Droppa
|

Kinga "Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy" Rusin zapewnia, że WRÓCI do "DDTVN": "Jest parę gorących tematów do omówienia..."

181
Podziel się

Tęskniliście za obecnością koleżanki Adele na ekranach waszych telewizorów?

Kinga "Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy" Rusin zapewnia, że WRÓCI do "DDTVN": "Jest parę gorących tematów do omówienia..."
Kinga Rusin (fot. Instagram, @kingarusin)

Ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych najsłynniejsza ostatnimi czasy reporterka bez granic na usługach TVN-u, Kinga Rusin, nie pojawiła się w miniony wtorek na prezentacji wiosennej ramówki stacji. Wielu przyjęło to za sygnał nadchodzących zmian w składzie współprowadzonego przez dziennikarkę programu śniadaniowego.

Plotki o jej rzekomym zwolnieniu dotarły już najwyraźniej do Kingi, która obecnie kryje się przed koronawirusem we Francji. Rusin postanowiła uspokoić więc rzesze swych zlęknionych fanów za pośrednictwem Instagrama.

Dostaję od Was mnóstwo pytań o to, kiedy prowadzimy z moim "bratem", Piotrem Kraśko, "Dzień Dobry TVN". Wszystkich ciekawych i zainteresowanych zapraszamy już w ten piątek i sobotę od 7:30 do 11:00. Jest parę gorących tematów do omówienia - czytamy na oficjalnym profilu Kini.

Też przebieracie już nogami ze zniecierpliwienia?

KOMENTARZE
(181)
Chris
miesiąc temu
Mam nadzieję że pani Rusin już nie będzie w telewizji. Brak profesjonalizmu i nienawiść polityczna, którą pokazywała na antenie, szkodziły tylko programowi w którym pracowała.
Lili
miesiąc temu
Ja cię kobieto na pewno oglądać nie będę nie chcę
Annick
miesiąc temu
Kinga sprawia wrażenie osoby, która w ogóle nie rozwinęła się zawodowo... obecnie na wizji jest z nią o wiele gorzej niż dwadzieścia lat temu kiedy zaczynała. Chyba trochę za pewnie się poczuła... ma pracę marzeń, za ogromną kasę i w której raczej za bardzo się nie przemęcza. Do tego jest w nieustannej podróży... Ponadto do jej dyspozycji jest osobista stylistka nie tylko na imprezy i ogromna garderoba warta majątek. Czy tylko ja nie rozumiem z jakiego powodu jest tak szczególnie traktowana, za co tak sowicie wynagradzana? Pismo do prezydenta to już był szczyt wszystkiego. Mimo tego, że Andrzej Duda nie jest z mojej bajki to uważam, że wypadałoby mieć w życiu nieco dystansu i świadomości swojego miejsca na tym świecie. Pycha kroczy przed upadkiem, a Kinga się zwyczajnie ośmiesza
Kolubio
miesiąc temu
Nie tęskniłam za przemądrzałą Rusin. Nie oglądam TVN ze względu na zakłamanie i celebryctwo oraz głupotę tej stacji.
Gzyms
miesiąc temu
Ma dosyc paskudne dlonie, jak chlopka albo praczka.
Najnowsze komentarze (181)
Ferdek
miesiąc temu
Nikt kobito nie chce cię oglądać, jedź do Wuhan najlepiej i nie wracaj, to będzie dla wszystkich z pożytkiem! Dlaczego nas widzów męczysz swoją osobą?
Zwiedziona
miesiąc temu
Kurcze, a myślałam, że już jej nie zobaczę na wizji - jakie ona i chajzer muszą mieć plecy i wpływy, że ich jeszcze nie wywalą?????
fryzjer
miesiąc temu
ona nie ma wcale piersi albo ma malutkie fuj
NAUCZYCIELKA
miesiąc temu
A JA NAJBARDZIEJ LUBIĘ KIEDY ŚNIADANIÓWKĘ PROWADZI KINGA RUSIN
GOSIA
miesiąc temu
CUDOWNA KOBIETA
GOSIA
miesiąc temu
dla mnie profesjonalistka , uwielbiam Panią
Font
miesiąc temu
Ona nie ma żadnego wstydu. Nikt jej nie lubi, nikt nie chce oglądać, ale uparcie trzyma się telewizyjnego stołka.
Widz
miesiąc temu
😂😂😂 Nie tęsknimy
jan
miesiąc temu
znowu tę rusin pokazujecie to ohyda
Marek
miesiąc temu
W Berlinie są teraz70 Berlinale a na ściankach zdjęcia Kingi Rusin i napis "Jeżeli chcesz żeby Twoje PARTY były naprawdę prywatne nie zapraszaj tej Pani i proszę uważać żeby się sama jakoś tam nie dostała "
Acghj
miesiąc temu
Jak dziś ją zobaczyłam w tel śniadaniowej..koniec TVN rano
Salomon
miesiąc temu
Powinni ją usunąć na stałe to nie dziennikarka tylko hejterka cwaniara co nie było lepszych dziennikarek na czerwony dywan? Wszystko po układach to obrzydliwe i skórzane buty z zabicia zwierzęcia na jaj nogach też
Badacz sprawy
miesiąc temu
TVN delikatnie pozwoli ale konsekwentnie usuwa z anteny zaciekłych " dziennikarzy" politycznych, zatrutych nienawiścią do obecnego rządu. Dlaczego to robi nie wiem. Jednak robi.
aaa
miesiąc temu
Rusingate cdn
...
Następna strona