Trwa ładowanie...
Paww
|

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. Zobaczcie, które gwiazdy znalazły miłość na planie filmowym (ZDJĘCIA)

50
Podziel się:
50
Podziel się:

To tylko początek listy gwiazd, które po ostatnim klapsie na planie postanowiły stworzyć poważny związek i założyć rodzinę. Zobaczcie, które serialowe i filmowe pary przeniosły uczucie z ekranu na prawdziwe życie.

1
 / 11
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. Zobaczcie, które gwiazdy znalazły miłość na planie filmowym (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. Zobaczcie, które gwiazdy znalazły miłość na planie filmowym (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak oraz Penélope Cruz i Javier Bardem. To tylko początek listy gwiazd, które na planie filmowym znalazły miłość (ZDJĘCIA)
0
0

Wspólna praca na planie filmowym pozwala na stworzenie prawdziwych przyjaźni, a jeśli w grę wchodzą również sceny intymne, to o głębsze uczucie nie jest trudno. Scenariusze gorących romansów dość często przekładają się na życie prywatne aktorów, którzy spotykają się również poza planem produkcji.

Część plotek o romansach głównych bohaterów jest podsycana na potrzeby promocji filmu, jednak istnieją w show biznesie takie pary, które faktycznie po zakończeniu pracy przy wspólnym projekcie postanowiły stworzyć poważny związek i założyć rodzinę. Na planie poznali się i zakochali w sobie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Piotr Stramowski i Kasia Warnke oraz Tamara Arciuch i Bartkek Kasprzykowski. To jednak początek listy gwiazd, których połączyło gorące uczucie na planie filmowym.

2
 / 11
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Pięć lat później ich uczucie rozwinęło się na planie serialu "Londyńczycy", wspólnie wystąpili również w takich produkcjach jak "Zero", "Kac Wawa", "Bodo" czy "PolandJa". Aktorzy są małżeństwem od ponad 2010 roku i mają dwójkę dzieci. Aktorzy uwielbiają ze sobą pracować, ponieważ na planie rozumieją się bez słów.

Jest zdecydowanie łatwiej. Wszystko się skraca. Poza tym grając z żoną, czasem mam wrażenie, jakby czas się zatrzymywał - stwierdził w jednym z wywiadów Michał Żurawski,

3
 / 11
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie "Spirali" i od razu połączyło ich gorące uczucie, które jednak przez dłuższy czas postanowili ukrywać przed mediami. Zaledwie po kilku miesiącach znajomości para wzięła sekretny ślub. Na kameralnej ceremonii pojawili się najbliżsi pary, między innymi Krzysztof Gojdź i Aleksandra Kwaśniewska. W 2019 roku na świat przyszła ich córka Helena.

Piotrek ma cudowną umiejętność radości życia, lekkości, mnie tego strasznie brakuje. Chciałabym się tego nauczyć, żeby trochę odpuścić. Piotrek jest radosnym, łagodnym człowiekiem. On ma osobowość - śmialiśmy się z tego na początku naszego związku - "i tak, i nie". To jest moje przeciwieństwo. Piotrek jest delikatny, nie przejedzie taranem po człowieku. Z drugiej strony moja szybsza decyzyjność i rodzaj krytycznego stosunku do świata też się przydaje, bo ułatwia nam życie - wyznała Warnke w wywiadzie dla "Vivy".

4
 / 11
Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2011 roku na planie filmu "Green Lantern". Film okazał się klapą i nie został zbyt dobrze przyjęty przez krytyków oraz widzów. Dzięki produkcji aktorzy zakochali się w sobie. Dziś uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych par Hollywood. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

5
 / 11
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna BrodzikPaweł Wilczak poznali się na planie uwielbianego przez widzów serialu "Kasia i Tomek". Uczucie z ekranu szybko przeniosło się na prawdziwe życie. Para pobrała się, a w 2008 roku na świat przyszli ich synowie, Jan i Franciszek.

6
 / 11
Eva Mendes i Ryan Gosling

Znajomość Evy Mendes i Ryana Goslinga zaczęła się w 2011 roku na planie filmu "Drugie oblicze". Uczucie pojawiło się od razu i szybko przyznano im status jednej z najgorętszych par w show biznesie. Aktorzy obecnie wspólnie wychowują dwie córeczki.

7
 / 11
Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington poznali się na planie serialu "Gra o tron". Romans, który odgrywali na małym ekranie, wyszedł jednak poza ramy produkcji. Aktorzy pobrali się w 2018 roku, po krótkim czasie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Kit Harington nie ukrywa, że do produkcji HBO ma ogromny sentyment, również do scen erotycznych, których nie zamierza ukrywać przed synem.

Słuchaj, możesz być za nie wdzięczny, bo w przeciwnym wypadku by cię tu nie było - śmiał się w jednym z wywiadów.

8
 / 11
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się na planie serialu "Czas honoru", w którym zagrali parę. Scenariusz przeniósł się na życie prywatne, choć przez bardzo długi czas wypierali się uczucia.

W 2016 roku zaręczyli się, a następnie w 2018 roku zakochani ślubowali sobie miłość przed ołtarzem. W zeszłym roku aktorzy zostali rodzicami, a ciążę aktorki udało się ukryć przed mediami niemal do samego końca.

9
 / 11
Penélope Cruz i Javier Bardem

Uczucie Penélope CruzJaviera Bardema narodziło się już w 1992 roku na planie produkcji "Szynka, szynka". Aktorka skuszona wieloma filmowymi propozycjami wówczas rzuciła aktora. Uczucie ponownie zapłonęło na planie filmu Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona". Para założyła rodzinę i doczekała się dwójki dzieci.

10
 / 11
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Między Tamarą Arciuch i Bartkiem Kasprzykowskim zaiskrzyło na planie "Halo Hans!". Oboje aktorzy znajdowali się wówczas w związkach małżeńskich, jednak nie byli w nich szczęśliwi. Przez długi czas ukrywali swoje uczucie, dopiero po trzech latach od poznania się wzięli ślub.

Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem. Na planie "Halo Hans!" byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy - wspominała Tamara.

To uczucie dojrzewało. I to dość długo. Najpierw się zaprzyjaźniliśmy – powiedział w wywiadzie dla "Vivy" Bartłomiej Kasprzykowski.

11
 / 11
Michael Fassbender i Alicia Vikander

Michael Fassbender i Alicia Vikander zakochali się na planie "Światło między oceanami". Atmosfera romantycznej historii udzieliła się celebrytom również poza planem. Zaledwie po roku od poznania para wzięli ślub, a krótko po nim na świat przyszła ich pierwsza pociecha.

KOMENTARZE
(50)
tPa
3 lata temu
"Są małżeństwem od ponad 2010 roku" ... mój ty świecie
Olkka
3 lata temu
Blake i Ryenolds mają trzy córki
Kaja
3 lata temu
Brodzik i Walczak chyba nie mają ślubu
Ktoś
3 lata temu
Alicia i Michael najlepsi, taka mało Hollywoodzka para, żyjąca bez skandali i atencji
Aha
3 lata temu
a ja jeszcze szukam...
Najnowsze komentarze (50)
Protagonista
3 lata temu
Znajomość Evy Mendes i Ryana Goslinga zaczęła się w 2011 roku na planie filmu "Drugie oblicze" - i dlatego razem z nimi w tym samym filmie zagralo ich nowonarodzone dziecko ! Nie mam pojecia kto wymysla te brednie ?
Wah
3 lata temu
Kasia w po korekcie powiek wygląda dziwnie
Gino
3 lata temu
Brodzik wyglda jak Skrzynecka, bezguście niestety..
Felek
3 lata temu
Brodzik i Wilczak niestety ale nie mają ślubu nawet cuwilnego
Mama Michala
3 lata temu
Ja poznałam męża na weselu koleżanki to jakby coś podobnego!?30 lat po ślubie
Pawlicki
3 lata temu
dostał role w Czas Honoru, w czasie gdy jego brat był szefem w TVP. teraz, nie dostaje już ròl, to ujada. taka to właśnie historia
polak
3 lata temu
a jakie to gwiazdy? podrzedni aktorzy ktorzy w innych krajach byliby bezrobotni
Loli
3 lata temu
Piotr Stramowski wygląda milion razy leoiej z krótkimi włosami
Albin
3 lata temu
Co się stało z Katarzyną 🧐😣
Głowa boli
3 lata temu
A co mnie to interesuje 😂😂
Gość
3 lata temu
Co się stało z Warnke 🤔 jest z dnia na dzień coraz gorzej 😂 Kiedyś była ładna 🙄
Kajak
3 lata temu
Znajdowali się w związkach małżeńskich. Aha
Max
3 lata temu
Javier i Penelope, Alicia i Michael to jedyne gwiazdy w tym zestawieniu.
hhhh
3 lata temu
Warnke kiedyś była ładną dziewczyną , niepotrzebnie majstrowała przy twarzy
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Niepokojąco szczupła Tara Reid rozdaje uśmiechy przed restauracją w Hollywood (ZDJĘCIA)

Kilkanaście lat temu Tara Reid była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek komediowych. Dziś blask jej sławy nieco przygasł, lecz 48-latka wciąż wzbudza zainteresowanie mediów. Ostatnio paparazzi "przyłapali" gwiazdę na ulicach Hollywood. Bardzo się zmieniła?
9.

Naturalna Bebe Rexha w kostiumie kąpielowym szaleje na jachcie z siostrą Rity Ory (ZDJĘCIA)

Bebe Rexha dołączyła właśnie do grona gwiazd, które tłumnie ruszyły na wakacyjne wojaże. Gwiazda kina wybrała modny Mykonos, gdzie paradowała w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Taka to pożyje?
8.

Jennifer Lopez kończy 55 lat. Tak zmieniała się na przestrzeni lat. Młodnieje z wiekiem? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez skończyła dziś 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć wam archiwalne fotografie jubilatki z czasów jej młodości. Na niektórych ze zdjęć sprzed kilku dekad Latynoska wygląda dojrzalej niż obecnie.
7.

Dawno niewidziana Meghan Markle "przyłapana" na spotkaniu na mieście. Jej stylizacja była warta FORTUNĘ (ZDJĘCIA)

Meghan Markle coraz rzadziej pojawia się w blasku fleszy, lecz nawet podczas codziennych wyjść na miasto nie stroni od kosztownych stylizacji. Tym razem paparazzi "przyłapali" aktorkę, gdy z koleżanką po fachu wybrała się na miasto. Uwagę zwróciła jej kosztowna stylizacja.
6.

Odziana w bikini Zofia Zborowska prezentuje sylwetkę DWA MIESIĄCE po porodzie, taplając się w Morzu Śródziemnym (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska ma za sobą kilka intensywnych miesięcy. Nic dziwnego, że świeżo upieczona mama dwójki dzieci zapragnęła wybrać się na wakacje. Publikując wakacyjny kontent, 37-latka zaprezentowała się w bikini.
5.

Monika Olejnik drepcze z ukochanym przez teren budowy. Uzbroiła się w markowe dodatki warte niemal 30 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Monikę Olejnik na ulicach Warszawy. Uzbrojoną w markowe dodatki dziennikarkę i jej ukochanego sfotografowano, gdy czmychali przez wyłączony z ruchu drogowego teren budowy.
4.

Katarzyna Skrzynecka przykuwa spojrzenia w EGZOTYCZNEJ stylizacji na premierze filmu. Towarzyszyli jej mąż z córką (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka uwielbia skupiać na sobie wzrok przy pomocy nietuzinkowych stylizacji. Nie inaczej było na wtorkowej premierze filmu, na której towarzyszył jej mąż Marcin i córka Alikia. Jak Wam się podoba krzykliwy "look" aktorki?
3.

Zbieranina celebrytów melduje się na filmowej premierze: Ramona Rey w kozaczkach, Andziaks w piżamie (?) i Maria Sadowska... (ZDJĘCIA)

Premierowy pokaz filmu "Deadpool & Wolverine" przyciągnął pokaźne grono rodzimych gwiazd. Na czerwony dywan wkroczyli m.in. Ramona Rey, Andziaks i Luka, a także Maria Sadowska. Kto wypadł najlepiej?
2.

Naburmuszeni Katy Perry i Orlando Bloom "epatują" wyćwiczonymi sylwetkami na francuskiej plaży (ZDJĘCIA)

Katy Perry i Orlando Bloom uwielbiają aktywny wypoczynek. Zamiast leżeć plackiem na plaży rodzice małej Daisy woleli uskuteczniać paddle boarding. Pozazdrościć formy?
1.

Naturalna Daria Widawska przemierza ulice Warszawy (ZDJĘCIA)

Daria Widawska nie należy do grona gwiazd, które chętnie chwalą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie możemy znaleźć głównie reklamy cateringu lub ujęcia z pracy. Od czasu do czasu udaje się jednak "przyłapać" aktorkę na warszawskich ulicach. Jak prezentuje się w naturalnym wydaniu?