Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kim Dzong Un jednak ŻYJE? Głos zabiera Korea Południowa: "Ma się dobrze"

54
Podziel się:

Doradca prezydenta Mun Dze Ina zapewnia, że nie ma podejrzeń co do obecnego stanu dyktatora.

Kim Dzong Un jednak ŻYJE? Głos zabiera Korea Południowa: "Ma się dobrze"
Kim Dzong Un (Getty Images)
bESQwDGt

Od kilku dni media na całym świecie zastanawiają się nad losami Kim Dzong Una. W sobotę pojawiły się pogłoski, że przywódca Korei Północnej miał stracić życie w wyniku komplikacji po zabiegu chirurgicznym.

Ponoć jakiś czas temu dyktator niespodziewanie upadł, trzymając się za klatkę piersiową. Chociaż Korea natychmiast poprosiła Chiny o przysłanie medyków, lekarze Kim Dzong Una zmuszeni byli wykonać część zabiegów samodzielnie. Nie obyło się jednak bez komplikacji. Przeprowadzający procedurę lekarz miał być na tyle zestresowany, że trzęsły mu się ręce, jego pracy nie ułatwiała ponoć tusza dyktatora.

Niedługo po zabiegu pojawiły się plotki, że Kim Dzong Un znajduje się w stanie wegetatywnym, niektórzy twierdzą natomiast, że Koreańczyk nie żyje.

bESQwDGv

Informacje o śmierci Kim Dzong Una od początku wzbudzały mieszane odczucia. Wielu uważało, że w rzeczywistości dyktator ma się dobrze i obecnie przebywa w miasteczku Wonsan, będącym przy okazji elitarnym koreańskim kurortem. Dowodem tej tezy miały być zdjęcia satelitarne jego pociągu, stacjonującego w tym rejonie, które opublikowała amerykańska organizacja Stimson Center.

bESQwDGB

W obliczu tak skrajnych opinii głos w sprawie zdecydował się zabrać przedstawiciel Korei Południowej. Główny doradca prezydenta do spraw polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, Moon Chung-in zapewnia, że przywódca sąsiadującego z nimi kraju wciąż żyje.

Nasze stanowisko w rządzie jest niezmienne. Kim Dzong Un żyje i ma się dobrze. Od 13 kwietnia przebywa w rejonie Wonsan. Nie wykryto na razie żadnych ruchów budzących jakiekolwiek podejrzenia - powiedział w rozmowie z CNN.

Wierzycie w jego zapewnienia?

bESQwDGC
bESQwDGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
Smutno
2 lata temu
A jaka to różnica dla koreanczykow? Przyjdzie następny Kim i będzie to samo.
pola
2 lata temu
biedny lekarz, który go musiał operować, pewnie już po nim jak Kim nie przeżył
Asia
2 lata temu
Prawdę znam sam kim. Nawet jeśli miał operację to nigdy się tego nie dowiemy . To jest taki reżim że lekarz nawet bał się go operować - współczuć. Coś mu z pewnością jest bo nie był na świecie dziadka a to świętość. Ale to pewnie strach przed koronawirusem . Co tam musi się dziać skoro w Chinach takie rzeczy się działy że aż włos się jezyl to co tam musi być. Tchórz schował się jak szczur
bESQwDGX
bolo
2 lata temu
Przecież oni nie powiedzą czy żyje, będą to trzymać jak najdłużej w tajemnicy
666
2 lata temu
Szkoda, że żyje. Tacy psychopaci powinni pierwsi zdychać. Może wtedy byłaby szansa na umożliwienie ludziom z tego kraju normalnego życia.
Najnowsze komentarze (54)
misju
2 lata temu
zalał pałę i bawi sie z paniennkami
wik
2 lata temu
Czy żyje czy nie zyje , nie ma to żadnego znaczenia dla nas, ani dla nich!!!!!!!!!!1
Aga
2 lata temu
W Korei jest rok 106 a nie 2020. Zmienili kalendarz, początek świata to rok urodzin Kim Ir Sena. Niewyobrażalne a prawdziwe
Qwerty
2 lata temu
Nie wiem co gorsze. Tłusty misio czy jego siostra. Jesli on umrze a rzad przejmie jego siostra dopiero zacznie sie dziac. Wspólczuje ludziom mieszkajacym w tym kraju. Nie potrafie zrozumiec tego ze w XXI wieku jest jeszcze panstwo gdzie rządzi dyktator morderca. Nawet Usa ktore chetnie miesza sie w konflikty pod pozorem pomocy, nie zadziera z misiem Kimem. I nikt na calym swiecie nie potrafi ochronic tamtejszej ludnosci.
poli
2 lata temu
bawi się rakietami z goowicami neutronowymi jak klockami .okropny .brata załatwio a teraz jego moze siostra tyran ?
von
2 lata temu
Please Koreo ! Wypozycz Polsce na chociazby mc swojego wodza niech zrobi porządek z opozycją Kodziarzami i trollami. Moze do lagrow albo na pustynię bez wody wsrod kaktusow i węzy ? On zna metody jak nikt podporzqdkowania się przestrzegania prawa i miejsca ludzi w szeregu. Tygrysek ani zadna zarażona koperta nie zagraza więc zapraszamy.
sisi
2 lata temu
Mnie on przypomina Allanka K.
Sonia
2 lata temu
A król demokratycznej Saudyjskiej ŻYJE czy podech?
bESQwDGP
Bejbe
2 lata temu
Przecież to nie on..
Bejbe
2 lata temu
Przecież to nie on..
Meh meh
2 lata temu
What do we say to the God of Death? Not today :(
lala11
2 lata temu
powinien zdechnąc, to morderca i okrutny człowiek
ktosia
2 lata temu
a szkoda moze zdechnie z głodu
pons
2 lata temu
Zakazana gęba.Zgroza.
Oferty dla Ciebie
bESQwDHI
bESQwDHJ
bESQwDHK
bESQwDHL
bESQwDHM
bESQwDHr