Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Kim Dzong Un jednak żyje? Pokazał się na otwarciu fabryki nawozów. "Kiedy się pojawił, wszyscy krzyknęli "hura"" (FOTO)

99
Podziel się:

Zdjęcia z uroczystości udostępniła Koreańska Centralna Agencja Prasowa, jednak nie brakuje wątpliwości co do ich autentyczności...

Kim Dzong Un jednak żyje? Pokazał się na otwarciu fabryki nawozów. "Kiedy się pojawił, wszyscy krzyknęli "hura"" (FOTO)
(Getty Images)
bEKgkzmd

Od tygodnia w mediach na całym świecie trwają spekulacje na temat stanu zdrowia Kim Dzong Una. Najpierw pojawiły się plotki o tym, że północnokoreański dyktator prawdopodobnie nie żyje, bo od 11 kwietnia nie pokazywał się publicznie i nie wziął udziału w uroczystych obchodach urodzin Kim Ir Sena, uważanych za jedno z najważniejszych koreańskich świąt.

Mówiono też, że jakiś czas temu dyktator przeszedł operację serca, po której miało dojść do komplikacji. Później pojawiły się informacje, że Kim Dzong Un jednak żyje, ale jest sparaliżowany.

bEKgkzmf
Zobacz także: Kim Dzong Un. Nadal wiele sprzecznych informacji o dyktatorze. "Powinniśmy uważać"

W sprawie wypowiedział się przedstawiciel Korei Południowej - główny doradca prezydenta do spraw polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, Moon Chung-in, który zapewnił, że Kim Dzong Un żyje i ma się dobrze.

bEKgkzml

Niespodziewanie Kim Dzong Un rzekomo wyszedł z ukrycia i w piątek jak gdyby nigdy nic wziął udział w uroczystym otwarciu fabryki nawozu.

Najwyższy przywódca KRLD Kim Dzong Un przeciął wstęgę podczas inauguracji działalności fabryki nawozów fosforowych w Sunchon. Uczestniczył w ceremonii otwarcia, a kiedy się pojawił, wszyscy obecni krzyknęli gromkie "hura" - twierdzi Koreańska Centralna Agencja Prasowa i na dowód udostępnia zdjęcia uśmiechniętego przywódcy.

Na jednym z nich w tle za Kimem widnieje data 1.5.2020. Według rządowych mediów w wydarzeniu brały udział tysiące ludzi. Dyktatorowi towarzyszyło kilku wysokich rangą urzędników z Korei Północnej, w tym młodsza siostra Kim Yo Jong.

To pierwsze publiczne pojawienie się Kim Dzong Una od ponad 20 dni. Światowe media zauważają jednak, że trudno zweryfikować autentyczność zdjęć. Zapytany o komentarz prezydent USA Donald Trump powiedział: "Wolałbym jeszcze tego nie komentować. W odpowiednim czasie będziemy mieli coś do powiedzenia na ten temat".

bEKgkzmm

Myślicie, że zdjęcia są autentyczne?

bEKgkzmn
bEKgkzmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
,,,
rok temu
mają podstawionych co najmniej 5-ciu sobowtórów a czas był im potrzebny aby utuczyć go do rozmiarów oryginału, którego szlag trafił.
Uciecha
rok temu
Powinni się cieszyć dawni towarzysze PZPR, od wielu lat „lewicowcy” SLD i PSL, którzy tak kochają Koreę Północną i jej przywódców, że w latach 2001-2007, kiedy rządziła Polską koalicja SLD-PSL, kilkakrotnie odwiedzali ten piękny kraj, w ramach „Polsko-Północnokoreańskiej Grupy Przyjaźni”, na zaproszenie najwyższych przywódców tego państwa? Koreą Północną władał wtedy zbrodniarz Kim Dzong Il, tatuś obecnego władcy Kim Dzong Una, odpowiedzialny za śmierć Z GŁODU, w latach klęski żywnościowej lat 1995-1999, ponad TRZECH MILIONÓW rodaków. Delegacjom SLD-PSL przewodniczyli posłowie tych ugrupowań. Bawili się świetnie, mieli wspaniałe wspomnienia…
Gość
rok temu
On będzie żyć 200 lat !
bEKgkzmH
Abc
rok temu
To było pewne że żyje 😂
Lolo
rok temu
Widać ze głodny
Najnowsze komentarze (99)
Maja
rok temu
Przecież to zupełnie inny facet. Podobieństwo tylko w tuszy. Twarz inna, oczy inne, zupełnie inny wyraz twarzy. Sobowtór.
Hahah
rok temu
Jak za komuny. Zmuszają to ludzie krzyczą
tomek
rok temu
to maly pikus do kaczynskiego !!!!!!!!!
Zaraza
rok temu
W Polsce jedyną - naprawdę niebezpieczną - śmiertelną chorobą jest od wielu lat KOMUNAWI-RUS. Najgroźniejszymi roznosicielami tej zarazy są Kwaśniewski, Miller, Cimoszewicz, Kalisz, Czarzasty, Balcerowicz, Jaskiernia, Bęgowski, Zemke, Olechowski, Janik, Senyszyn, Pawlak, Wenderlich, Zemke, Zych, Ciosek, Ungier, Siwiec, Waniek, Święcicki i kilkudziesięciu innych, też znanych…
Kim dzon ju
rok temu
Jak to nawet on nie jest. Umarł podstawili sobowtóra żeby dali spokój. W ogóle nie podobny.
wer
rok temu
nie moge uwierzyc ze w XXI wieku nadal istnieje taki swiat!!
KimiDzongun
rok temu
szparki browarki i kima schowanki
Tara
rok temu
Fircyki! !! Nie dziennikarze!
bEKgkzmz
gosc
rok temu
To nie jest on.
Qser25
rok temu
To taki Nasz Kaczyński
Lech
rok temu
Wyglada obrażająco jak każdy dyktator
Ddkk
rok temu
Przegladałam stare zdjęcia,na których się uśmiechał...człowieka łatwo poznać po zębach.Na starych forach ma różne koronki tutaj każdy ząb innej wielkości...
Jaija
rok temu
Przypomina mi kogos z mojej pracy a podobno jest z Chin.
Una
rok temu
Wcale nie tęsknilam😏
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKgkzns
bEKgkznt
bEKgkznu
bEKgkznv
bEKgkznw
bEKgkznb