Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Kim Dzong Un jest W ŚPIĄCZCE? Południowokoreański dyplomata twierdzi, że władzę w Korei Północnej przejęła już SIOSTRA dyktatora

63
Podziel się:

33-letnia Kim Jo Dzong od wielu miesięcy budzi zainteresowanie zachodnich mediów jako ewentualna następczyni 36-letniego brata.

Kim Dzong Un jest W ŚPIĄCZCE? Południowokoreański dyplomata twierdzi, że władzę w Korei Północnej przejęła już SIOSTRA dyktatora
Siostra przywódcy Korei Północnej, Kim Dzong Una, Kim Jo Dzong, miała przejąć władzę w państwie po tym, jak jej brat - według niepotwierdzonych doniesień - znalazł się w stanie śpiączki (East News)
bEELBjFN

Plotki o złym stanie zdrowia przywódcy Korei Północnej, Kim Dzong Una, pojawiają się regularnie od wielu miesięcy. A im więcej pogłosek o tym, że schorowany Un nie może już samodzielnie sprawować władzy, tym większe zainteresowanie młodszą siostrą dyktatora, którą wskazuje się jako jego prawą rękę, a nawet następczynię w roli szefa państwa.

Najnowsze, niepotwierdzone doniesienia z Korei Północnej brzmią nieco szokująco. Według jednego z południowokoreańskich dyplomatów, Kim Dzong Un jest w stanie śpiączki, a jego obowiązki przejmuje już Kim Jo Dzong, 33-letnia siostra.

bEELBjFP
Zobacz także: Siostra Kim Dzong Una to druga, najważniejsza osoba w Korei. Eksperci uważają, że stanie na czele kraju

Rewelacje te są zbieżne z informacjami, jakie kilka dni temu podała agencja Reutera, powołując się na Narodową Służbę Wywiadu Korei Południowej. Według tych źródeł, choć Kim Dzong Un wciąż sprawuje władzę absolutną, przekazał już siostrze więcej władzy niż miała wcześniej. I to właśnie Kim Jo Dzong jest już postrzegana jako zastępca przywódcy.

Tymczasem dyplomata z Korei Południowej, który utrzymuje, że dyktator Korei Północnej jest w śpiączce, rozwija wątek:

bEELBjFV

Ponieważ nie wypracowano jeszcze struktury władzy po odejściu Kim Dzong Una, jego siostrę wysunięto na pierwszy plan, po to, by nie utrzymywać stanu niepewności - twierdzi dyplomata.

Kim Jo Dzong jest najmłodszym dzieckiem byłego lidera północnokoreańskiego reżimu, Kim Dzong Ila. W Korei chętnie powtarza się historię o tym, jakoby jej ojciec, gdy Kim Jo Dzong była jeszcze dziewczynką, miał rzekomo powiedzieć rosyjskiemu dyplomacie, że córka ma zdolności polityczne i zapewne z polityką będzie związana jej przyszłość. Pozycja siostry obecnego lidera Korei Północnej jest dość nieoczekiwana w kraju, gdzie panuje system patriarchalny, a kobiety są postrzegane głównie przez pryzmat swoich ról w rodzinie - jako matki i żony.

bEELBjFW
bEELBjGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(63)
Ann
rok temu
Siostra niestety jest jeszcze brutalniejsza niż brat
Gościówa
rok temu
Ona podobno gorsze zło... Ale cóż. Taki rok. Witaj 2020!!!
Nadia
rok temu
On ma 36 lat!?
bEELBjGr
Marzena
rok temu
Kilka razy już napisaliście że on nie życie, skoro teraz jest w śpiączce to chyba zmartwychwstał i znowu źle się poczuł
Dodiś
rok temu
Złego diabli nie wezmą...Pewnie plotki.
Najnowsze komentarze (63)
Bzdurt
rok temu
Sciema i dezinformacje
***** ***
rok temu
Co sie stalo misiu Kimowi? 33 lata troche malo jak na smierc naturalną...Koreanczykow czeka zaglada...siostra Kima jest jeszcze bardziej okrutna i bezwzględna. Pozbawiona ludzkich odruchow. Mysle ze cala dynastia kimow to psychopaci. Najgorsze ze ci psychopaci rządzą krajem w ktorym wegetują ludzie.
Tz5
rok temu
Proponuje KFC
MI5
rok temu
Południowokoreański dyplomata na usługach CIA?
Elena
rok temu
To jest tak, kiedy zamiast człowieka przytula się diabelskie rakiety. Wcześniej czy później trzeba zejść ze sceny dla kolejnych pokoleń. Mimo wszystko zdrowia życzę. Osądzi Pan Bóg.
Wit
rok temu
Taka tusza to nic dobrego......
Poeta
rok temu
Atom rozwiąże wszystko!
gosc
rok temu
Ona jest podobno jeszcze gorsza od niego
bEELBjGj
ech...
rok temu
To i tak nie ma znaczenia, bo oni oboje są siebie warci.
hmm
rok temu
może go załatwiła? Oni tam strasznie lubią się zabijać. Jej brat zabił wujka, który podobno był jedyny normalny w tej rodzinie. Babka jest podobno bezwzględna i bardzo ambitna, więc nie zdziwie się, jeśli maczala palce w jego rzekomym cięzkim stanie.
Klakier
rok temu
Jeśli mogę dopytać Nnnnn- co dokładnie rozumiesz przez " kobiety prędzej czy później kierują się emocjami"? Bo akurat emocjami to kierujemy się wszyscy, czy to w polityce czy nie, jedyne co nas odróżnia to stany emocjonalne jakie odczuwamy silniej. I tak np. mężczyzna ogółem rzecz ujmując jest nieco bardziej agresywny, a kobieta spokojniejsza. Smutek, strach i szczęście według badań jest na tym samym poziomie u obu płci, chociaż mężczyźni szybciej wpadają w depresję, natomiast kobiety szybciej czują obrzydzenie niż mężczyzna. Jednym słowem różnica polega na odczuwaniu konkretnych emocji i obie płcie kierują się emocjami w życiu, bo nikt nie jest wstanie podejmować racjonalne decyzje za każdym razem. Oprócz tego kobieta ma społeczne przyzwolenie na okazywanie emocji, w przeciwieństwie do mężczyzny, co według niektórych badań wpływa właśnie na wcześniej wspomniany poziom depresji u mężczyzn, bo wstyd, niechęć do szukania profesjonalnej pomocy i rozmowy z rodziną powtrzymują mężczyzn i niszczą zdrowie psychiczne.
Bzbbx
rok temu
Kobiety na takich stanowiskach są zdecydowanie bardziej bezwzględne niż mężczyźni. Pod uśmiechem i delikatna postura Tej kobiety kryje się zło.
Nic
rok temu
Fryzurę zgapił od Rutka🤣💇‍♂️
oliwka
rok temu
Super jak kobiety będą rządzić światem to będzie lepiej i nie będzie wojen!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELBjHc
bEELBjHd
bEELBjHe
bEELBjHf
bEELBjHg
bEELBjGL