Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Kim Kardashian prosi sąd o NATYCHMIASTOWE zakończenie małżeństwa z Kanye Westem: "Żadna terapia nam już NIE POMOŻE"

35
Podziel się:

Kim Kardashian chce się ostatecznie uwolnić od Kanye Westa. Celebrytka złożyła w sądzie kolejny dokument, w którym zapewnia o braku porozumienia z byłym mężem.

Kim Kardashian prosi sąd o NATYCHMIASTOWE zakończenie małżeństwa z Kanye Westem: "Żadna terapia nam już NIE POMOŻE"
Kim Kardashian i Kanye West (East News)

W lutym tego roku wieloletnia miłosna sielanka Kim Kardashian i Kanye Westa dobiegła końca za sprawą złożonego przez celebrytkę pozwu o rozwód. Wychowująca razem czwórkę dzieci para przez wiele miesięcy publicznie rozdrapywała stare małżeńskie rany, co było stałą pożywką dla portali plotkarskich. Szczególnie wylewny był zdesperowany raper, który niejednokrotnie z koncertowej sceny błagał swoją ukochaną, aby do niego wróciła.

Nieprzewidywalne popisy Westa coraz bardziej pogrążały go w oczach Kardashianki. Jednego dnia muzyk zapewniał o głębokim uczuciu, którym darzy swoją (jeszcze) żonę, a następnego w najlepsze spędzał czas z 22-letnią modelką. Zmęczona ciągłymi wybrykami byłego ukochanego Kim powzięła prawne kroki, aby odciąć się od niestabilnego Westa i złożyła wniosek z prośbą o legalną zmianę jej stanu na singielkę oraz oddzielenie spraw majątkowych od stanu cywilnego.

Zobacz także: Zobacz: Kanye West traci nad sobą kontrolę? Jego zachowanie niepokoi

Okazuje się, że od pojawienia się w lutym pozwu rozwodowego raper nie współpracuje z przedstawicielem Kim, tym samym utrudniając szybkie zamknięcie sprawy. Jak podaje magazyn People, w niedawno złożonym przez celebrytkę sądowym dokumencie czytamy o braku odzewu ze strony Kanye:

Kardashian próbowała załatwić tę sprawę od momentu złożenia wniosku o zakończenie małżeństwa w lutym 2021 roku. Wraz z jej adwokatem kilkukrotnie kontaktowali się z adwokatem Westa, usiłując posunąć tę sprawę do przodu w celu szybkiego i pokojowego rozwiązania. West nie odpowiadał. Małżeństwo stron nieodwracalnie się rozpadło. Kardashian już nie życzy sobie być żoną Westa. Nie ma przekonujących powodów, które uniemożliwiłyby uzyskanie wniosku o rozdzielenie i unieważnienie statusu małżeństwa.

W dalszej części wniosku gwiazda podkreśla, że dalsze utrzymywanie jej małżeństwa mija się z celem, ponieważ rozpadło się ono dawno temu:

Kardashian nie chce pogodzić się z Westem i pragnie, aby ich małżeństwo zostało zakończone. Nie dające się pogodzić różnice doprowadziły do bezpowrotnego rozpadu małżeństwa i nie istnieje żadna możliwość jego uratowania poprzez terapię dla par lub innymi sposobami.

Różnice nie do pogodzenia istniały i będą istnieć między Westem a mną, co sprawiło, że nasze małżeństwo nieodwracalnie się rozpadło. Terapia czy wysiłki włożone w pojednanie aktualnie nie będą miały żadnej wartości. West i ja zasługujemy na szansę zbudowania sobie życia na nowo. Zatem proszę o spełnienie mojej prośby o rozwiązanie naszego statusu małżeńskiego - czytamy w dokumencie.

Myślicie, że to definitywny koniec?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
Megg
miesiąc temu
Po co sa te sluby? Rozwody teraz drozsze niz wesela. Nerwy, stres, podzialy. No thank you! Malzenstwo to prehistoria!
Rozmawiająca
miesiąc temu
Trzymajcie za mnie dziś kciuki! PROSZĘ 🤞🙏
Anka
miesiąc temu
Zaraz mam egzamin z immunologii , trzymajcie kciuki
vil
miesiąc temu
ja to rozumiem, chce zdążyć przed droższymi i dłuższymi rozwodami w nowym ładzie
Od 11lat szcz...
miesiąc temu
Ja tam uważam że każdy rozwód to porażka, może przynieść ulgę czy uwolnić ale to przykre doświadczenie i współczuję.
Najnowsze komentarze (35)
Genia
miesiąc temu
Nie rozumiem, przeciez wszyscy wiemy, ze west ja zdradzał, gosciu ma problemy z głowa, szantażował ja, grozil jej zabraniem dzieci i innymi bzdurami.. raz ja kochal, raz nie, nazywa sie Bogiem i Panem.. nie chciał się leczyc, nie raz to podkreślał.. to sa podstawy do rozwodu.. nie rozumiem dlaczego ta kobieta dalej narażania jest na kontakty z tym człowiekiem tak jak i dzieci..
Pat
miesiąc temu
Nie mogę czytać komentarzy infantylnych dziewczyn, które piszą, że kiedyś, za czasów naszych dziadków, nie było rozwodów, bo przysięga miała znaczenie… To teraz sprowadzę Was na ziemię - były wtedy rozwody, były zdrady, były nieślubne dzieci, były aborcje u „panienek”, a śluby brano nie tylko z miłości, ale również z rozsądku, z wyrachowania, z przymusu, bo ktoś zauważył na schadzce etc. Po prostu Wasze babcie NIGDY się do tego nie przyznają, bo w tamtych czasach ukrywało się takie rzeczy i to zostało do dzisiaj w ich mentalności. A przemoc, pijaństwo czy niedopasowanie seksualne traktowano jako zło konieczne i mało kto decydował się na rozwód z tych powodów 🤷🏻‍♀️
Susi
miesiąc temu
Karabag Azerbeycan
Kasia
miesiąc temu
Szkoda
gwiazda
miesiąc temu
nie wyobrażam sobie żyć bez ślubu, czemu niby mam nie oczekiwać że to do końca i że tak ja jak i ukochana osoba chcemy być razem na poważnie
Gosc
miesiąc temu
Moi dziadkowie przeżyli 50 lat prawie w małżeństwie i tak jak ślubowali aż do śmierci. Można...można, różnie było i radości i smutki, problemy i szczęście takie jest życie, wszystko przeszli razem i nie żałowali, widać kiedyś przysięga i czyjeś słowa coś znaczyły, jak przysięgam drugiej osobie to trwam w tym, ma to moc, taki charakter że to co mówię coś znaczy nie tylko puste słowa....dziś no cóż wystarczy poczytać.
HALOhalo
miesiąc temu
który to już jej rozwód? trzeci? tyle porażek z winy facetów zawsze? a z nią wszystko ok? tylko z nimi nie? taaa jasne
XYZ
miesiąc temu
JAK SIĘ NA NIM WYBIŁA TO JUŻ GO NIE POTRZEBUJE JAKIE TO WYGODNE
Ola
miesiąc temu
Powinno byc jakies prawo dla celebrytów ze moga wziac ze soba slub po np. 10 latach związku. Ich małżeństwa sa krótsze niż dlugosc zuka gownojada.
Ddd
miesiąc temu
Oczywiście, że oboje mają prawo ułożyć sobie życie na nowo. Często nie ma sensu ciągnąć czegoś, co tylko rani. I nie przekonuje mnie gadanie o dobru dzieci, bo dzieci będą szczęśliwsze z dwojgiem rozwiedzionych i szczęśliwych rodziców, niż z parą, która wiecznie się kłóci.
Kasia
miesiąc temu
Może teraz jak z nim nie jest to się zacznie ubierać normalnie, a nie w jakąś rajstope...
Gocha
miesiąc temu
Zdradzal ja wielokrotnie z Jefrey Starrem i to wyszlo na jaw. Wpiszcie sobie w gogla kto to jest....
Arrr
miesiąc temu
Kanye usunął wszystko z profilu na ig
Oki
miesiąc temu
Ona idzie do przodu rozwija się a on ko cóż
Oferty dla Ciebie