Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Kinga Duda przyleciała do Polski, by wesprzeć ojca w ostatnim dniu kampanii wyborczej (ZDJĘCIA)

812
Podziel się

Córka i żona Andrzeja Dudy towarzyszyły politykowi podczas wiecu w Rzeszowie. Wcześniej paparazzi uchwycili w Krakowie przygotowania młodej prawniczki do wyjazdu na spotkanie z wyborcami.

Kinga Duda przyleciała do Polski, by wesprzeć ojca w ostatnim dniu kampanii wyborczej (ZDJĘCIA)
Kinga Duda wspiera ojca w ostatnim dniu kampanii (FORUM, PAP)
bCOGPPyZ

Kinga Duda aktywnie uczestniczyła w kampanii swojego ojca podczas wyborów prezydenckich w 2015 roku. Tym razem młoda prawniczka nie pokazywała się u boku urzędującego prezydenta, na co z pewnością duży wpływ miał fakt, że Kinga aktualnie mieszka w Londynie. Córka Andrzeja Dudy odbywa staż w jednej z kancelarii prawniczych w stolicy Wielkiej Brytanii.

25-latka zdecydowała się jednak przylecieć do Polski, by wesprzeć ojca w ostatnim dniu kampanii wyborczej. Kinga Duda i Agata Kornhauser-Duda pojawiły się u boku Andrzeja Dudy podczas spotkania z wyborcami w Rzeszowie. Żona prezydenta pokusiła się nawet o krótką przemowę, w której zaapelowała o wzajemne traktowanie się z szacunkiem mimo różnych poglądów.

bCOGPPzb

Mówi się, że kampania rządzi się swoimi prawami, tak pewnie jest. Sztaby prześcigają się w kalumniach, w kłamstwach (...). Na to się nie zgadzam i nigdy tego nie zrozumiem. Mam takie marzenie, żebyśmy wreszcie zaczęli się traktować z szacunkiem. Czy my nie możemy różnić się pięknie? Możemy - mówiła.

Pierwsza dama zwróciła się też bezpośrednio do kontrkandydata swojego męża, Rafała Trzaskowskiego oraz jego żony.

Mam taki apel do pana Rafała i pani Małgorzaty, abyśmy niezależnie od tego, co przyszłość przyniesie, przyjęli werdykt Polaków z szacunkiem. Niech wygra proszę państwa Polska, bo Polska jest najważniejsza - dodała.

Kinga Duda do Rzeszowa przyjechała z Krakowa, gdzie spotkali ją tamtejsi paparazzi. Na zdjęciach widzimy, jak córka prezydenta przygotowuje się do wystąpienia na wiecu. 25-latka odwiedziła fryzjera, a także odebrała kreację od ulubionej stylistyki swojej mamy, Eli Piorun.

bCOGPPzh

Zobaczcie zdjęcia:

bCOGPPzi
bCOGPPzj
bCOGPPzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(812)
Rysia
miesiąc temu
Dajcie dziewczynie spokój.
Madzix
miesiąc temu
Studiowałem z Kingą...bardzo mądra dziewczyna,ogromną wiedza,zawsze przygotowana do zajęć.Nic nie załawiała po znajomości,na wszystko sama ciężko zapracowała.
Rozia🌹
miesiąc temu
Ładnie wygląda. O polityce się nie wypowiem. O szacunku, tak. Jest ważny. Tu nie ma na tym portalu dużo szacunku, smutne. Jest hejt, agresja, drwina, brak kultury. Przykre. Ja nie krytykuje. Nie oceniam. Pomyślności.
bCOGPPzD
Lila
miesiąc temu
Jak można hejtować dziewczynę , która zamiast na ścianach próbuje coś osiągnąć nauką i ciężką pracą wygrywając konkursy i pracując na własną kartę. Jakby pląsała w tańcu z gwiazdami jak Kwaśniewska czy robiła sobie fotki sponsorowane jak Tusk to lepiej ?
Sylvia
miesiąc temu
Abstrahując już od polityki - dziewczyna się stara, pracuje, uczy, zamiast lansować. Za to należy się Jej duży szacunek. I nie, na studiach nikt jej niczego nie załatwił. Państwo Dudowie i Kinga wzbudzają moją sympatię, co nie znaczy, ze jestem fanką wszystkich działań rządu czy Prezydenta. Życzę szczęścia.
Najnowsze komentarze (812)
Anna
4 tyg. temu
Klasa sama w sobie. Na szczęście nie dziękuję za kupę serducha jak pewna pani. ;)
Gość
4 tyg. temu
Piękna córka Prezydenta i dobrze że przyleciała wspierać ojca !!!!!!
123
4 tyg. temu
Ładna, niebanalna uroda i stonowanie zachowania się w każdej sytuacji.
Eti
4 tyg. temu
Miec takiego tate to nie grzech ale wstyd
Prawda
4 tyg. temu
Wspiera ojca który nie dostał się na prawo na dobrą uczelnie a jako prezydent łamie konstytucje, zamiast wspierać powinna go zawlec do domu!!!
real
4 tyg. temu
Dlaczego starszej siostry Kingi nie pokazują. Owoc z pielgrzymki do Częstochowie
Adaś
4 tyg. temu
Jakie to wszystko na pokaz. Te uściski, czułości małżeńskie. Ktoś jeszcze w to uwierzy...
. Kika
4 tyg. temu
To chyba normalne , że jedyną córka wspiera ojca.
bCOGPPzv
Obywatrl
4 tyg. temu
Bóg Honor Ojczyzna! Niech żyje Polska👍
Poeta
4 tyg. temu
Dajcie jej spokój, to jest jej ojciec, a że jest prezydentem to dumna jest z niego!
alik
4 tyg. temu
wymzalisciekomentarz gdzie wolnosc slowa zaklamani
alik
4 tyg. temu
jak bedzie taka prawniczka jak ojciec to gratuluje
Maggie
4 tyg. temu
Juz wiem po kim ta twarz nieskalana zlota mysla
Ba
4 tyg. temu
Ładna ta Kinga. A druga córka też będzie wspierać ?
...
Następna strona
bCOGPPzX