Jusis świętuje 49. urodziny z ekipą "Azji Express"! Balowali do białego rana... (ZDJĘCIA)

Reni Jusis w sobotni wieczór zorganizowała swoje 49. urodziny. Na imprezie nie zabrakło gwiazd najnowszej edycji "Azji Express", a wśród atrakcji tego wieczoru znalazło się m.in. wspólne oglądanie czwartego odcinka show. Fajna zabawa?
6.

Marina z Liamem odwiedzili Wojtka Szczęsnego: makijaż w mercedesie wartym FORTUNĘ i torebka za ponad 30 tysięcy złotych... (ZDJĘCIA)

Trenerski debiut Fernando Santosa nie był niestety udany. Polska reprezentacja nie popisała się w meczu pierwszej kolejki eliminacji do Euro 2024. Zawodnicy kilka dni przed spotkaniem z Czechami mogli jednak liczyć na wsparcie pełnych nadziei kibiców i bliskich.
5.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
4.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
3.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
2.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
1.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?