Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Katarzyna Warnke skrytykowana za posty na Instagramie. "Wypierasz fakt bycia mamą. Dawne życie już nie wróci"

251
Podziel się:

Jednej z użytkowniczek nie spodobały się treści, jakie aktorka zamieszcza na swoim profilu. Zobaczcie jej odpowiedź.

Katarzyna Warnke skrytykowana za posty na Instagramie. "Wypierasz fakt bycia mamą. Dawne życie już nie wróci"
(Instagram)
bEDvLjmJ

Na początku września Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Początkowo aktorka i jej mąż starannie ukrywali informację o ciąży i dementowali każde kolejne doniesienia o powiększeniu rodziny. Radosną nowinę zdecydowali się potwierdzić dopiero, gdy Kasia była już w piątym miesiącu i zrobili to w dość nietypowy sposób.

Po narodzinach pierwszego dziecka aktorka nie zwlekała z powrotem do zawodowych obowiązków i zaledwie9 dni po rozwiązaniu pojawiła się na branżowym evencie. Mimo ogromnego medialnego zainteresowania Warnke i Stramowski starają się raczej unikać dzielenia się szczegółami rodzicielstwa. Niedawno jednak Kasia zdecydowała się zrobić wyjątek i opowiedziała o nowych doświadczeniach na kanapie programu śniadaniowego.

bEDvLjmL

Podobnie jak większość koleżanek po fachu aktorka również musi zmagać się z negatywnymi komentarzami. Niedawno na instaramowym profilu Warnke pojawiła się fotografia autorstwa Petera Lindbergha przedstawiająca portret kobiety stylizowanej zgodnie z trendami lat 20. Za pomocą zdjęcia aktorka chciała ogłosić światu, że jest w pełni gotowa do świętowania Sylwestra.

Niestety jej wpis nie przypadł do gustu jednej z użytkowniczek. Kobieta zarzuciła Kasi, że ta wciąż nie może przyzwyczaić się do macierzyństwa i wyraźnie tęskni za swoim dawnym życiem.

bEDvLjmR

"Gdy się ogląda Twoje konto można mieć wrażenie, że w ogóle wypierasz fakt bycia mamą. I nie dlatego, że nie ma tu bobaska, tylko dlatego, że z każdego postu bije tęsknota za poprzednim życiem - życiem sprzed dziecka. Pewnie Ci trudno i rozumiem to, to zajmuje czas, ale wierz mi, nikt się na to nabierze, widząc posty z ostrygami. Wręcz przeciwnie, drapieżne czy eleganckie i luksusowe foty teraz to krzyk, głośny i wyraźny. Tak, jakbyś walczyła ze sobą. Akceptacja przyjdzie, ale dawne życie już nie wróci" - napisała w komentarzu.

Początkowo Warnke skomentowała jej wypowiedź krótko, lecz dosadnie.

"Cóż mogę powiedzieć? Bida, panie" - stwierdziła.

Użytkowniczka postanowiła jednak rozwinąć swoje słowa w dużo obszerniejszym komentarzu, w którym stwierdziła m.in, że aktorka jest "w rozkroku między dawnym życiem a nową rolą", przy okazji zapewniając, że nie miała zamiaru jej krytykować.

bEDvLjmS

" (...) Akceptacja nowego stanu zabiera trochę czasu. Zwłaszcza jeśli z wolności korzystało się długo i dużo. Mam nadzieję, że to, co pisze teraz, odbierzesz bardziej jako wspierające aniżeli negatywną ocenę (...)" - stwierdziła.

Tym razem jej komentarz spotkał się już z dużo bardziej zdecydowaną reakcją aktorki.

"Otóż jednak bida. Nie znoszę projektowania na kogoś swoich lęków i przeżyć. Ja nie czuję lęku, troszczę się o moje dziecko. Sytuacja jest nowa i jest wyzwaniem, ale to truizm i nie wiem, nad czym się tu Pani rozpisuje? Nic ciekawego, stwierdzać fakty. I nie potrzebuję wsparcia od obcych mi osób. I nie eksponuję niczego nowego na moim koncie. Pani doświadczenia są mi obce i jest to jak najbardziej naturalne. Nie odebrałam poprzedniego wpisu jako hejt, ale nie podobał mi się Pani mentorski ton. Acha, i nie jesteśmy na Ty" napisała w komentarzu Warnke.

"Widzę, że nie ma co odpowiadać - masz jeszcze miecz w ręku. Wydech." - odpowiedziała jej użytkowniczka.

bEDvLjmT

"Całe szczęście i raczej się to nie zmieni" - krótko skwitowała Kasia.

Zgadzacie się ze słowami Warnke?

bEDvLjmU
bEDvLjnm
KOMENTARZE
(251)
ziew
2 lata temu
Prawdziwa madka wstawia tylko zdjęcia bombelka, traci tożsamość i przybiera instagramowy pseudonim mama_....Podoba mi się stwierdzenie o "nie potrzebowaniu wsparcia od obcych osób", a taką obca osobą jest każda moralizująca inne kobiety instagramowa madka. Każdy celebyta ma w poważaniu swoich obserwujących, mają oni jednie kupować produkty które poleca za grube tysiące:) Szczerość się ceni:)
Ahaaa
2 lata temu
Akurat w tej kwestii Warnke miała rację . Jakaś obca baba nie ma prawa jej pouczać tylko dlatego że nie zamieniła się w siedzącego w dresie kaszalota. Nie każdy dostaje pieluszkowego zapalenia mózgu po ciąży, nie każdy się zapuszcza, i nie każdy po urodzeniu dziecka potrafi rozmawiać tylko o kupkach i kolkach. Komentująca chyba zwyczajnie jej zazdrości bo sama jest zapuszczona "maDką" w dresie...
zawódJA
2 lata temu
Nie każda kobieta musi po narodzinach dziecka wstawiać do social media zdjęcia swojej latorośli i zmieniać nick na @zawódmama. Brawo dla tych które nie zatracają się w macierzyństwie, ale również brawo dla tych, które w widzą się głównie jako mamy. Jest to sprawa indywidualna i niech każdy rozlicza samego siebie.
bEDvLjnn
mała
2 lata temu
Nie wiem czemu dla większości kobiet bycie matką to cztery ściany, pieluchy i wieczne umęczenie. W momencie gdy widzą kobietę- matkę, która nadal się realizuje zawodowo i nie tylko spada na nią fala krytyki i oburzenia, no bo jak tak można, przecież masz dziecko więc nie wychodź do ludzi. Żenada jednym słowem. Patrzcie drogie Panie na swoje życie, na swój dom i nie pouczajcie innych co mają w życiu robić. Najpierw należy zabrać się za swoje życie, bo każdy ma inne.
mammagamma
2 lata temu
wsparcia od obcych nie potrzebuje, ale obce lajki, serduszka i subskrypcje przytula do pieroga ochoczo 🤣
Najnowsze komentarze (251)
Mala
2 lata temu
Wyglada jak by miała 55lat powinna być mądrzejsza a nie wdawać się w kłótnie !!!!
Aga
2 lata temu
Kaśka jest super. Dopiero po jakimś czasie zauważyłam, że ona jest naprawdę miłą osobą, ma milutki głos i wbrew temu co piszą inni i jak wychodzi na zdjęciach, ona jest ładna kobietką.
Monika76
2 lata temu
Śmieszy mnie obserwowanie kogoś gdziekolwiek i komentowanie cudzego życia. A gdzie miejsce na własne?
gość
2 lata temu
"nie jesteśmy na ty" lol, jak publikuje foty z wywalonym jęzorem jak gimbaza to niech nie oczekuje poważnego traktowania "na pani"
kiti
2 lata temu
podobna do Brien z Gry o Tron
kiti
2 lata temu
Podobna do Brien z Gry o Tron
ffff
2 lata temu
sfrustrowana "matka" i tyle, a babka ma raję ahahah
xxx
2 lata temu
Czy ty babo siebie widzisz z tym jęzorem wywalonym???Żenada!
bEDvLjnf
Angela123
2 lata temu
Więc gdzie ten syn ma 15 lat jakoś o nim nie słychać wcale jakby znikł na dobre
Gggg
2 lata temu
Przestalam obserwować Kasię na instagramie już dawno temu. Moim zdaniem jest bardzo wyniosła, arogancka czasem nawet chamska dla swoich oglądaczy.
lula
2 lata temu
patrząc z perspektywy czasu uważam, że udowadniałam sobie że może być inaczej, na siłe i męczyło mnie to. Teraz bym zlała, 4 ściany pampery i dzieciak. Nie- praca, imprezy, wychodzenie z cieknącymi cycami na fancy kolacje i uciekanie z niej bo cyc tak swędzi że jedyne o. czym marze to wsadzić go w buzke mojego potomka:] ZYCIE.
😂 Lol
2 lata temu
A ja nawet nie wiem kto to jest
mamaDD
2 lata temu
Mam 3 letnie dziecko i bardzo tęsknie za dawnym życiem, wakacjami, pracą, kosmetyczką, teraz udaje mis się wyskoczyc co najwyżej na jeden dzień w miesiącu
jaaa
2 lata temu
za chwile te wredne hejterki beda ja poganiac do kuchni
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDvLjnY
bEDvLjnZ
bEDvLjoa
bEDvLjob
bEDvLjoc
bEDvLjnH